نحوه انجام پدیکور در خانه: آموزش پدیکور ۱۰ مرحله ای برای مبتدیان

نحوه انجام پدیکور در خانه: آموزش پدیکور ۱۰ مرحله ای برای مبتدیان

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”نحوه انجام پدیکور در خانه: آموزش پدیکور ۱۰ مرحله ای برای مبتدیان” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

منصفانه نخواهد بود که پا را نادیده بگیریم ، در حالی که همه ما حواسمان به زیبایی دست ها و صورت است اما از زیبایی پا غافل هستیم. از آنجایی که پا در معرض آسیب دیدگی در برابر گرد و غبار و خاک است ، بنابراین آنها نیاز به توجه و مراقبت منظم دارند تا آنها را نرم ، زیبا و براق نگه دارند.

آموزش آسان و گام به گام نحوه انجام پدیکور :

مرحله ۱ پدیکور در خانه:سطل پدیکور

اولین قدم برای انجام پدیکور در خانه تهیه سطل / وان پدیکور برای خیساندن در پاها است. برای این کار ، باید نیمی از سطل را با آب گرم پر کنید و مقداری نمک حمام اضافه کنید. اگر ندارید می توانید شامپو هم بزنید. نمک اضافه کنید (میتوانید تکه های لیمو را هم اضافه کنید) نمک و شامپو حتماً خاک پا و ناخن های پا را پاک میکند.

مرحله ۲:لاک ناخن را پاک کنید

بعد از مدتی که پایتان را خیس کردید ، ناخن ها نرم می شدند و اکنون می توانید به راحتی رنگ ناخن موجود را از روی ناخن های خود پاک کنید.

مرحله ۳: اصلاح ناخن ها

اکنون ناخن های خود را درست مانند کاری که هنگام مانیکور انجام می دهید اصلاح کنید. در حالی که بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند ناخن های پا را کوتاه نگه دارند ، بعضی ها هستند که دوست دارند همه ناخن ها بلند باشند. با این حال ، هنگام گرفتن ناخن ها ، اطمینان حاصل کنید که آنها را خیلی کوتاه نمی کنید.

مرحله ۴: ماساژ دادن پا

بعد از خیساندن پا در آب گرم ، پاشنه ها نرم می شدند. این می تواند به شما کمک کند پاشنه ها را به راحتی مالش دهید. برای مالش پا می توانید از سنگ پا یا برس مخصوص استفاده از اسکراب استفاده کنید. این کار به از بین بردن سلول های مرده و پوست خشن از روی پاشنه پا کمک می کند. پدیکور برای پاشنه های ترک خورده بسیار مهم است.

مرحله ۵ پدیکور در خانه : لایه برداری

حالا دوباره پاها را به مدت ۱۰ دقیقه در محلول گرم قرار دهید. برای لایه برداری از پا از اسکراب پا استفاده کنید. بعد از مالش ، ماسک پا بزنید اما انگشتان پا را باز بگذارید.

مرحله ۶: پا را خشک کنید

اکنون پاها را از محلول خارج کرده و با حوله خشک پاک کنید.

مرحله ۷: کوتیکول ها را آماده کنید

اکنون وقت آن است که کوتیکول ها را عقب برانید. برای عقب انداختن کوتیکول از یک میخ چوبی استفاده کنید. پس از پر کردن ناخن ها ، کوتیکول ها را به آرامی به عقب فشار دهید اما اطمینان حاصل کنید که آنها را کاملاً بر ندارید ، زیرا ممکن است منجر به عفونت شود.

کوتیکول پوستی شفاف و سخت است که در محل رویش ناخن های دست و پا قرار دارد. این پوست سخت، وظیفه‌ی حفظ سلامت ناخن های تازه‌روییده را بر عهده دارد و جلوی نفوذ باکتری به ریشه ناخن را می‌گیرد. ناحیه اطراف کوتیکول، حساسیت‌ زیادی دارد و به‌راحتی خشک شده و آسیب می‌بیند. این قسمت در معرض انواع عفونت های پوستی قرار دارد و به همین دلیل نیز حفظ سلامت کوتیکول، تأثیر مهمی در سلامت ناخن ایفا می‌کند.

مرحله ۸ پدیکور در خانه : تمیز کردن

برخلاف ناخن های دست ، ناخن های پا به راحتی دچار آلودگی می شوند. برای از بین بردن آلودگی های زیر هر ناخن از انتهای فیلر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها را به آرامی تمیز کنید زیرا ممکن است به ناخن آسیب برساند.

