چگونه بفهمید شوهرتان چیزی را از شما پنهان می کند؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه بفهمید شوهرتان چیزی را از شما پنهان می کند یا خیر ، می توانید یکی از علائم هشدار دهنده ذکر شده در این مقاله را مشاهده کنید. هر علامت هشدار نشانه ای است که او ممکن است بخواهد چیزی را از شما مخفی کند! مهم این است که حقیقت را کشف کنید تا از کار بدی که او انجام می دهد آگاه باشید و بهترین راه برای مدیریت آن را بیابید.

گاهی اوقات، شما باید به احساسات خود در مورد این موضوع اعتماد کنید. اگر او بیش از حد خوب است، این می تواند نشانه آن باشد که او به خاطر کاری که انجام داده احساس گناه می کند. اگر او را در دروغ گیر بیاورید و نتواند در مورد چیزهای ساده صادق باشد، ممکن است چیزهایی را پنهان کند. بیایید به چند نشانه دیگر نگاه کنیم که نشان می دهد همسرتان چیزهایی را از شما پنهان می کند، بنابراین می دانید که به دنبال کدام نشانه باشید.

مهمترین نشانه های پنهان کاری آقایان

۱- او به شما اجازه نمی دهد تلفن همراهش را ببینید

اگر شریک زندگی شما از نشان دادن تلفن خود به شما امتناع می کند یعنی ممکن است چیزی را از شما پنهان کند ، این ممکن است باعث شود که او نسبت به کاری که انجام می دهد احساس گناه زیادی کند، بنابراین مخفی کردن تلفن همراه از شما یا اجازه ندادن به دیدن آن یکی از نشانه هایی است که او چیزی را پنهان می کند!

۲- گوشی اش را با خود به حمام می برد

شریک زندگی من دوست دارد گوشی خود را با خودش به دستشویی ببرد، حتی اگر سعی نمی کند چیزی را پنهان کند، اما اگر دیدید همسرتان این کار را می کند و همچنین اجازه نمی دهد تلفنش را ببینید، ممکن است سعی داشته باشد که چیزی را پنهان کند.

۳- او همیشه به تلفن همراه خود نگاه می کند

مسلماً، همه ما به خاطر چسبیدن به تلفن هایمان بیشتر از همیشه مقصر هستیم. با این حال، اگر نتوانستید شوهرتان را مجبور کنید که با شما صحبت کند، زیرا او بسیار حواسش به تلفنش پرت شده است، ممکن است سعی داشته باشد چیزی را از شما پنهان کند. سعی کنید در مورد آنچه که فکر می کنید در رابطه شما اشتباه است با او صحبت کنید.

اگر او مایل به صحبت کردن در مورد مسائل است، امیدی برای رابطه شما وجود دارد. درست است که بسیاری از پسرها دوست ندارند در مورد مشکلات بحث کنند، زیرا فکر می کنند مشکلی در رابطه وجود ندارد. اگر او بخواهد روی مشکلات شما کار کند، عالی است! این بدان معناست که او به احساسات شما اهمیت می دهد و می خواهد اوضاع را بهتر کند.

۴-به نظر می رسد همسرتان همیشه از تماس چشمی اجتناب می کند

این فقط می تواند نشانه یک فرد عصبی و ناامن باشد، اما همچنین می تواند به این معنی باشد که فرد دروغ می گوید. وقتی مردم تماس چشمی برقرار نمی کنند، اغلب نشانه احساس گناه است. اگر مطمئن نیستید که همسرتان به شما دروغ می گوید یا نه، باید سعی کنید چشمان او را تماشا کنید تا ببینید چه می کنند.

۵-او همیشه عصبی عمل می کند

وقتی فردی در کنار شریک زندگی خود عصبی رفتار می کند، هرگز نشانه خوبی نیست. یک فرد عصبی با بی قراری یا خندیدن به هر چیزی که شما می گویید نشان می دهد که عصبی است. البته، اینها تنها نشانه‌هایی نیستند که نشان می‌دهد یک فرد عصبی است، اما به این معنی است که او در مورد چیزی کمی ناراحت است. این می تواند به این معنی باشد که او سعی دارد چیزی را پنهان کند.

۶- او به طور ناگهانی صحبت در مورد مسائل را متوقف می کند

شما در وسط بحث هستید و او یکدفعه موضوع را عوض می کند. ممکن است از او در مورد چیزی سؤال کرده باشید که سعی دارد از شما پنهان کند، بنابراین او موضوع را تغییر می دهد تا ادامه دهد و مجبور نباشد درباره یک چیز دیگر به شما دروغ بگوید.

۷- او اغلب موضوع بحث را عوض می کند

وسواس او در مورد رفتن به باشگاه یا ماهیت مخفیانه تلفن همراهش را مطرح کنید. او چه کار می کند؟ او فقط موضوع را عوض می کند تا اینکه در مورد مشکل صحبت کند. این خوب نیست!

پیشنهاد می کنیم مقاله “۵۰ پیامک عاشقانه صبحگاهی برای همسر” را نیز مطالعه بفرمایید.

