۲۱ ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید

۲۱ ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”۲۱ ایده کسب و کار آنلاین که می توانید از فردا شروع کنید” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

این ۲۲ ایده تجاری آنلاین را می توانید به سرعت و به راحتی راه اندازی کنید. تجارت الکترونیکی خود را از فردا آغاز کنید.بسیاری از مشاغل آنلاین را می توان با سرمایه اولیه محدود آغاز کرد.برخی از پردرآمدترین مشاغل آنلاین شامل مشاوره مشاوره شرکت ها و توسعه نرم افزار است.در موضوعی یا صنعتی که علاقه و دانش کافی در آن دارید ، یک تجارت آنلاین ایجاد کنید.این مقاله برای کارآفرینان مشتاق است که به دنبال الهام برای شروع یک تجارت آنلاین هستند.

داشتن و نگهداری یک تجارت آنلاین این آزادی را به کارآفرینان می دهد که از هرجای دنیا بتوانند پول کسب کنند. این ایده اغوا کننده است و بیش از هر زمان دیگری امکان پذیر است ، اما بسیاری از کارآفرینان نمی دانند از کجا شروع کنند.

مهمترین گام در راه اندازی یک تجارت آنلاین سودآور یافتن ایده ای تجاری متناسب با مهارت ها و نقاط قوت شماست.

خواه به دنبال یک کارآفرین تمام وقت باشید و یا فقط برای شروع یک کسب و کار نیمه وقت برای درآمد منفعل ، محصول یا خدمات شما باید یک نیاز خاص مصرف کننده را برآورده کند. ما مجموعه ای از مشاغل مبتنی بر نیاز سودآور را با کمترین هزینه راه اندازی ، جمع آوری کرده ایم که می توانید در اسرع وقت شروع به کار کنید.

ایده کسب و کار آنلاین

۱-مشاور سئو

اگر از زیر و بم موتورهای جستجو اطلاع دارید و مهارت های فنی در بسترهایی مانند Google Ads و Google Analytics را دارید ، تبدیل شدن به یک مشاور سئو می تواند گزینه پردرآمد شما باشد. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک نمی دانند که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چه تاثیری می تواند بر روی تجارت آنها بگذارد. تجارت مشاوره آنلاین خود را با آموزش صاحبان مشاغل در زمینه قدرت SEO برای کمک به تغییر وب سایت ها و افزایش نرخ تبدیل آنها ، شروع کنید.

می توانید از مهارت های بازاریابی خود برای نشان دادن مزایای استفاده از داده های تجزیه و تحلیل ، کلمات کلیدی استراتژیک و ساختار محتوا برای به دست آوردن ترافیک وب بیشتر ، به صاحبان مشاغل استفاده کنید. اگر با SEO آشنایی ندارید یا می خواهید مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را تقویت کنید ، می توانید به Moz’s Beginner’s Guide to SEO مراجعه کنید.

بخاطر داشته باشید که الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر هستند ، بنابراین شما باید در زمینه SEO ادامه تحصیل دهید تا در این زمینه مرتبط و موفق باشید.

 ایده کسب و کار آنلاین

۲-مشاور تجارت کوچک

اگر تجربه و دانش زیادی در زمینه تجارت دارید ، چرا مشاغلی ایجاد نمی کنید که به کارآفرینان مشتاق کمک کند تا موفقیت کسب کنند؟ به عنوان یک مشاور تجارت ، می توانید از مهارت های خود برای کمک به صاحبان مشاغل جدید برای شروع خوب استفاده کنید و به کارآفرینان باتجربه کمک کنید تا از تقاضا پیروی کنند. اگر استراتژی خود را بر روی جنبه خاصی از مشاوره تجاری متمرکز کنید ، شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

برای افزودن به اعتبار خود ، نشان دادن تخصص خود و آوردن مشتری ، حضور در جامعه تجارت دیجیتال بسیار مفید است.

اقدام اصلی: با استفاده از تجارب و دانش تجاری خود به کارآفرینان مشتاق کمک کنید تا موفقیت کسب کنند.