مرحله ۹: ماساژ دادن

اکنون که کار تمیز کردن و مالش را تمام کردید ، وقت آن است که با استفاده از یک مرطوب کننده پا را ماساژ دهید. به خشک شدن پاها کمک می کند.

مرحله ۱۰: ناخن ها را لاک بزنید

ابتدا از پایه اصلی استفاده کنید و سپس بعد از خشک شدن ناخن ها ، برای رنگ آمیزی ناخن ها سراغ لاک ناخن بروید.

نکاتی برای ادامه کار نحوه انجام پدیکور:

اگر ناخن های انگشت شست شما زرد است ، پاها را به مدت ۱۰ دقیقه در آب گرم و آبلیمو  خیس کنید.

اکنون که دستورالعمل های روشنی برای انجام پدیکور در خانه دارید ، ادامه مطلب را بخوانید تا با برخی از نکات پدیکور منزل آشنا شوید.

نکته ۱: می توانید با مرطوب سازی روزانه پدیکور خود در خانه ماندگاری بیشتری داشته باشید. هر دو روز یک لاک ناخن شفاف استفاده کنید.

نکته ۲: پس از استفاده از محصولات پدیکور خانگی ، می توانید با استفاده از مقداری زرق و برق روی ناخن ها ، روند کار را به پایان برسانید تا براق و زیبا به نظر برسد.

نکته ۳: با استفاده از مقداری وازلین و پوشاندن پاها با یک جفت جوراب به راحتی می توانید از پاشنه های ترک خورده خود خلاص شوید. این کار را در شب انجام دهید و طی چند روز متوجه نتایج مثبتی خواهید شد.

نکته ۴: با مخلوط کردن یک قاشق چایخوری روغن زیتون و بادام ، یک روغن ماساژ خانگی تهیه کنید و ۱۰ قطره روغن ضروری به آن اضافه کنید. از این مخلوط برای ماساژ پاها استفاده کنید.

نکته ۵: در هنگام برش یا بریدن کوتیکول ها محتاط باشید زیرا منجر به عفونت می شود.

نحوه انجام پدیکور
نحوه انجام پدیکور

مراحل و نکات پدیکور فرانسوی

اگر می خواهید پدیکور فرانسوی داشته باشید ما در اینجا هستیم تا در این زمینه به شما کمک کنیم.

مرحله ۱: لاک ناخن قدیمی را بردارید

در ابتدا ، یک پاک کننده لاک ناخن تهیه کنید و در یک وضعیت راحت بنشینید تا تمام لاک های قدیمی را که روی ناخن های انگشت خود دارید پاک کنید. این باید کاملا پاک شود بدون اینکه در بقیه ناخن های انگشت پا باقی بماند.

مرحله ۲: یک کاسه بزرگ آب گرم تهیه کنید

اکنون پاهای دوست داشتنی خود را در یک کاسه بزرگ آب گرم خیس کنید.

دما باید کاملاً مناسب و مطابق با سطح راحتی شما باشد. خیلی گرم است و ممکن است باعث سوزش پا شود ، خیلی سرد است و رگ های خونی را منقبض می کند.

برای از بین بردن خستگی پا و همچنین برای لایه برداری ، پاها را با نمکهای epsom که در آن انداخته شده ، خیس کنید.

اکنون باید از سنگ پا استفاده کنید و به آرامی پاهای خود را بمالید ، تا سلولهای مرده پوست و آلودگی یا آلودگی را از بین ببرید. هنگام انجام این کار نسبت به پاهای خود بسیار نرم و مهربان باشید.

اگر تمایل به استفاده از سنگ پا ندارید ، می توانید از اسکراب پا استفاده کنید و لایه برداری را انجام دهید.

مرحله ۳: از فشار دهنده کوتیکول استفاده کنید

اکنون که ناخن ها نرم و مرطوب هستند ، بهترین زمان برای عقب انداختن کوتیکول ها است. در حین انجام این کار ، باید ملایم باشید تا انگشتان پا آسیب نبیند. این به آماده سازی بستر ناخن نیز کمک می کند.

مرحله چهارم: از کرم پا استفاده کنید

کرم های پا متابولیسم سلول را افزایش می دهد و گردش خون را تقویت می کند و باعث نرمتر و مرطوب شدن پا می شود.

