خانمها لطفا با خودتان مثل یک ملکه رفتار کنید

هدف این مقاله از زندگی کردن به سبک ملکه ها این بود که به شما یادآوری کند همه ما مستحق این هستیم که ملکه زندگی خود باشیم و برای خود ارزش و احترام زیاد قائل باشیم.

برای ملکه بودن حتما نباید سرمایه دار بود بلکه باید بینش و دید مثبت نسبت به خود و زندگی داشت .فرصت زندگی کردن را غنیمت دانست و روز را با بطالت نگذراند بلکه از لحظه لحظه آن لذت برد.

البته ما به شما میگوییم که هر عادتی در ابتدای شکل گرفتن آن راحت نیست و فقط با تمرین و تکرار است که به عادت تبدیل میشود پس چه بهتر که با تکرار کردن روزانه کارهای مثبت و زیبا ، عادت های درست و شیرین برای خودمان ایجاد کنیم تا با همان عادت های اشتباه گذسته زندگی مان را ادامه دهیم.

نیازی نیست که امروز تولدتات،سالگرد ازدواج تان و یا … باشد بلکه هر روز می تواند خاص باشد و شما می توانید صد کار مختلف انجام دهید تا با خود مانند یک ملکه رفتار کنید. در اینجا چند راه آسان برای انجام این کار وجود دارد!

چگونه مثل یک ملکه باشم؟

۱- روز خود را با پیاده روی تند صبح شروع کنید

صبح زود بهترین زمان برای قدم زدن در پارک است. این زمان خوب و پرانرژی روز است و راهی عالی برای آرامش جسم و ذهن است. برای پیاده روی به موسیقی آرامش بخش یا چند ضربه تکنو گوش دهید. یک صبحانه سالم را دنبال کنید. این امر باعث می شود تا بقیه روز احساس خوبی داشته باشید و احساس خوبی داشته باشید!

۲- با یک دوست قدیمی که مدتهاست با او صحبت نکرده اید تماس بگیرید

این یک راهکار عالی است که هزینه زیادی نخواهد داشت اما در عین حال بسیار شما را شاداب و سرزنده میکند.

۳- لیست شکرگزاری تهیه کنید

همه چیزهایی را که از آنها سپاسگزار هستید ثبت کنید. شاید بتوانید یک متن یا شعر بنویسید که به شما کمک کند همه افراد یا چیزهایی را که امروز برای شما خوب پیش می رود به خاطر بسپارید. به سادگی درباره شخصی بنویسید که چرا او برای شما اینقدر خاص است.

ملکه

۴- مثل ملکه ها هر روز ورزش کنید

هیچ چیز به اندازه ورزش به شما نتیجه نمی دهد. کاری متفاوت انجام دهید- برای شنا یا دوچرخه به مکانی دورتر بروید. با خرید لباس ورزشی زیبا که انگیزه شما را حفظ می کند ، به خودتان دل ببندید. یک DVD تمرین بگذارید و یوگا انجام دهید.

۵- خدمات زیبایی و ماساژ

اینها را می توانید در سالن یا خانه تهیه کنید. یک دوست خود را دعوت کنید یا برای ماساژ ، درمان آبگرم یا خدمات زیبایی مانند مانیکور ، پدیکور یا ماساژ صورت به تنهایی به آبگرم و سالن بروید.

۶-برای خودتان هدیه بخرید تا مثل ملکه ها شوید

لباس یا لباس زیر زنانه ای را که همیشه می خواهید خریداری کنید ، یا حتی کفش هایی را که چشم به آنها داشته اید خریداری کنید. ساده هنوز: یک دسته گل زیبا بخرید تا به خودتان هدیه دهید. اگر سر کار هستید ، محل کار خود را با گلهای تازه تزئین کنید! بهتر است ملحفه های نرم و ابریشمی جدید بخرید-ما نیمی از عمر خود را در خواب می گذرانیم ، چرا که نه!

۷- فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید

به سینما بروید یا فیلمی را در خانه تماشا کنید که همیشه می خواسته اید اما وقت آن را نداشته اید. با دوستان خود جمع شوید و به تماشای فیلم بنشینید.

۸- تغییر دکور منزل

این در واقع یک روش فوق العاده و درمانی برای درمان خود است و ما تضمین می کنیم که بعد از آن احساس خوبی خواهید داشت! می توانید مبلمان را به شکلی که دوست دارید تغییر دهید یا آن را بیشتر کاربردی یا از نظر زیبایی زیبا کنید.

        پیشنهاد می کنیم مقاله “۲۵ عادت خوب برای شادی بیشتر” را نیز مطالعه بفرمایید.      

۹- داوطلبانه به دیگران کمک کنید

دانستن این که در زندگی دیگران تغییری ایجاد کرده اید ، مطمئناً احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت.

