۷ نکته جالب درباره افراد با دست خط بزرگ و دست خط کوچک

در ابتدا بیایید بفهمیم اندازه دست خط به چه معناست. اندازه حرف به وضوح نشان می دهد که نویسنده چقدر برای خودش و عملش اهمیت قائل است. همچنین نشان دهنده این است که نویسنده چگونه خود را بر محیط خود تحت تأثیر قرار می دهد.به عنوان مثال، یک نویسنده بزرگ با برون گرایی و زیاده خواهی به زندگی می پردازد، در حالی که یک نویسنده کوچک با درون گرایی و فروتنی. اندازه حرف احساسات ناخودآگاه نویسنده را در رابطه با افراد دیگر نشان می دهد.

در این پست به این موضوع می پردازیم که دست خط های کوچک و بزرگ چه چیزهایی را درباره شخصیت شما فاش میکنند . اگر ریز می نویسید شخصیت شما چگونه است اگر درشت می نویسید چه؟ این مطلب جالب و سرگرم کننده است پیشنهاد میکنم تا انتهای مقاله را بخوانید و نظرات خود را درباره دست خط و ارتباط آن با شخصیت به ما بگویید.

شخصیت افراد با دست خط بزرگ

شخصیت افراد با دست خط بزرگ

در یک جمله افرادی با دست خط درشت، برون گرا و بی خیال هستند.

بزرگ فکر میکنند

بر اساس تجزیه و تحلیل دست خط بزرگ نشان می دهد که نویسنده بزرگ فکر می کند. دایره اجتماعی او معمولاً بزرگ است (مگر اینکه فاصله بین کلمات به طور غیرعادی گسترده باشد) و او اهل دوست و رفیق است.

آنها عاشق مهمانی هستند و در گروه باقی می مانند. میل به احاطه شدن توسط مردم ناشی از نیاز درونی آنها به قدردانی و دوست داشتن دیگران است. اکثر سلبریتی ها دستخط و امضاهای بزرگی دارند. لطفاً در اینجا توجه داشته باشید که من در مورد دست خط بزرگ صحبت می کنم، نه متوسط.

شخصیت مردمی دارند

معمولاً افراد با دست خط درشت مورد علاقه مردم هستند. آنها دوست دارند در کنار مردم باشند و وقتی تنها می مانند واقعاً ناراحت و عصبی می شوند.

عدم تمرکز

چنین نویسندگانی اغلب از گره خوردن به مشاغلی که نیاز به تکرار یکنواخت دارند متنفرند زیرا نمی توانند متمرکز بمانند. ذهن آنها به سرعت پرت می شود. از این رو، آنها در کارهای پشت میز کارایی چندانی ندارند. اما زمانی که در مشاغل فروش، بازاریابی یا روابط عمومی قرار می گیرند، کارایی مثال زدنی از خود نشان می دهند. دلیل: آنها مردم را دوست دارند و سریع با آنها ارتباط برقرار می کنند.

نگران چیزهای کوچک نیستند

افرادی که دستخط بزرگی دارند نگران چیزهای کوچک نیستند. آنها به سرعت تجربیات ناخوشایند را پشت سر می گذارند و به زندگی ادامه می دهند. آنها برای مدت طولانی به هیچ چیز فکر نمی کنند و ترجیح می دهند با سهولت قابل توجهی از کنار مسائل شانه خالی کنند. با این حال، در صورتی که فرد بزرگ اما با فشار زیاد بنویسد، استثناهایی درباره این مورد وجود دارد.

دست خط بزرگ یعنی نیاز به توجه و تحسین

 جالب است که آنها برای اطمینان از اینکه همه توجه را به خود جلب می کنند، سنگ تمام می گذارند. هیچ چیز بیشتر از نادیده گرفته شدن آنها را ناراحت یا آزار نمی دهد. دستخط بزرگ همچنین نیاز نویسنده به تأثیر گذاشتن، مشاهده شدن، و به رسمیت شناخته شدن را نشان می دهد. این افراد به توجه و تحسین نیاز دارند و از آنها لذت می برند. آنها دوست ندارند تنها باشند.آنها می توانند با جسارت، اشتیاق و خوش بینی رفتار کنند، اما همچنین قادر به فخرفروشی و عدم تمرکز و انضباط هستند.

 دوست دارند راه خودشان را داشته باشند

یک دست خط بسیار بزرگ نیز نشان دهنده فردی است که دوست دارد راه خودش را داشته باشد و در صورت کوچکترین مخالفتی بی تاب است. این شخص صریح و بی رحمانه صریح است – اغلب بدون درایت یا ظرافت.