هنگامی که کوتیکول ها را به عقب رانده اید ، وقت آن است که کرم پا را بزنید و از حرکات افریقایی و پتریساژ برای ماساژ کرم به آرامی در پاها استفاده کنید.

نکته ای که باید در اینجا توجه کنید تمرکز بیشتر روی مناطقی است که خشک هستند.

مرحله ۵: ناخن های خود کوتاه کنید

وقتی ماساژ آرامش بخش پا انجام شد ، وقت آن است که ناخن های خود را به اندازه طولی که می خواهید قیچی کنید.

مرحله ششم: حالا یک رنگ پایه بزنید

مرحله بعدی استفاده از پایه روی ناخن ها است. به ازای هر میخ دو ضربه از پایه اصلی بدهید و مدتی به آن بدهید تا خشک شود.

مرحله ۷: لاک ناخن بزنید

پس از خشک شدن لایه پایه ، از همان مراحل مانیکور فرانسوی برای لاک زدن استفاده کنید. به یاد داشته باشید هنگام انجام این کار ملایم و صبور باشید ، تا خطوط را نریزید و بیش از حد رسم نکنید. پس از قرار دادن لاک برای چند دقیقه صبر کنید تا بتواند خودش را بگیرد. پس از انجام این کار ، اکنون می توانید کت شفاف را بزنید و چند دقیقه دیگر صبر کنید تا خشک شود.

شما اکنون ناخن های پا و پای زیبایی دارید که ارزش آن را دارد. امیدواریم از آموزش گام به گام نحوه انجام پدیکور فرانسه در خانه لذت برده باشید.

آیا می دانید روش های زیادی برای انجام پدیکور در خانه وجود دارد و نیازی نیست که برای آنها بمب هزینه کنید. ما شما را تشویق می کنیم که از روش های کم هزینه استفاده کنید.

پدیکور
پدیکور

 

انواع پدیکور

آیا می دانید انواع مختلفی از پدیکور وجود دارد؟ لازم نیست فقط به همان پدیکور کلاسیک قدیمی پایبند باشید. به گزینه های مختلف نگاهی بیندازید و به ما بگویید دوست دارید کدام یک را امتحان کنید!

پدیکور آبگرم
پدیکور ماهی
پدیکور مارگاریتا
پدیکور سنگ
پدیکور شکلاتی
شیر و پدیکور عسل
پدیکور فرانسه
ژل پدیکور
حالا این یک لیست کامل است ، نه؟ خوب ، حالا که می دانید چه پدیکور را انتخاب کنید ، در مورد فواید پدیکور برای سلامتی چطور؟

مزایای پدیکور چیست؟

یک پدیکور خوب به آرامش بدن کمک می کند.
این روش خوبی است که می توانید بفهمید آیا به عفونت های قارچی ، میخچه یا نان پیاز مبتلا هستید.
این ماده به حفظ رطوبت پوست کمک می کند.
وقتی ناخن های خود را به طور منظم بریده و تمیز می کنید ، احتمال عفونت کمتر است. همچنین می توانید از مشکل ناخن های داخل شکم جلوگیری کنید.
بهترین قسمت پدیکور ماساژ است که گردش خون را افزایش می دهد و تنش را از ساق پا و پا برطرف می کند.
فایده نهایی آن لایه برداری است که از طریق آن تمام پوست مرده از بین می رود و این امر فضای رشد سلول های جدید را ایجاد می کند.
ما صحبت از اسکراب های پدیکور خانگی کردیم که اگر نمی خواهید از سنگ پا استفاده کنید ، باید از این دستورالعمل ها استفاده کنید ، بنابراین در اینجا چند دستورالعمل آورده شده است که می توانید هنگام انجام پدیکور  به این زودی ها آنها را تهیه ، ذخیره و استفاده کنید! لطفا یک نگاه بنداز!

در اینجا چند اسکراب طبیعی پدیکور خانگی برای شما آورده شده است:

۱-روغن زیتون و شکر

آنچه شما نیاز دارید:

یک قاشق غذاخوری شکر
یک قاشق غذاخوری روغن زیتون
پنبه

روش انجام:

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، شکر و روغن زیتون را مخلوط کنید تا یک فرمول مایع درست شود
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با اصلاح ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

گرانولهای قند به عنوان ماده لایه بردار بسیار عالی هستند و به از بین بردن آلودگی ها و لکه ها و سلول های مرده پوست از پوست پا کمک می کنند. روغن زیتون یک نرم کننده طبیعی و یک ماده مرطوب کننده است ، به دام انداختن رطوبت در پوست پا کمک می کند و پا را نرم و لطیف نگه می دارد ، و همچنین باعث تغذیه ناخن ها برای استحکام و استحکام شما می شود.

