چطور بدون ولخرجی ،خوش تیپ باشیم؟

بیایید صادق باشیم: وقتی خوب به نظر می رسیم، احساس خوبی داریم (و بالعکس). میل به اینکه بخواهید هر روز خوب به نظر برسید در بین ما جوانان زیاد است. اگر نسبت به ظاهر خود احساس خوبی نداشته باشیم، ممکن است حتی بر اعتماد به نفس مان هم اثر بگذارد . امروز چند نکته برای اینکه چگونه بدون صرف هزینه بسیار همیشه خوش تیپ و خوش ظاهر به نظر برسیم با شما به اشتراک می گذارم.

آیا خوشتیپ بودن واقعاً اینقدر مهم است؟

پاسخ این سوال به شما بستگی دارد. وقتی با خودم صادق باشم، می‌دانم در روزهایی که از ظاهرم احساس خوبی دارم، عملکرد بهتری در محل کارم دارم، حتی اگر در خانه کار کنم! همچنین وقتی احساس زیبایی می‌کنم، در روابطم اعتماد به نفس بیشتری دارم.

تحقیقات نشان می دهد افرادی که ظاهر خوبی دارند موفق ترند. شاید این افزایش اعتماد به نفسی است که از ظاهر زیبا بدست می آورید و یا شاید مردم فقط پذیرای دیگرانی هستند که برای ظاهرشان وقت و تلاش صرف کرده اند.

۹ نکته برای خوش تیپ بودن

بنابراین، آیا از خود می‌پرسید که چگونه می‌توانید هر روز بدون صرف ساعت‌ها در مقابل آینه یا کاهش صدها دلار برای لباس هایتان ، زیبا به نظر برسید؟ هر روز خوب به نظر می رسید به این معنی نیست که ساعت ها وقت بیشتری را برای ظاهر خود صرف کنید یا هزینه های گزاف را پرداخت میکنید.این نکات به شما می آموزد که چگونه با کمترین زمان و تلاش همیشه زیبا و خوشتیپ به نظر برسید!

۱- بهداشت را رعایت کنید

این یکی ممکن است خنده دار به نظر برسد، اما حفظ بهداشت خوب به ویژه در دنیای پس از همه گیری ما مهم است. در حالی که بسیاری از ما به کار در خانه (حداقل به طور موقت) روی آوردیم، ممکن است فکر کنیم چون ارتباطی با همکاران نداریم پس دوش گرفتن و نظافت خیلی مهم نیست. حتی اگر به خاطر دورکاری را روی کاناپه خود کار میکنید ، یک دوش سریع ۵ دقیقه ای به شما کمک می کند تا ظاهری شاداب و تمیز داشته باشید.

 رعایت بهداشت این حسن را دارد که من شخصاً هر روز خوب به نظر می رسم بدون اینکه پول زیادی خرج کنم.

۲- لباس های خود را اتو کنید تا ظاهرتان آراسته تر شود

تفاوت بین لباس های چروک شده و لباس های اتو شده شگفت انگیز است. یک لباس چروک می تواند اینطور به نظر برسد که به تازگی از رختخواب بیرون آمده اید. با این حال، یک اتوی تازه می تواند ظاهر شما را جلا و یکدست کند. اگر هر روز صبح با عجله از در بیرون می روید، شب قبل پنج دقیقه وقت بگذارید و لباس فردا را اتو کنید.

حتی اگر در خانه کار می کنید پوشیدن پیژامه یا شلوار ورزشی در طول روز کاری ممکن است برای آن چند هفته اول لذت بخش باشد – حتی جسورانه. اما پوشیدن هر روز شلوار ورزشی می‌تواند انگیزه شما را از بین ببرد.

اگر مطلقاً نمی توانید شلوار جین در خانه بپوشید ، سعی کنید یک ست شلوار زیبا را با یک پلیور راحت ست کنید! یک لباس غیررسمی و در عین حال شیک این است که من هر روز در حالی که در خانه کار می کنم خوب به نظر می رسم.

خوشتیپ بودن

۳-برای خوش تیپ بودن و خوش ظاهر بودن، یک روال مراقبت از پوست را دنبال کنید

پوست درخشان راهی عالی برای زیبایی هر روزه است! و برای داشتن پوستی درخشان نیازی به جدیدترین و بهترین خط محصولات مراقبت از پوست از فروشگاه بزرگ مورد علاقه خود ندارید. در عوض، با استفاده از محصولات اولیه و توصیه شده توسط متخصصین پوست، یک رژیم مراقبت از پوست ایجاد کنید.

ممکن است برای یک روتین خوب مراقبت از پوست فقط به یک پاک کننده، یک مرطوب کننده و مقداری کرم ضد آفتاب نیاز داشته باشید. اگر با لکه‌ها مبارزه می‌کنید یا پوستتان بیش از حد خشک یا چرب است، ممکن است بخواهید از تونر، سرم یا دارو استفاده کنید تا به پوستی درخشان برسید! مهمترین چیز این است که به طور منظم به پوست خود رسیدگی کنید که شایسته آن است.

۴-همیشه لبخند بزنید

اجازه دهید دندان های سفید و مرواریدی شما بدرخشند. برخی مطالعات نشان داده‌اند که لبخند قوی‌تر باعث جذاب‌تر شدن چهره می‌شود. حتی نکته ای قوی تر، لبخند زدن در واقع می تواند احساس بهتری به شما بدهد!