۳- ایده کسب و کار آنلاین ،مشاور شبکه های اجتماعی

شرکتهای بزرگتر می توانند یک آژانس یا کارمند تمام وقت را برای مدیریت حسابهای خود در شبکه های اجتماعی استخدام کنند ، اما مشاغل کوچک اغلب مجبورند از طریق بازاریابی خود در شبکه های اجتماعی کار کنند. صاحبان مشاغل با داشتن مسئولیت های فراوان ، در مورد اهمیت حضور رسانه های اجتماعی برای گذران وقت و توسعه و اجرای یک استراتژی عالی در شبکه های اجتماعی ، معمولاً بیش از حد مشغول ، خسته یا ناکافی هستند.

به عنوان مشاور شبکه های اجتماعی ، می توانید به مشاغل کوچک کمک کنید تا بهترین روش ها ، ارسال برنامه ها و مطالب را برای مخاطبان هدف خود تعیین کنند. با افزایش تعداد پیروان آنها ، تجارت شما نیز رشد خواهد کرد.

فیس بوک و توییتر هنوز برترین شبکه های تجاری هستند ، اما مشاغل معمولاً با سیستم عامل های بصری بیشتری مانند اینستاگرام ، Pinterest ، Tumblr و Snapchat درگیر هستند. همه این سیستم عامل ها مخاطبان عظیمی از مصرف کننده دارند ، اما بسیاری از مشاغل متوجه نیستند که چقدر بزرگ هستند ، چقدر می توانند موثر باشند و چگونه آنها را برای نام تجاری خود کار می کنند.

اگر سابقه بازاریابی در شبکه های اجتماعی و علاقه به عکاسی را دارید ، تمرکز بر مشاغل مشاوره خود در یک سیستم عامل خاص مانند اینستاگرام ، می تواند راهی عالی برای کسب درآمد باشد ضمن اینکه به سایر مشاغل کمک می کند محتوای خود را بهبود بخشند و اهداف تجاری خود را محقق کنند.

اقدام اصلی: به مشاغل کمک کنید تا از طریق تخصص شما اهمیت رسانه های اجتماعی را درک کرده و پیروی از اجتماعی خود را رشد دهند.

۴-خرده فروش با تجارت الکترونیکی

برای همه چیز مخاطب وجود دارد ، حتی اگر خرید عروسک یا عطر و ادکلن باشد. با داشتن یک سایت تجارت الکترونیکی ویژه ، می توانید به مشتریانی برسید که به دنبال محصولات خاص شما هستند. ایجاد یک تجارت در یک بازار خاص می تواند به شما کمک کند تا خود را از مارک های دیگر متمایز کرده و اعتبار و تخصص خود را افزایش دهید. به رسانه های اجتماعی مراجعه کنید یا اینکه مصرف کننده خودتان نیاز به تهیه محصولی برای فروش در فروشگاه آنلاین خود دارید.

برای راه اندازی تجارت الکترونیکی خود ، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک سرویس میزبانی وب با ویژگی یکپارچه سبد خرید یا نرم افزار تجارت الکترونیکی است. برای ساده سازی فرآیند حمل و نقل ، می توانید با فروشندگان همکاری کنید تا محصولات را از طرف شما برای مشتریان ارسال کنند. این می تواند میزان موجودی مورد نیاز برای نگهداری در محل را کاهش دهد.

اقدام اصلی: اگر محصول یا خدمات خاصی برای فروش دارید ، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید.

۵- طراح وب یا توسعه دهنده وب

اگر شما یک حرفه ای خلاق و دیجیتال هستید که در شکل گیری طرح زمینه ، تم بصری ، مجموعه قلم ها و پالت رنگ یک وب سایت پیشرفت می کند ، طراحی وب مستقل می تواند مسیر خوبی برای شما باشد. اگر در این زمینه کم و یا هیچ تجربه ای ندارید ، می توانید اصول طراحی وب را بیاموزید و بر ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت مانند Adobe XD ، Chrome DevTools و نرم افزار ویرایشگر متن تسلط پیدا کنید.