نکته:

این کار باید هر پانزده روز یک بار انجام شود و بیشتر از آن نیست. اگر پاها دارای بریدگی ، زخم ، زخم و ناخن ها دارای عفونت قارچی یا اختلال هستند ، از این روش استفاده نکنید.

۲-اسکراب پا: جوش شیرین ، شکر قهوه ای و روغن زیتون

آنچه شما نیاز دارید:

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین
یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای
یک قاشق غذاخوری روغن زیتون
پنبه

روش انجام:

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، شکر ، جوش شیرین و روغن زیتون را مخلوط کنید تا یک فرمول مایع مایع درست شود
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با  پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با پرداخت ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

گرانولهای قند به عنوان ماده لایه بردار بسیار عالی هستند و به از بین بردن آلودگی ها و لکه ها و سلول های مرده پوست از پوست پا کمک می کنند. روغن زیتون یک نرم کننده طبیعی و یک ماده مرطوب کننده است ، به دام انداختن رطوبت در پوست پا کمک می کند و پا را نرم و لطیف نگه می دارد ، و همچنین باعث تغذیه ناخن ها برای استحکام و استحکام شما می شود. جوش شیرین به روشن شدن پوست پا کمک می کند و باعث روشنایی پوست می شود ، در حالی که سلول های مرده پوست را از بین می برد.

نکته:

این کار باید هر پانزده روز یک بار انجام شود و بیشتر از آن نیست. اگر پاها دارای بریدگی ، زخم ، زخم و ناخن ها دارای عفونت قارچی یا اختلال هستند ، از این روش استفاده نکنید.

۳-اسکراب روغن نارگیل و نمک دریایی

آنچه شما نیاز دارید:

یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل
نصف قاشق چایخوری نمک دریا
پنبه

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، نمک دریا و روغن نارگیل را مخلوط کنید تا فرمول مایع مایع درست شود
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با سواب پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با پرداخت ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

نمک های دریایی برای آرامش اعصاب و همچنین لایه برداری از پوست پا بسیار عالی هستند. آنها در آرامش ، تحریک گردش خون و همچنین در متابولیسم سلول نیز کمک می کنند. روغن نارگیل برای به دام انداختن رطوبت در پوست و حفظ نرمی و سلامت پوست بهترین کار است. همچنین باعث مرطوب شدن پوست پا و تغذیه کوتیکول های ناخن انگشتان پا می شود تا آنها نیز قوی و سالم بمانند.

نکته:

این کار باید هر پانزده روز یک بار انجام شود و بیشتر از آن نیست. اگر پاها دارای بریدگی ، زخم ، زخم و ناخن ها دارای عفونت قارچی یا اختلال هستند ، از این روش استفاده نکنید.

۴-اسکراب نمک و جوش شیرین

آنچه شما نیاز دارید:

یک قاشق چایخوری نمک سفره
یک قاشق غذاخوری جوش شیرین
پنبه

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، نمک و جوش شیرین را مخلوط کنید تا مخلوط اسکراب مخصوص پا ایجاد شود
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با اصلاح ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

جوش شیرین یک ماده روشن کننده پوست طبیعی و یک ماده عالی شستشوی پا است که سلولهای مرده پوست را از بین می برد و باعث می شود پوست سالم به لایه ها برسد. نمک یک عامل عالی برای ضد عفونی کردن علائم پاتوژن هایی است که در ناخن ها و بین انگشتان پنهان می شوند و همچنین به بیرون کشیدن مایعات اضافی بدن کمک می کند تا لایه های چربی سالم پوست پا را نیز تقویت کند.

نکته:

از این فرآیند روی پا که خشک است استفاده نکنید. فقط یکبار در ماه انجام شود .

نحوه انجام پدیکور
نحوه انجام پدیکور

۵- آب لیمو و چای پودر شده

آنچه شما نیاز دارید:

یک فنجان آب آهک تازه تهیه شده و به صورت غلیظ
نصف قاشق غذاخوری چای سبز پودر شده
پنبه

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، آب آهک و چای پودر شده را مخلوط کنید تا یک فرمول مایع مایع درست شود
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با اصلاح ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

ویتامین C موجود در لیمو به تغذیه کوتیکول ها و ناخن ها کمک می کند ، همچنین باعث تقویت کلاژن در پوست می شود و همراه با چای سبز به مبارزه با هجوم رادیکال های آزاد و در صورت وجود عفونت کمک می کند. چای سبز ضد پیری است و دارای آنتی اکسیدان های زیادی برای مقابله با رادیکال های آزاد است.