اگر احساس ناراحتی می کنید، سعی کنید به شخص دیگری لبخند بزنید .اگرچه ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما یک لبخند واقعی می تواند خلق و خوی شما را بهبود بخشد و زیبایی ظاهر شما را افزایش دهد.

۵- هوشمندانه تر خرید کنید، نه سخت تر تا خوش تیپ تر به نظر برسیم

پوشیدن لباس های خوش دوخت و متناسب با تیپ بدنی شما راهی آسان برای زیباتر شدن است. اما لباس می تواند یکی از گران ترین اقلام در بودجه شما نیز باشد! نکته کلیدی این است که هوشمندانه تر خرید کنید، نه سخت تر. با حفظ یک کمد لباس مینیمالیستی، ممکن است که خوب به نظر برسید.

روی پیدا کردن لباس‌های زیبا که ماندگاری دارند، تمرکز کنید و به خرید وسایل اولیه کلاسیک بپردازید که می‌توانید آن‌ها را با سایر لباس‌های کمد لباس خود ترکیب و هماهنگ کنید.

لباس‌هایی که از تولیدکنندگان مد روز خریداری می‌شوند به سرعت از مد می‌افتند و به هر حال دوام زیادی ندارند. شیک پوش بودن با بودجه این است که چگونه می توان هر روز خوب به نظر رسید بدون اینکه پول را خراب کنید!

        پیشنهاد می کنیم مقاله “نحوه انجام پدیکور در خانه: آموزش پدیکور ۱۰ مرحله ای برای مبتدیان” را نیز مطالعه بفرمایید.      

۷- مدل مویی را انتخاب کنید که حالت دادن به آن آسان باشد

اگر مدل موی شما به ۳۰ دقیقه یا بیشتر نیاز دارد تا هر روز حالت دهید، ممکن است به سختی ظاهر و احساس خوبی داشته باشید! یک مدل موی کلاسیک که به راحتی قابل نگهداری است بهترین دوست شماست. بسیاری از مدل‌های مو فقط نیاز به صاف کردن یا شاداب کردن سریع با اتو دارند – و عالی به نظر می‌رسند!

بنابراین اگر هر روز صبح برای موهایتان عذاب می دهید، ممکن است مشکل از موهای شما نباشد. ممکن است مدل موی شما باشد! دفعه بعد که او را دیدید با آرایشگرتان در مورد گزینه های دیگر صحبت کنید – یا اگر مرتباً در حال اصلاح هستید، آرایشگر جدیدی پیدا کنید. داشتن یک مدل موی خوب باعث میشود شما خوشتیپ به نظر برسید.

۷-برای داشتن ظاهری زیبا، کنترل زبان بدن خود را به دست بگیرید

زبان بدن چیزهای زیادی در مورد احساس ما می گوید و همچنین می تواند ظاهر ما را بهبود بخشد. شما به راحتی می توانید با توجه به وضعیت بدن و زبان بدن خود ظاهر خود را بهبود بخشید. صاف نشستن باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری به نظر برسید، در حالی که قوز کردن می تواند شما را به طور ناخواسته ناامن نشان دهد.

علاوه بر این، نگه داشتن بازوهای خود روی هم و در حالت باز می‌تواند شما را از نظر دیگران خوش‌آواتر و پذیراتر به نظر برساند، همانطور که لبخند و میزان تماس چشمی مناسب می‌تواند باعث شود. توجه به زبان بدن یک راه آسان برای اینکه فوراً خوب به نظر برسید.

خوشتیپ بودن

۸-هیدراته بمانید

نوشیدن آب کافی برای داشتن ظاهری خوب و روزانه ضروری است! من نمی توانم در این مورد اغراق کنم. وقتی هیدراته می‌شوید، پوستتان سالم‌تر می‌شود. نوشیدن آب کافی می تواند به شما در مبارزه با چین و چروک، از بین بردن آکنه و کاهش خارش پوست خشک کمک کند.

همچنین زمانی که پوست زیبای شما هیدراته شود، بهبودهایی در پوست و اندازه منافذ خود خواهید دید. هیدراته ماندن یک راه سالم برای همیشه خوب به نظر رسیدن است.

۹-برای خوش تیپ بودن و ظاهری خوب، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید

در نهایت با استفاده از ضد آفتاب هر روز از پوست زیبای خود در برابر اشعه های مضر UV محافظت کنید. کرم ضد آفتاب پوست شما را سالم و پیری زودرس حفظ می کند و همچنین از شما در برابر سرطان پوست محافظت می کند. همچنین می تواند به عنوان یک تقویت کننده رطوبت اضافی عمل کند! یافتن یک مرطوب کننده یا کرم پودر با ضد آفتاب راهی آسان برای محافظت از صورت زیبای شما بدون افزودن یک مرحله اضافی به روتین شما است.

همچنین ممکن است بتوانید لوسیون بدن معمولی خود را با لوسیونی که حاوی ضد آفتاب است تعویض کنید. حتما از SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید. در ماه های آفتابی تر، ممکن است بخواهید SPF خود را برای محافظت بیشتر افزایش دهید.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

1 دیدگاه در “چطور بدون ولخرجی ،خوش تیپ باشیم؟

محتوای خیلی خوب و جذابی بود که چونه شیک پوش باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.