۸-او برای رفتار خود بهانه های بیهوده ای دارد

 وقتی مردی می‌گوید که کاری را به دلایلی ضعیف انجام داده است. شاید او فقط منطقی نیست یا فقط دلایل خوبی برای چیزی ندارد. اینها نشانه هایی است که نشان می دهد رابطه شما در خطر است.

۹- او بیشتر از خانه وقت خود را در بیرون از خانه سپری می کند

اگر شوهرتان زمان زیادی را در باشگاه می‌گذراند یا تا دیروقت کار می‌کند، کاری که شاید در مراحل ابتدایی رابطه‌تان انجام نمی‌داد، ممکن است رابطه‌ای داشته باشد یا چیز دیگری را از شما پنهان کند. اگر می‌خواهید کشف کنید چه اتفاقی در حال رخ دادن است، پیشنهاد می‌کنم قبل از تعقیب او در مورد سوء ظن خود با او صحبت کنید.

۱۰- او هنگام صحبت با گوشی بسیار آهسته حرف میزند

این یک راه عالی برای تشخیص اینکه آیا مشکلی برای مرد شما وجود دارد یا خیر است! مگر اینکه فکر کنید او یک جشن تولد غافلگیرکننده برای شما برنامه ریزی می کند، او واقعاً دلیلی برای زمزمه کردن با تلفن خود ندارد. او باید در مورد همه چیز با شما روراست و صادق باشد (به جز غافلگیری هایی مانند مهمانی). کلید یک رابطه سالم ارتباط خوب است!

۱۱- او همیشه بسیار مضطرب است

اگر شریک شما دوست دارد بی قراری کند و نمی تواند آرام بنشیند، ممکن است چیزی را از شما مخفی نگه داشته باشد. اگر برای مدت طولانی با هم بودید، واقعا دلیلی وجود ندارد که او در اطراف شما احساس ناراحتی کند، بنابراین واضح است که او چیزی در ذهن خود دارد. اگر مطمئن نیستید که چه اتفاقی می‌افتد، توصیه می‌کنم یک گفتگو در مورد موضوع باز کنید.

۱۲- مکالمات تلفنی خود را به اتاق دیگر می برد

همانطور که گفته شد، مگر اینکه او یک مهمانی غافلگیرکننده را مخفی نگه دارد، واقعاً نیازی به حریم خصوصی زیادی ندارد. آیا شما با آن موافق نیستید؟

۱۳- روی کاناپه می خوابد

اغلب، زمانی که مردان چیزهایی را از زنان خود پنهان نگه می دارند، روی کاناپه می خوابند. آنها این کار را انجام می دهند تا از صمیمیت دوری کنند و بیش از آنچه که باید به ما نزدیک نشوند. به عنوان مثال، شاید همسر شما به شما خیانت می کند و نمی خواهد با خوابیدن در کنار شما در شب احساس گناه کند. در عوض، او ترجیح می دهد وانمود کند که روی کاناپه به خواب رفته است.

۱۴- او دیگر نمی خواهد رابطه جنسی داشته باشد

اگر او نیاز جنسی را از جای دیگری دریافت می کند، ممکن است دیگر به آن نیاز نداشته باشد. این البته به شرایط و مرد بستگی دارد. او ممکن است فقط تستوسترون پایینی داشته باشد یا به دلیل یک وضعیت پزشکی علاقه ای به رابطه جنسی نداشته باشد. اگر مطمئن هستید که او چیزی را از شما پنهان نمی کند، باید در مورد آن با او صحبت کنید. شما هم نیازهایی دارید!

۱۵- شوهرتان زیاد دروغ میگوید

اگر همسرتان را به دروغ گرفتار کردید با او صادق باشید. به او بگویید که می دانید چه خبر است و دوست دارید آن را از زبان او بشنوید. از او احترام و صداقت بخواهید. دلیلی وجود ندارد که او چیزهایی را از شما دور کند. به او اطمینان دهید که دعوای بزرگی بر سر این موضوع ایجاد نمی کنید، فقط می خواهید حقیقت واقعی را از او بشنوید.گاهی اوقات دلیل دروغ گفتن پی در پی میتواند خیانت مرد به همسرش باشد پس مراقب گفتار همسرتان باشید.

۱۶- وقتی شما خواب هستید یواشکی می رود

چرا یک مرد باید در نیمه شب دزدکی فرار کند مگر اینکه چیزی را از شما پنهان کند؟ متأسفانه، اغلب این اتفاق می افتد، بنابراین مراقب آن باشید!

۱۷ -به نظر می رسد او از اوقات دوری از شما لذت می برد

از آنجایی که می خواهید او عاشق وقت گذرانی با شما در رابطه شما باشد، اگر او وقت خود را با شما نمی گذراند و به نظر نمی رسد که از آن به اندازه گذراندن وقت دور از شما لذت می برد، این چیز خوبی نیست. ممکن است لازم باشد وقتی که از شما دور است بدانید چه چیزی او را خیلی خوشحال می کند و کارهایی را که با هم انجام می دهید برای خوشحال کردن او تنظیم کنید.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.