اگر بیشتر به بخش برنامه نویسی ساخت وب سایت علاقه مند هستید ، توسعه وب مستقل ممکن است خانه درآمد شما باشد. اگر قبلاً HTML ، CSS یا JavaScript را می دانید و به حل مشکلات راه حلهای خلاقانه چشم دارید ، می توانید برای ایجاد وب سایتهای جذاب و با کاربرد آسان برای مشاغل کوچک سرویس راه اندازی کنید. اگر شما نیاز به یادگیری اصول توسعه وب قبل از شروع کار خود را به طور کامل پشته ، شما می توانید یک دوره ساده مبتدی برای شروع.

مهارت های فنی و خلاقیت خود را برای صاحبان مشاغل که می خواهند حضور آنلاین خود را به سطح بالاتری ببرند ، به خوبی استفاده کنید. یک نمونه کارها جامع بسازید و سپس وب سایت خود را برای نمایش و جذب مشتری مداوم ایجاد کنید.

نکته کلیدی: تبدیل شدن به یک طراح یا توسعه دهنده وب یک گزینه عالی برای کسانی است که دانش فنی دارند.

۶-ایده کسب و کار آنلاین ،بلاگر

به نظر می رسد وبلاگ نویسی یک استراتژی تجاری منسوخ شده باشد ، زیرا تقریباً همه در حال حاضر یک استراتژی دارند ، اما رقابت نباید شما را از شروع این سفر تجاری آنلاین منصرف کند. اگر عاشق نوشتن هستید یا اطلاعات مهمی برای به اشتراک گذاشتن دارید ، وبلاگ نویسی ممکن است یک تجارت سودآور برای شما باشد.

شروع یک وبلاگ به عنوان یک تجارت با سازندگان وب سایت مانند Weebly و WordPress بسیار ساده است ، اما رمز موفقیت ثبات و کیفیت است. برای به دست آوردن یک پیروی ثابت ، باید به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا بنویسید و تولید کنید که ارزش خوانندگان شما را فراهم می کند. محتوایی که خوانندگان شما را آموزش می دهد ، آنها را آگاه می کند یا آنها را سرگرم می کند ، به آنها دلیل می دهد که شما را دنبال کنند.

هنگامی که در ایجاد محتوای سازگار تسلط پیدا کردید ، می توانید از طریق وبلاگ خود با فروش محصولاتی مانند دوره های آنلاین ، مربیگری دیجیتال ، کتاب های الکترونیکی یا وبینار درآمد کسب کنید. همچنین می توانید فضای تبلیغاتی یا پست های تبلیغاتی را بفروشید. ممکن است درآمدزایی این استراتژی کسب و کار کمی بیشتر وقت و تلاش داشته باشد ، اما در آخر می تواند بسیار سودآور باشد.

کلید واژه: اگر کلمات ساز با محتوای سازگار هستید ، ممکن است بتوانید وبلاگ خود را به یک تجارت تبدیل کنید.

 ایده کسب و کار آنلاین

۷- دستیار مجازی

آیا مهارت های سازمانی بی عیب و نقص و توانایی مدیریت وظیفه دارید؟ شاید وقت آن رسیده است که با تبدیل شدن به یک دستیار مجازی از این مهارت ها به خوبی استفاده کنید. خدمات VA معمولاً شامل کارهای اساسی اداری مانند وارد کردن داده ها ، انجام تنظیمات سفر و پاسخگویی به تماس های تلفنی است. تجربه قبلی در این زمینه ایده آل است اما لازم نیست.

سیستم عامل هایی مانند TaskRabbit و Zirtual یافتن شغل را برای متخصصان VA آسان می کنند. آنها به شما امکان می دهند یک نمایه آنلاین ایجاد کنید و برای کارهایی که می خواهید انجام دهید – مانند تحقیقات داده ، کمک مجازی یا کارهای اساسی – ثبت نام کنید و مشتری سازی را شروع کنید.

اقدام اصلی: به یک دستیار مجازی تبدیل شوید تا از راه دور به دیگران در انجام کارهای اداری خود کمک کنید

۸-بازاریاب شرکت های وابسته

اگر دوست دارید نظرات مشتریان را در سایتهایی مانند آمازون ترک کنید ، ممکن است بخواهید به عنوان منبع درآمد به بازاریابی شرکت های وابسته نگاه کنید. تبلیغات دهان به دهان برای بسیاری از شرکت ها هنوز هم یک تولید کننده اصلی است و بسیاری از مشاغل حاضرند بخشی از سود خود را با افراد متقاعد کننده که محصولات خود را برای مردم تبلیغ می کنند تقسیم کنند.