یوجین آر دوکت در شخصیت به تصویر کشیده شده توسط دست خط می نویسد:

 بی قرار و مضطرب

در فردی که دستخط بزرگی دارد، ممکن است انتظار داشته باشید فردی را بیابید که زیاد به جزئیات اهمیت نمی دهد اما ممکن است فردی باشد که زود مضطرب میشود.

دوکت می نویسد:

شخصی که به این شکل با دست می نویسد، عموماً پرحرف است، دارای ایده های خوب بسیاری است که فقط به طور کلی به کار گرفته نشده اند.

        پیشنهاد می کنیم مقاله “دست خط تان را ببینید ، شخصیت تان را بشناسید” را نیز مطالعه بفرمایید.      

۷ چیزی که دست خط کوچک در مورد شخصیت آشکار می کند

 نشانه درونگرایی

اندازه حروف ناحیه میانی یک جزء کلیدی در هنگام تجزیه و تحلیل نمونه های دست خط است. این نشان می دهد که نویسنده چقدر به افراد دیگر نیاز دارد و چند نفر را می تواند در زندگی خود جای دهد.

گرافولوژی می گوید، افرادی که دست خط کوچکی دارند، افراد بسیار متمرکزی هستند. آنها می توانند دنیا را ببندند و خیلی خوب تمرکز کنند. نوشته های کوچک اغلب متعلق به افرادی است که درونگرا هستند و دوست دارند در خود زندگی کنند و به ندرت می خواهند به فراتر از آن نگاه کنند.

توانایی تمرکز

افرادی که دست خط کوچکی دارند اغلب ذهنیت آکادمیک دارند و می توانند برای مدت طولانی در مطالعات و پروژه های خود تمرکز کنند. دانشمندان، محققین و متفکران بزرگ دستخط کوچکی دارند.به عنوان مثال، نمونه های دست خط آلبرت انیشتین و سر ایساک نیوتن را در نظر بگیرید. مانند اکثر متفکران خلاق، این دو دستخط کوچکی دارند.

به عنوان یک قاعده کلی، دست خط کوچک توانایی ذهن را برای تمرکز بر جزئیات، انجام کارهایی که نتایج دقیق را می طلبد، آشکار می کند.

نوشتار منظم و کوچک، به عنوان یک قاعده کلی، بیانگر روشنفکری، قدرت استدلال خوب، فرهنگ و اصالت ایده هاست. بسیاری از ادبا، علما، دولتمردان، فیلسوفان و عموماً اهل تهذیب ذهن، کوچک می نویسند.

آنها رفتار محافظانه دارند

افرادی که کوچک می نویسند معمولاً پر زرق و برق یا توجه طلب نیستند. آنها مانند موش های ساکتی هستند که در گوشه ای پنیرشان را نیش می زنند. وقتی توجه زیادی به آنها می کنید احساس ناراحتی می کنند. به طور خلاصه، آنها محفوظ هستند. آنها به دنبال جلب توجه نیستند و جز با دوستان صمیمی ارتباط برقرار نمی کنند.

افرادی که دستخط کوچکی دارند، مستعد این هستند که خوددار و صبور باشند و در مورد امور شخصی خود یک احتیاط طبیعی دارند. آنها برای نمایش احساسات در جمع مناسب نیستند.

کنترل کننده فشارها

بر اساس تجزیه و تحلیل دست خط، افرادی که نوشته های کوچک دارند به خوبی می توانند فشار را تحمل کنند. آنها در هنگام توجه به جزئیات کوچک با کارایی شگفت انگیزی کار می کنند.

چنین نویسندگانی محدودیت‌های اجتماعی خود را درک می‌کنند و معمولاً از نفوذ به فضای شخصی دیگران خودداری می‌کنند. همچنین در واکنش های خود کاملاً محتاط هستند.

دست خط کوچک

همه کاره

 قوای ذهنی آنها بالاتر از حد متوسط ​​است و توانایی ها و ظرفیت های عمومی آنها برجسته است. آنها طبیعتاً همه کاره، آگاه، اکتسابی دانش، و متفکر و استدلال خوب هستند.

 متکی به خود

اگر نوشته علاوه بر کوچک بودن، خوش فرم و یکنواخت باشد، حکایت از اهل روش دارد. منظم، متکی به خود و کامل. نویسندگان این سبک کار به ندرت کاری را عجولانه یا نادرست انجام می دهند.

وقتی شخصی خیلی کوچک می نویسد به چه معناست؟

افرادی که دست خط بسیار کوچکی دارند خجالتی هستند و برخی از مشکلات عزت نفس دارند. آنها برای خود ارزش بالایی قائل نیستند. چنین نویسندگانی کاملاً از همراهی با دیگران دوری می‌کنند و در درجه اول به این دلیل که می‌ترسند مورد اعتماد مردم نباشند.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.