۱۹ ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱

۱۹ ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب” ۱۹ ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱″ در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

به دنبال یک ایده عالی تجاری هستید؟ این ایده ها به شما کمک می کند تا یک تجارت موفق را در سال ۲۰۲۱ شروع و رشد دهید.بسیاری از بهترین ایده های کسب و کار کوچک برای سال ۲۰۲۱ شامل یک مدل کسب و کار آنلاین است.یک ایده شغلی را انتخاب کنید که آگاه و علاقه مند به آن باشید.این مقاله برای هرکسی است که به دنبال ایده برای شروع کار است،مفید است.

نکته مهم قبل از شروع کار این است که تعیین کنید که آیا تقاضای آنچه می خواهید ارائه دهید وجود دارد یا خیر.

 اگر می خواهید یک کارآفرین شوید ، مهم این است که با یک ایده عالی کسب و کار شروع کنید. همه چیز با ایده ای شروع می شود که با گذشت زمان جای رشد دارد.

بیماری همه گیر COVID-19 خیلی چیزها را در مورد چگونگی ارتباط با مشتری و فروش محصولات و خدمات تغییر داده است. گرچه ممکن است راه اندازی مشاغل خرده فروشی یا رستوران قبلاً ایده های خوبی بوده باشد ، ممکن است بهترین کار این باشد که در این افکار تجدید نظر کنید تا زمانی که ببینید سال آینده چگونه پیش می رود. به جای برخی از مشاغل سنتی ، به کارهایی فکر کنید که می توانند از چگونگی زندگی مردم در حال حاضر پشتیبانی کنند.

این لیست از ایده های تجاری شامل ۱۹ نوع تجارت عالی است که به شما کمک می کند در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن موفقیت کسب کنید.

۱۹ ایده خوب برای شروع کسب و کار کوچک

اگر برای اداره مشاغل شخصی خود آماده هستید ، هر یک از این ایده های عالی تجاری را در نظر بگیرید.

۱- مشاور

اگر در مورد یک موضوع خاص آگاه و علاقه مند باشید (تجارت ، شبکه های اجتماعی ، بازاریابی ، منابع انسانی ، رهبری ، ارتباطات و …)  و اطلاعات خوبی هم داشته باشید ، راه اندازی دفتر مشاوره می تواند گزینه پردرآمد باشد. می توانید کار مشاوره خود را به تنهایی شروع کنید ، سپس تجارت خود را توسعه داده و به مرور مشاوران دیگری استخدام کنید.

۲- فروشنده آنلاین

علاقه مندان به لباس و یا فروش ممکن است بخواهند یک تجارت آنلاین را برای فروش در نظر بگیرند. می توانید با استفاده از وب سایت های فروشگاه آنلاین   لباس های دت دوم خود را بفروشید و در نهایت به وب سایت فروش مجدد خود گسترش دهید.

۳- آموزش آنلاین

تقاضا برای آموزش آنلاین امکان گسترده ای را برای کارآفرینان برای شروع فعالیت های خود فراهم کرده است. از آنجا که این یک ایده کسب و کار آنلاین است ، می توانید هر موضوعی را که در آن آگاهی دارید انتخاب کنید و بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، یک دوره را تدریس کنید. اگر در هر موضوع خاصی دانش پیشرفته ای ندارید ، همیشه می توانید آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی بصورت آنلاین برای دانشجویان خارج از کشور داشته باشید.

۴- دفترداری آنلاین

همانند آموزش ، فناوری اجازه می دهد بسیاری از خدمات دفترداری به صورت آنلاین انجام شود. اگر شما یک حسابدار یا دفتردار هستید که خواهان آزادی و استقلال اداره کار خود هستید ، می توانید با بهره گیری از فن آوری مدرن ، حسابداری آنلاین خود را راه اندازی کنید و شرکت های دیگر را به عنوان مشتری در اختیار خود قرار دهید.

ادامه مطلب ایده خوب برای کسب و کار :

۵- خدمات پیک پزشکی

اگر وسیله نقلیه قابل اعتماد و مهارت مدیریت زمان خوبی دارید ، ممکن است بخواهید خدمات پیک خود را ایجاد کنید – به طور خاص ، خدمات پیک پزشکی. شما به عنوان راننده مسئولیت حمل اقلام پزشکی مانند نمونه های آزمایشگاهی ، داروهای تجویز شده و تجهیزات را بر عهده خواهید داشت. صنعت مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است ، که برای ثبات شغلی خدمات پیک پزشکی بسیار مناسب است. می توانید پیک خود را به تنهایی شروع کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

19 ایده خوب برای کسب و کار در سال 2021
19 ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱

۶- توسعه دهنده برنامه

اگر در فن آوری آگاه و باتجربه هستید ، ممکن است بخواهید شغل خود را در زمینه توسعه برنامه در نظر بگیرید. تلفن های هوشمند برای بسیاری از مردم جهان به لوازم جانبی روزمره تبدیل شده است که تقاضا برای برنامه های تلفن همراه را افزایش داده است. به همین ترتیب ، نرم افزار واقعیت مجازی در سال های اخیر محبوب شده است ، بنابراین تقاضا برای توسعه برنامه VR نیز وجود دارد.