برنامه های وابسته به سطوح مختلف مشارکت تقسیم می شوند: پیوست نشده ، مرتبط و درگیر. بازاریابی وابسته وابسته غیرمستقیم یک کمپین اساسی پرداخت به ازای هر کلیک است که به محصولی که تبلیغ می کنید ، به هیچ وجه درگیر نیست. بازاریابی وابسته وابسته مستلزم داشتن مقداری اقتدار و محتوا درباره محصولی است که بازاریابی می کنید ، اما شخصاً از این محصول استفاده نمی کنید. بازاریابی وابسته درگیر شاید موثرترین باشد ، زیرا محصولی را بازاریابی می کنید که واقعاً استفاده می کنید و از آن لذت می برید.

اگر یک وب سایت شخصی یا حضور در شبکه های اجتماعی با تعداد زیادی از افراد محبوب دارید ، برنامه های وابسته ممکن است یک روش سودآور برای شما باشد. نمایندگان روابط عمومی همیشه به دنبال طرفداران و تأثیرگذارهای تجاری هستند که می توانند نمونه های رایگان را برای آنها ارسال کنند.

اقدام کلیدی: کسانی که دارای رسانه های اجتماعی گسترده یا حضور آنلاین هستند می توانند این قدرت را در ایجاد درآمد از طریق بازاریابی وابسته هدایت کنند.

۹-ایده کسب و کار آنلاین ،پشتیبانی فنی از راه دور

بسیاری از مشاغل کوچک در بودجه خود جایی برای استخدام کارمند تمام وقت فناوری اطلاعات ندارند ، بنابراین هنگامی که سیستم های آنها از کار بیفتد ، معمولاً با یکی از دوستان و اعضای خانواده باهوش کامپیوتر تماس می گیرند. اگر اهل فن هستید و تجربه کار در رایانه و شبکه را دارید ، می توانید با ارائه کمک فوری فنی از راه دور ، نیاز آنها را به نفع خود برطرف کنید.

اگرچه برخی از مشاغل ممکن است شما را برای داشتن مدرک فنی ترجیح دهند ، اما در عوض بسیاری از آنها به دنبال تجربه و دانش شما هستند. با تماس با دوستان ، خانواده و صاحبان مشاغل محلی در مورد نیازهای پشتیبانی فنی آنها می توانید شروع به ایجاد مشاغل پشتیبانی از راه دور فناوری خود کنید. همچنین در تابلوهای شغلی مانند Upwork می توانید برنامه های پشتیبانی مستقل فناوری را پیدا کنید.

اقدام اصلی: برای ارائه پشتیبانی از راه دور از فناوری جادوگری فناوری خود استفاده کنید.

۱۰-فروشنده کاردستی های دست ساز

در حالی که بازرگانان فروش خود را به تجارت الکترونیکی تغییر می دهند ، بازارهای آنلاین کالاهای دست ساز مانند Etsy و ArtFire این کار را برای صنعتگران که می توانند به طور مداوم محصولات دست ساز با کیفیت مانند پتو های قلاب بافی یا ظروف شیشه ای منحصر به فرد رنگی تولید کنند ، بسیار آسان می کند. اگر کار دستی منحصر به فردی دارید ، فروش محصولات خود در یک سایت تجارت الکترونیکی روش خوبی برای کسب درآمد در حالی که در خانه هستید ، انجام آنچه دوست دارید است.

اگر مواد خلاقانه خود را به صورت عمده از یک تامین کننده صنایع دستی خریداری کنید ، هزینه های شروع این ایده تجاری بسیار کم است. اگر بتوانید کارهای هنری خود را به سرعت در یک فروشگاه آنلاین ایجاد و بفروشید ، به هیچ وجه سود نخواهید برد. صنعتگران محلی وقتی موفق به کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی می شوند ، موفقیت بالاتری پیدا می کنند.

