گرانترین لباس عروس هایی که تا به حال پوشیده شده اند

 اگر می خواهید بدانید در دنیای لباس های عروس لوکس چه چیزی وجود دارد، گران ترین لباس های عروس را بررسی کنید.لباس عروس های گران قیمت با توجه به جزئیات ساخته می شوند. کیفیت و طراحی آنها بی نظیر است. این لباس ها همچنین می توانند به میراثی تبدیل شوند که نسل های آینده می توانند آن ها را گرامی و یادگاری حفظ کنند. به این کاتالوگ زیباترین و گران قیمت ترین لباس های عروسی که عروس های مشهور برای جشن خود پوشیده اند نگاه کنید.

گران ترین لباس عروس ها

 لباس عروس Angelababy

لباس عروس سوپراستار چینی یکی از گران ترین لباس های عروسی است که تا به حال پوشیده شده است. ساخت این لباس پنج ماه طول کشید. این لباس واقعا یک اثر هنری است.

 لباس طلای سفید Yumi Katsura

 ۸٫۵ میلیون دلار
این لباس عروس شیک توسط طراح مد ژاپنی یومی کاتسورا از ابریشم و ساتن ظریف ساخته شده است. این لباس مجلل گران قیمت همچنین دارای سنگ های قیمتی با زری گلدوزی های پیچیده است. در مجموع شامل ۱۰۰۰ مروارید و یک الماس نادر طلای سفید ۵ قیراطی است.

 لباس عروسی امل کلونی – ۴٫۶ میلیون دلار

جورج و امل کلونی تمام تلاش خود را برای عروسی خود انجام دادند. لباس عروسی امل کلونی بسیار زیبا بود. لباس مجلسی توری بدون شانه Oscar De La Renta آخرین لباسی بود که این طراح افسانه ای قبل از مرگش خلق کرد. لباس مجلسی شیک و کلاسیک بود و جزئیات پارچه‌ای ظریف آن را کاملاً خیره‌کننده کرده بود.

گران قیمت ترین لباس عروس، لباس عروسی طاووس – ۱٫۵ میلیون دلار

این لباس عروس بسیار عجیب است. این لباس که با بیش از ۲۰۰ پر طاووس ساخته شده بود، توجه فعالان حیوانات را به خود جلب کرد. قیمت آن ۱٫۵ میلیون دلار است. این لباس زیبا به نظر می رسد، اما ما خیلی مطمئن نیستیم که بهترین گزینه برای یک عروس باشد.

 لباس لوکس داناشا

۱٫۵ میلیون دلار

این لباس در هفته مد بین المللی میامی به نمایش گذاشته شد. چیزی نخبه و باکلاس در مورد این لباس عروس وجود دارد. این لباس که با بهترین پارچه ها ساخته شده است، بهترین تعریف کلاسیک است. با ۷۵ قیراط الماس دستچین شده و ۲۵۰ گرم طلای ۱۸ عیار تزئین شده است. این لباس مجلسی لوکس داناشا واقعاً یک اثر هنری است که برای دهه‌های آینده قابل قدردانی است.

لباس کریستالی ویکتوریا سواروسکی – ۱ میلیون دلار

لباس عروس ویکتوریا سواروسکی یک رویا بود. بسیار عالی به نظر می رسید، و نمی تواند بیشتر از این عروس باشد. او لباس عروسی خود را با بیش از ۵۰۰۰۰۰ کریستال سواروسکی سفارشی ساخت که آن را بسیار زیبا و مجلل کرده است. لباس مجلسی با جزئیات ظریف کار می کرد و یقه فرو رفته اش او را شبیه یک شاهزاده خانم  می کرد.

 لباس عروس کریستینا مراد – ۱ میلیون دلار

این واقعا یکی از زیباترین لباس های عروسی است که تا به حال ساخته شده است. این لباس که توسط کسی جز خود الی ساب طراحی نشده است، به طور ویژه برای عروسش کریستینا طراحی شده است. دارای ۵۰۰۰۰۰ پولک دوزی، توری گلدوزی شده و قطاری به طول ۱۴ فوت است. لباس عروس کریستینا مراد کاملاً جادویی به نظر می رسد.

لباس عروس جیوانچی کیم کارداشیان

 ۵۰۰۰۰۰ دلار

کیم کارداشیان در این لباس عروس سفارشی جیوانچی چیزی شبیه یک رویا به نظر می رسید. این لباس توری آستین کامل با پارچه گلدار برجسته بود و بسیار رمانتیک به نظر می رسید.

گرانترین لباس عروس

گرانترین لباس عروس، لباس عروسی مائورو آدامی -۳۷۲۰۰۰ دلار

طراح ایتالیایی Mauro Adami این شاهکار پلاتینیوم را برای مجموعه Domo Adami خود خلق کرده است. این یک لباس عروس پلاتینی خیره کننده و استثنایی است که با پارچه ابریشمی ۴۰ متری دوخته شده است. این لباس عروس فوق العاده مجلل و گران قیمت با الگوهای گل دوزی شده زیبا تزئین شده است که جزئیات خیره کننده ای را به تمام لباس اضافه می کند.

 لباس عروس پلاتینیوم – ۲۵۰۰۰۰ دلار

این لباس عروسی پلاتین که توسط پرنسس مری دانمارک پوشیده شده است واقعاً یک لباس کلاسیک است. این لباس که با سنگ های قیمتی و کریستال های کمیاب تزئین شده است، یکی از مشهورترین لباس های عروس است. زیبایی آن در جزئیات و سادگی آن نهفته است. قیمت آن ۲۵۰۰۰۰ دلار است و کاملا ارزشش را دارد.