۷- سرویس رونویسی

اگر گوش خوبی دارید و می توانید سریع تایپ کنید ، خدمات رونویسی یک ایده عالی تجاری است که به شما اجازه می دهد با یک برنامه انعطاف پذیر از خانه کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل تکثیر فن آوری تشخیص صدا برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی ، مورد نیاز است. اگر به دنبال این نیستید که یک باره شروع کنید ، یا اگر یک کار روزانه دارید که می خواهید فعلاً آن را حفظ کنید ، می توانید کارهای موردنظر را به تعداد کم یا بسیاری قبول کنید.

۸- سازمان دهنده حرفه ای

آیا به دنبال ایده تجاری هستید که بتواند واقعاً “جرقه شادی” بزند؟ برگزارکنندگان حرفه ای ، به مردم کمک می کنند تا زندگی خود را راحتتر بگذرانند. مینیمالیسم در حال محبوبیت فوق العاده ای است ، اما مردم اغلب سخت می توانند از چیزهایی که مدتهاست متعلق به آنها هستند جدا شوند. بخشی از یک سازمان دهنده حرفه ای ، کمک به مشتریان در ایجاد سیستمی برای کوچک سازی و نگهداری وسایل به این روش است.

اگر شما فردی کاملاً منظم هستید و از ایجاد فضایی کاربردی و راحت لذت می برید ، ممکن است در آموزش دیگران برای انجام چنین کاری مهارت داشته باشید. افراد به شما كمك می كنند تا به آنها كمك كنید تا روشی را برای به حداقل رساندن داشته های خود و سپس حفظ فضای سازمان یافته در اختیار شما قرار دهند. برای ارتقای شغل خود ، از آنها بپرسید که آیا مشتریانتان به شما اجازه می دهند قبل و بعد از مناطق خانه هایی که سازماندهی کرده اید عکس بگیرید و از این موارد برای ایجاد نمونه کارهایی استفاده کنید که می توانید در رسانه های اجتماعی قرار دهید تا مشتری های بیشتری جذب کنید.

سازماندهی حرفه ای در یک جمله یعنی : مرتب کردن اسباب و وسایل کوچک خانه های دیگر،چون هیچکس شلوغی و سردرگمی را دوست ندارد احتمالا این شغل باید مشتری های فراوان داشته باشد.

 

۹- خدمات نظافت

اگر دوست دارید مکان های مختلف را تمیز کنید ، می توانید به راحتی آن را به یک تجارت تبدیل کنید. با داشتن چند نفر از پرسنل ، تعداد زیادی از وسایل نظافت و حمل و نقل ، می توانید خدمات تمیزکاری را به صاحبان خانه ، مجتمع های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. بیشتر سرویس های نظافت بین ۲۵ تا ۵۰ دلار در ساعت هزینه می گیرند. خدمات نظافت مشاغل ساده ای هستند که به بودجه ی کمی نیاز دارند. شما برای جلب توجه کسب و کار خود به سادگی به برنامه ریزی ، فداکاری و بازاریابی نیاز دارید.

اگر می خواهید خود را از سایر خدمات تمیز کردن متمایز کنید ، اضافه کردن گزینه های برتر مانند واکس کف یا شستشوی خارجی خانه را با پرداخت هزینه اضافی در نظر بگیرید. این خدمات می تواند عاملی تعیین کننده بین سرویس تمیزکاری جدید شما و شرکتهای فصلی باشد که لیست مشتریان زیادی برای ارائه سطح تمیز کردن آنها بسیار زیاد است.

۱۰- نویسنده مستقل تبلیغات

اگر یک واژه ساز طبیعی با کمی دانش بازاریابی هستید ، می توانید خود را به عنوان یک نویسنده مستقل تبلیغ کنید. خواه وبلاگ بنویسید ، محتوای وب یا اطلاعیه مطبوعاتی ، شرکت های زیادی هزینه خدمات شما را پرداخت خواهند کرد. شما می توانید با آوردن دانش SEO در میز کار ، ارزش خود را افزایش دهید تا به مشتریان خود کمک کنید تا استراتژی حمله به کلمات کلیدی خاصی را که مخاطبان هدف آنها قبلاً در جستجوی آنلاین خود استفاده می کند ، ایجاد کنند. بیشتر نویسندگان مستقل مستغلات در هر ساعت ۴۰ تا ۵۰ دلار هزینه می گیرند ، اما افرادی که در یک عمودی خاص تبحر دارند می توانند حتی بیشتر هزینه کنند.