اقدام اصلی: از نبوغ خلاقیت خود برای فروش آنلاین صنایع دستی دست ساز استفاده کنید.

۱۱- توسعه دهنده برنامه

اپلیکیشن های موبایل بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند ، افرادی که مایلند برای راه های مدیریت زندگی خود از طریق تلفن های هوشمند خود پول زیادی بپردازند. اگر ایده جدید و خوبی برای برنامه دارید و می دانید چگونه کدگذاری کنید ، می توانید با آن اجرا کنید و برنامه خود را بسازید. همچنین می توانید برای مشاغل مورد نیاز برای ایجاد برنامه های خاص به یک توسعه دهنده برنامه تبدیل شوید. هر دو گزینه شما را ملزم به دانستن عناصر اساسی طراحی نرم افزار و حداقل دو زبان برنامه نویسی معمول مانند SQL ، JavaScript ، PHP ، Python ، Ruby on Rails یا iOS می کند.

اگر ایده برنامه دارید اما از برنامه نویسی و رمزگذاری اطلاع ندارید ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان نرم افزار می خواهند که در ایجاد برنامه با مردم همکاری کنند. بسته به شرایط و دانش و دانش خود ، ممکن است بتوانید از طریق توسعه برنامه ها ، یک تجارت پردرآمد ایجاد کنید.

اقدام اصلی: با تبدیل شدن به یک توسعه دهنده برنامه ، بهترین برنامه بعدی تلفن همراه را ایجاد کنید.

 کسب و کار آنلاین

۱۲-ایده کسب و کار آنلاین موتور جستجو

گوگل و بینگ در همه جا وجود دارند ، اما لزوماً پاسخگوی تمام نیازهای کاربران نیستند. اگر در زمینه خاصی متخصص هستید ، موتور جستجوی خود را بسازید که به افراد با دانش کمتری کمک می کند آنچه را که می خواهند پیدا کنند. اگر موتور جستجوی شما به کاربران امکان وارد کردن پارامترهایی مانند زیرموضوعات و نوع منبع را بدهد ، به جای اینکه فقط یک جستجوی کلی انجام دهد ، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

اقدام اصلی: ایجاد موتور جستجوی طاقچه ای که بتواند نیازهای خاص کاربران را برطرف کند.

۱۳-دراپشیپینگ

اگر می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید ، ممکن است نگران ذخیره موجودی کالا باشید. با dropshipping ، می توانید سفارشات مشتری را در یک فروشگاه آنلاین تحویل بگیرید و آن را مستقیماً به خرده فروش شخص ثالث ارسال کنید تا تحقق یابد. تا زمانی که مدل کسب و کار شما شامل فروش اقلام با قیمتی بالاتر از مبلغی که به خرده فروش شخص ثالث می پردازید ، تجارت موفقیت آمیز شما برای موفقیت تعیین خواهد شد.

اقدام اصلی: شما می توانید از dropshipping استفاده کنید تا خرده فروش شخص ثالث سفارشات تجارت آنلاین خود را انجام دهد.

۱۴- تجارت تدریس خصوصی

صرف اینکه کسی در یک موضوع کلاس می گذارد به این معنی نیست که مطالب را به خوبی درک کرده است. اگر در توضیح موارد برای کسی در یک شرایط فردی عالی هستید و تجربه و دانش کافی در یک موضوع دارید ، شروع یک تجارت آنلاین تدریس خصوصی در آن زمینه را در نظر بگیرید. شما می توانید از ابزار گپ ویدیویی مانند Skype برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی از راه دور و ارائه دانش خود به هر کسی ، در هر زمان و هر مکان استفاده کنید. در نظر گرفتن بودجه ای برای تبلیغات در Craigslist و Fiverr در مدل کسب و کار خود.

کلید واژه: دانش پیشرفته خود را در یک موضوع خاص قرار دهید تا به طور کامل توسط دانشجویان تدریس خصوصی استفاده شود.