 ماری شانتال میلر – ۲۲۵۰۰۰ دلار

میلر وفادار به مد سلطنتی، یک لباس کامل سنتی به تن کرد. لباس عروس سفید مروارید شده توسط والنتینو گاروانی طراحی شده است. این لباس دارای یک قطار توری Chantilly 14 فوتی است که با ظرافت و ظرافت آن را سورئال جلوه می دهد.

لباس عروسی ماریا کری – ۲۵۰۰۰۰ دلار

ماریا کری زمانی که با تامی موتولا، اهل موسیقی ازدواج کرد، تمام لباس عروسش را پوشید. قیمت آن حدود ۲۵۰۰۰۰ دلار برآورد شده است. این لباس ابریشمی سنگین توسط والنتینو طراحی شده است و واقعاً شخصیت و استایل او را تحسین می کند.

پیشنهاد می کنیم مقالهگرانترین لباس های مگان مارکل،عروس خاندان سلطنتی” را نیز مطالعه بفرمایید.

لباس عروسی پرنسس دایانا – ۱۵۱۰۰۰ پوند

لباس عروسی پرنسس دایانا یکی از نمادین ترین لباس های سلطنتی بود. این لباس توری عتیقه از تافته ابریشم عاج ساخته شده است. قطار ۲۵ فوتی همراه با روبنده ۱۵۳ متری چشم نوازی بود. این شاهکار سلطنتی همیشه محبوب ترین لباس عروس ما خواهد بود.

گرانترین لباس عروس، لباس عروسی ۹۹۹۹ قیراط جواهری – ۱۵۸۸۷۴ دلار

این لباس عروس در سال ۲۰۰۷ در شانگرائو چین ساخته شد. این لباس با جواهراتی به وزن ۹۹۹۹ قیراط تزئین شده است، بنابراین با گذشت سالها ارزش لباس افزایش می یابد. کنتراست ایجاد شده توسط جواهرات آبی روی لباس سفید باعث می شود که آن را شبیه چیزی خارج از افسانه به نظر بیاورد.

الیزابت تیلور – ۱۸۷۹۳۱ دلار

الیزابت تیلور ملکه عروس تمام دوران است. علیرغم اینکه ازدواجهای متعدد کرد، همچنان به پیوند زناشویی اعتقاد داشت و با لباس عروسش تمام تلاش خود را می کرد. این لباس خاص که او هنگام ازدواج با کنراد هیلتون جونیور پوشید، ۱۸۷۹۳۱ دلار قیمت داشت و توسط هلن رز طراحی شده بود.

 لباس عروسی کیت میدلتون -۴۳۴۰۰۰ دلار

لباس عروس کیت میدلتون که توسط الکساندر مک کوئین طراحی شده بود کاملا نفس گیر بود. دوشس کمبریج لباس سفیدی به تن داشت که توسط سارا برتون برای الکساندر مک کوئین خلق شده بود. این لباس نمادین رمانتیک، کلاسیک و اثیری بود. روی کمر باریک بود تا قسمت میانی او را برجسته کند. آستین‌های بلند و یقه توری ادای طرح‌های افسانه‌ای لباس عروس، مانند لباس عروس گریس کلی است.لباس کیت ترکیبی از مدرنیته، سنت و فضای کلاسیک سلطنتی است.

گرانترین لباس عروس

لباس مجلسی امپریال – ۱۰۰۰۰۰ دلار

قیمت این لباس عروس قدیمی ۱۰۰۰۰۰ دلار برآورد شده است. این توسط مری جو کانولی پوشیده شد، وزن آن حدود ۲۷ پوند است و یک اثر هنری خیره کننده است. از آنجایی که لباس سنگین است، پوشیدن آن برای بیش از نیم ساعت در یک زمان تقریباً غیرممکن است.

 لباس عروسی Bach Ngoc Xiem Y’ – ۱۱۷,۰۰۰ دلار

این لباس مجلسی به دلیل قیمت گزافی که دارد همچنان در بازار موجود است. این زیبایی در روبی پلازا در هانوی ذخیره شده است و واقعا در نوع خود بی نظیر است. روی یقه‌اش با کریستال‌های گرانبها تزئین شده است که آن را مجلل و یک لباس عروس کلاسیک کرده است.

لباس عروس ورا وانگ

لباس عروس ورا وانگ آرزوی هر عروسی است. لباس‌های عروسی او بزرگ‌تر از حد معمول هستند، سفارشی‌سازی شده‌اند و کاملاً نفس‌گیر به نظر می‌رسند. لباس‌های کالکشن لوکس او از ۶۹۰۰ دلار شروع می‌شوند و ارزش هر پنی را دارند.

لباس عروسی گریس کلی – ۶۰۰۰۰ دلار

گریس کلی یک نماد بزرگتر از زندگی بود. او برای یک زن آن دوران حس سبک بی عیب و نقصی داشت. لباس عروس او در مرکز توجه بود و پسر، همه عاشق آن شدند. این لباس مجلسی آستین بلند و یقه بلند دارای هزاران مروارید بود. واقعا عالی و زیبا بود

گرانترین لباس عروس، لباس عروسی کیارا فراگنی – ۷۰۴۰۰۰ پوند

گرانترین لباس عروس

لباس عروس کیارا فراگنی، طراح مد ایتالیایی، رمانتیک و جادویی بود. لباس عروسی او یک اثر هنری جاودانه بود که چیزی جز خیره کننده به نظر نمی رسید. زیبایی آن در جزئیات جزئی و طراحی ساده نهفته است.

این موارد از گران قیمت ترین لباس های عروسی است که تا به حال پوشیده شده است. عروس بودن واقعا یکی از سورئال ترین لحظاتی است که در زندگی خود تجربه می کنید و لباس عروسی شما ماهیت آن لحظات ارزشمند را به تصویر می کشد. کدام یک از این لباس های گران قیمت را دوست داشتید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.