۱۰-مثل ملکه ها مسافرت بروید

از کار مرخصی بگیرید و فقط رانندگی کنید. از کسی که همیشه می خواسته اید دیدن کنید. یا در یک مسافرخانه کوچک عجیب بمانید. دوستی را با خود ببرید یا تنها بروید. به سمت ساحل حرکت کنید و صدف ها را جمع کنید. خانه را با یافته های خود تزئین کنید!

۱۱- خانه خود را با بادکنک تزئین کنید

خانه خود را با گل تزئین کنید و اجازه دهید مقداری بادکنک در خانه شما باز شود. هیچ چیزی مانند فضای بادکنک ، گل و شمع به خانه شما حس جشن نمی دهد! بعداً می توانید به پارک بروید و بادکنک ها را به رهگذران یا بچه ها بدهید.

۱۲- چیزی عجیب و غریب بپزید

اگر آشپزی را دوست دارید ، این یک روش فوق العاده برای درمان خود است. برخی از دستور العمل هایی را که همیشه می خواسته اید درست کنید اما وقت آن را نداشتید امتحان کنید. آن را روی ظروف چینی فانتزی سرو کنید. همچنین می توانید غذاهایی را که در کودکی دوست داشتید بپزید. و چرا هنگام شام صبحانه نخورید؟

۱۳- کمی باغبانی انجام دهید

بوته ای معطر زیبا بکارید که شکوفا شود و همه چیز زیبا را به یاد شما بیاورد ، یا فقط چند گل رنگی شاد. به این فکر کنید که هر بار که به آنها نگاه می کنید احساس خواهید کرد و اینکه چگونه ظاهر حیاط شما را بهبود می بخشد.

۱۴- اسانس های پراکنده در اتاق

آروماتراپی به تقویت حس کمک می کند. چند روغن ضروری مانند اسطوخودوس ، یاسمن ، رز یا کندر بخرید. آنها را در اتاق خود پخش کنید و استراحت کنید. همچنین می توانید روغن ها را روی یک لامپ اسپری کنید تا هر بار که آن را روشن می کنید بوی عطر روغن را احساس کنید.

۱۵- مانند یک ملکه با خواندن یک کتاب خوب بخوابید

همچنین می توانید با استفاده از برخی ملحفه ها چادر یا دژ بسازید. کمی بالش داخل آن بیفزایید تا دنج شود. حالا به داخل خزید و به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید یا هری پاتر را بخوانید.

۱۶- طلوع یا غروب خورشید را تماشا کنید

این کار راهی دوست داشتنی برای شروع و پایان روز است!

۱۷-قلک خود را بشکنید

پس انداز خود را خرج کنید.قلک را بشکنید و به اندازه ای که پس انداز کرده اید برای خودتان کادو بخرید.

۱۸- در پارک پیک نیک داشته باشید

یک وعده غذای مجلل با ساندویچ ، میوه ، شراب و پنیر تهیه کنید. همراه داشتن چند میان وعده سالم را فراموش نکنید. زیر آفتاب بنشینید و چشمان خود را ببندید. فقط از روز تعطیل لذت ببرید و با قرار گرفتن در لحظه حال خود را با این زمان مرخصی مهمان کنید.

۱۹- مدیتیشن کنید

مدیتیشن می تواند عمیق ترین آرامش را به شما بدهد.انواع مدیتیشن را امتحان کنید و هر کدام که برایتان سودمندتر بود را ادامه دهید و هر روز تکرار کنید.

مدیتیشن را سخت نکنید کافی است بای یک ربع در فضایی ساکت بنشینید و خودتان را کنکاش کنید به هر حسی که در درونتان هست توجه کنید اگر تمرکز لازم را ندارید ایرادی ندارد پس از چند بار تکرار مغزتان میپذیرد که آرام بماند.

میتوانید مراقبه را با گفتن جملات مثبت و شکرگذاری با صدای بلند به پایان برسانید.

ملکه

۲۰-بخشش را انتخاب کنید!

امروز ، کسی را انتخاب کنید که به شما ظلم کرده است. با آن شخص تماس بگیرید یا به او پیام دهید. وقتی کینه ای را تحمل می کنید ، تمایل به استرس و عصبانیت دارید. پس همه را با بخشش رها کنید.

ما فقط یک بار حق زندگی  کردن را دریافت می کنیم-شاید شما بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید. بنابراین منتظر چه چیزی هستید-امروز ، برای درمان وقت بگذارید!

۲۲-مانند ملکه ها زیبا لباس بپوشید

یادتان باشد برای خوش پوش بودن همیشه نیاز به صرف هزینه های گزاف نیست بلکه اکثر اوقات افراد با پوشیدن لباس هایی که در کنار هم ترکیب رنگ زیبایی دارند خوش پوش میشوند.شما هم این کار را امتحان کنید و از آراستگی خود لذت ببرید.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.