۱۵- دوره های دیجیتال و  کسب و کار آنلاین

به طور مشابه با تدریس خصوصی ، افراد در سراسر جهان ممکن است از این که شما تخصص خود را با آنها به اشتراک می گذارید بهره مند شوند. شروع یک تجارت آنلاین که دوره های دیجیتالی را به هرکسی که به این موضوع علاقه مند است ارائه دهد می تواند به راحتی برای شما درآمد کسب کند – شما می توانید مطالب نوشتاری آماده شده یا سایر مطالب قابل بارگیری را با پرداخت هزینه بفروشید.

اقدام اصلی: ایجاد و فروش دوره های دیجیتال با موضوع آشنا.

۱۶-مشاور تلفنی

برخی از افراد که به دنبال کمک یک به یک هستند ممکن است چیزی بیشتر از درس بخواهند. افرادی که می خواهند به پیشرفت شغلی خود کمک کنند ، تغذیه خود را بهبود بخشند یا معنای بیشتری در زندگی خود پیدا کنند ، می توانند از طریق مربیگری شما از طریق نرم افزار چت ویدیویی مانند زوم یا اسکایپ بهره مند شوند. هدف شما به جای دادن تمرین و نمره ، به عنوان یک مربی از راه دور ، ارائه مشاوره ، راهنما و پشتیبانی از مشتریان است. اگر برای کسب و کار خود وبلاگی راه اندازی کنید یا به طور مرتب در مورد موضوعاتی که مربیگری می کنید در LinkedIn پست ارسال کنید ، قابل اعتماد و دانش بیشتری به نظر می رسید.

اقدام اصلی: ارائه مربیگری مجازی یک به یک از طریق نرم افزار چت ویدیویی.

۱۷-شبکه پادکست

در چند سال گذشته شاهد انفجار در دسترس بودن و شنیدن پادکست بوده و شما می توانید با راه اندازی شبکه پادکست خود از این سرمایه استفاده کنید. شما می توانید با هر پادکستی که ضبط می کنید شبکه را پر کنید ، اما اگر به افراد دیگر – اعم از دوست یا غریبه از اینترنت – فرصت بدهید تا پادکست های خود را ارائه دهند ، شبکه شما با سرعت بیشتری رشد می کند. با رشد شبکه ، می توانید قیمت بارگیری پادکست را افزایش دهید.

اقدام اصلی: با صحبت در مورد موضوعی که درباره آن علاقه و دانش دارید ، پادکست بسازید.

۱۸- کسب و کار آنلاین و نویسنده فنی

اینترنت پر است از نوشتن متن برای استخدام ، اما فقط تعداد کمی از این نویسندگان زمینه فنی لازم برای نوشتن صحیح یک کتابچه راهنمای دستورالعمل برای یک ماشین بزرگ یا انتقال صحیح نتایج علمی را دارند. اگر سابقه علمی دارید و می توانید در مورد آن بنویسید ، یک تجارت آنلاین راه اندازی کنید که از طریق آن افراد می توانند خدمات نوشتن فنی شما را استخدام کنند. برای جذب مشتری در LinkedIn ، Fiverr و سایر سیستم عامل ها تبلیغ کنید.

راهکار اصلی: از تخصص فنی خود برای نوشتن اسناد و مدارک فنی استفاده کنید.

 کسب و کار آنلاین

۱۹-رزومه و نامه نویس

تقریباً همه هنگام نوشتن رزومه یا نامه های رسمی از افراد دیگر کمک گرفته اند. تخصص خود را در زمینه تهیه رزومه های جذاب و نامه های ویژه به هرکسی که مایل به استخدام شما است ارائه دهید. نمونه هایی از رزومه و نامه های همراه دیگران را که به آنها کمک کرده اید ، ارائه ندهید ، بلکه رزومه های موفق و نامه های شخصی خود را برای افزایش شانس موفقیت کسب و کار آنلاین ارائه دهید.

اقدام اصلی: با کمک به جویندگان کار در نوشتن رزومه و نامه های برتر.