نکته:

این کار باید هر پانزده روز یک بار انجام شود و بیشتر از آن نیست. اگر پاها دارای بریدگی ، زخم ، زخم و ناخن ها دارای عفونت قارچی یا اختلال هستند ، از این روش استفاده نکنید.

۶-اسکراب عسل و لیمو

آنچه شما نیاز دارید:

نیمی از لیمو
یک قاشق غذاخوری عسل
پنبه

با خیساندن پاها در یک کاسه بزرگ آب گرم شروع کنید
برای آرامش به آن نمک اپسوم اضافه کنید
پاها را برای گردش ماساژ داده و ورز دهید
در یک کاسه کوچک ، عسل را بریزید. لیمو را نیمه به آن آغشته کنید و شروع به مالیدن روی پاها کنید
با دستان خود ، به مدت پنج دقیقه یا هر زمان که دوست دارید ، پاها را به آرامی در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید
پاها را در آب گرم فرو ببرید و پاها را بشویید
از آب گرم خارج کنید و اسکراب پا را دوباره تکرار کنید
بالاخره زیر آب سرد بشویید
با سواب پنبه خشک کنید
مرطوب کنید و با اصلاح ناخن ادامه دهید

این اسکراب چگونه کار می کند:

ویتامین C موجود در لیمو به تغذیه کوتیکول ها و ناخن ها کمک کرده و همچنین باعث تقویت کلاژن در پوست می شود. عسل به مرطوب سازی پوست کمک کرده و منافذ پا را صاف و سفت نگه می دارد. همچنین به نرم شدن کوتیکول ها کمک کرده و آنها را نیز محکم می کند.

نکته:

این کار باید هر پانزده روز یک بار انجام شود و بیشتر از آن نیست. اگر پاها دارای بریدگی ،زخم و ناخن ها دارای عفونت قارچی یا اختلال هستند ، از این روش استفاده نکنید.

در اینجا روش های مختلفی برای ساخت اسکراب مخصوص پا در منزل وجود دارد. اگر متوجه شدید ، ما اشاره کردیم که چه کسی نباید از این دستور العمل ها استفاده کند. در زیر بخوانید و بدانید چه کسی نباید انجام دهد پدیکور ، که می تواند بیشتر از آسیب رساندن به پا و ناخن آسیب برساند.

در صورت داشتن شرایط زیر پدیکور را در خانه انجام ندهید:

همانطور که موسمی شروع به باریدن می کند و باران آن به شدت می بارد ، احتمال اینکه تمایل بیشتری به پوشیدن کفش پاشنه دار و پاشنه یا صندل داشته باشیم تمایل بیشتری دارد. این بدان معنی است که ناخن های ما آلودگی زیادی را جمع می کنند و این فقط یک پدیکور خوب است که می تواند همان را پاک کند. با این حال ، نگاهی به پا – پاشنه پا ، مچ پا و انگشتان پا بیندازید و این کار را قبل از انجام پدیکور انجام دهید. متخصصان عقیده دارند که اگر مبتلا به عفونت ، خار ، بریدگی ، زخم ، اختلالات پوستی یا هر نوع بثورات روی پا و ناخن ها هستید ، به هیچ وجه نباید از پدیکور استفاده کنید. جدا از این ، اگر موارد زیر را دارید ، پدیکور نباید انجام شود:

پاهای Athlete- جایی که در قسمت پایین پا خیلی خشک باشد
زگیل و پینه
قارچ ناخن پا – ناخن های زرد پا
خراش و بریدگی پا و نزدیک ناخن

جمله پایانی نحوه انجام پدیکور در خانه :

ما امیدواریم که این راهنمای کوچک در مورد پدیکور در خانه مفید باشد. اگر مشکلی در رابطه با ناخن های خود دارید ، از شما می خواهیم برای مشاوره با پزشک متخصص غدد و یا متخصص پوست مشورت کنید.

امیدوارم این پست در مورد نحوه انجام پدیکور در خانه برای همه شما مفید باشد. لطفا نظرات خود را درباره پدیکور ناخن با ما در میان بگذارید.

 

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.