۲۰- مشاور شرکت

شرکت ها به وکلائی احتیاج دارند تا از آنها در امور حقوقی محافظت کنند و درمورد آنچه می توانند و نمی توانند انجام دهند به آنها آموزش می دهند. با راه اندازی یک شرکت مشاوره آنلاین مشاوره شرکتی ، می توانید به کارمندان شرکت های بزرگ راهی برای نظم بخشیدن به امور حقوقی خود بدون تعهد ، هزینه های گزاف و تعهدات گسترده حضوری وکلای سنتی ارائه دهید. برای ایجاد مشتری باید اثبات کنید که در آزمون وکالت قبول شده اید و روشن کنید که تجارت شما کاملاً آنلاین است – زیرا وقتی زمان مراجعه مشتری به دادگاه فرا می رسد ، آنها باید استخدام کنند وكیل در منطقه خود كه می تواند آنها را در مقابل قاضی یا هیئت منصفه وكالت دهد.

اقدام اصلی: ارائه خدمات حقوقی مقرون به صرفه به عنوان مشاور مشاور شرکت.

۲۱- مشاور راه اندازی

بسیاری از برجسته ترین شرکت های فناوری جهان به عنوان استارتاپ های کوچک هنوز مدل کسب و کار مناسب برای موفقیت را کشف می کنند. به عنوان مشاور راه اندازی ، امروز می توانید به شرکتهای فردا مشاوره دهید. از هر تخصصی که در زمینه امور مالی شرکت ها ، توسعه نرم افزار و سایر زمینه های مرتبط دارید استفاده کنید تا دانش لازم برای موفقیت در مشاغل جدید را تأمین کنید. با موفقیت این استارتاپ ها ، تجارت شما نیز موفق خواهد شد.

راهکار اصلی: اگر در مهارت راه اندازی کسب و کار تسلط دارید ، به دیگران کمک کنید کار خود را شروع کنند.

چه نوع تجارت آنلاین سودآورتر است؟

از بین انواع مشاغل آنلاین بالا ، مشاوره مشاوره شرکتی پردرآمدترین و پس از آن توسعه برنامه است. برخی از متخصصان در مشاغل آنلاین همچنین انتظار دارند مشاغل آموزشی – تدریس خصوصی ، دوره های دیجیتالی  و حتی مربیگری اسکایپ – سود بیشتری را در سال های آینده کسب کنند ، در حالی که سایت های تجارت الکترونیکی سود زیادی را پشت سر می گذارند.

آیا به دنبال راه های بیشتری برای راه اندازی کسب و کار هستید؟ این ایده ها را از شرکای ما در CO – توسط اتاق بازرگانی ایالات متحده بررسی کنید ، یا این ایده های بزرگ تجاری دیگر را جستجو کنید.

راهکار اصلی: مشاوره مشاوره شرکت ها و توسعه نرم افزار از سودآورترین مشاغل آنلاین هستند.

نکاتی در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

شروع یک تجارت آنلاین می تواند یک کار جذاب باشد ، اما این بدان معنی نیست که همیشه آسان است. به عنوان مثال ، چندین مرحله قانونی وجود دارد که شما باید برای شروع کار خود انجام دهید ، مانند انتخاب نام تجاری خود ، کسب شماره شناسایی، تعیین ساختار قانونی و بیمه تجارت خود.

اگرچه هر مشاغل منحصر به فرد است ، اما چند مرحله وجود دارد که می توانید دنبال کنید تا شانس خود را برای شروع یک کسب و کار آنلاین موفق به حداکثر برسانید.

براساس دانش و علاقه خود یک ایده یا صنعت تجاری انتخاب کنید.

بر اساس شکاف های موجود در بازار ، یک جایگاه تجاری پیدا کنید.

برای ارزیابی رقابت و دوام محصول خود ، تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل رقابتی را انجام دهید.

با قوانینی که در مورد مشاغل آنلاین اعمال می شود آشنا شوید.

قبل از انتخاب یک نرم افزار خاص برای ساخت فروشگاه آنلاین خود ، در اطراف خرید کنید.

یک استراتژی جامع بازاریابی ایجاد کنید (به عنوان مثال وب سایت ، بازاریابی از طریق ایمیل ، سئو ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی محلی و غیره)
راهکار اصلی: شکاف موجود در بازار را شناسایی کرده و سپس با پیروی از قوانین لازم تجارت آنلاین ، یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.