نوشتن مطالب مستقل و تجاری آزاد یک تجارت عالی است ، زیرا تا زمانی که به اینترنت متصل باشید ، می توانید کار کنید. این شغلی است که می توانید از طریق راحتی در خانه خود و یا حتی در صورت مسافرت از جاده نیز از آن استفاده کنید. اگر یک شبکه به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید و از مشتریان راضی ارجاع دهید ، حتی می توانید شغل تمام وقت خود را به صورت مستقل بنویسید.

۱۱- سرویس مراقبت در منزل

پیش زمینه مراقبت و مهمان نوازی می تواند تا حد زیادی از سالمندان خانگی که به مراقبت در خانه احتیاج دارند حمایت کند. این همچنین سرویسی است که تقاضا برای آن فقط رشد می کند. براساس موسسه ملی پیری ، بین سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۵۰ پیش بینی می شود که جمعیت ۸۵ سال به بالا ۳۵۱ درصد در جهان افزایش یابد و پیش بینی می شود تعداد جهانی صد ساله ها (افراد بالای ۱۰۰ سال) ۱۰ برابر شود. بسیاری از آنها اغلب در خانه های خود به مراقبت و کمک احتیاج دارند.

خوشبختانه شما برای کمک به سالخوردگان و رشد یک تجارت موفق همزمان نیازی به سابقه مراقبت های بهداشتی ندارید ، اگرچه مطمئناً این مهارت ها نیز مورد تقاضا هستند. بسیاری از سالمندان برای کارهای مختلف ، از کارها گرفته تا تعمیرات در اطراف خانه ، به کمک نیاز دارند. با داشتن برخی از تجربیات ، شما می توانید برای افزایش سالخوردگان از خانه های خود به فکر توسعه کار خود باشید.

۱۲-خدمات ترجمه

طبق تحقیقات IBISWorld ، صنعت خدمات ترجمه در سال ۲۰۲۰ و بسیاری از صنایع با افت روبرو شده است. با این حال ، پیش بینی می شود که در سال ۲۰۲۱ به زیبایی بازگردد. این رشد پیش بینی شده تعجب آور نیست ، زیرا اینترنت کارآفرینان کشورهای دیگر را به بازارهای انگلیسی زبان و بالعکس باز کرده است.

این روند فرصتی را برای سخنرانان چند زبانه برای ارائه خدمات خاص مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبانها برای استفاده در بازارهای دیگر ایجاد کرده است. اگر چندین زبان می دانید ، ایجاد جایگاهی در صنعت خدمات ترجمه می تواند یک تلاش موفقیت آمیز باشد.

ادامه مطلب ایده خوب برای کسب و کار :

۱۳- بازاریابی دیجیتال

اهمیت اینترنت با گذشت هر روز افزایش می یابد ، و این مسئله باعث می شود که بازاریابی مناسب کسب و کارهادر این شلوغی سخت تر باشند. خدمات بازاریابی دیجیتال همیشه مورد تقاضا است و بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​ترجیح می دهند آن را به خارج از شرکت برسانند تا اینکه یک تیم داخلی پرهزینه ایجاد کنند. اگر در زمینه جستجوگرها ، بازاریابی محتوا ، پرداخت به ازای هر کلیک ، توسعه وب یا مدیریت شبکه های اجتماعی باشید ، می توانید یک فرصت شغلی داشته باشید که به شما امکان کار در خانه را بدهد.

بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از مارک تجاری است ، بنابراین پاسخگویی به تحولات استراتژی های بازاریابی مشتری برای شما حیاتی است. مدیریت شبکه های اجتماعی مستلزم تماشای نظرات و پیام ها به صورت شبانه روزی است ، نه فقط برنامه ریزی پست ها . اگر از استراتژی و اجرای دقیق برنامه ها لذت می برید ، بازاریابی دیجیتال می تواند تجارت مناسب شما باشد. همچنین ممکن است به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید ، که این فرم دیگری از بازاریابی دیجیتال است.

۱۴-اغذیه فروشی با ماشین سیار

غذافروشی با ماشین سیار در هر شکل و اندازه ای ارائه می شوند و طیف گسترده ای از میان وعده ها و غذاها را سرو می کنند. از غذای مورد علاقه خود در جاده استفاده کنید و علاقه های آشپزی خود را مستقیماً به مشتریان گرسنه بفروشید. مطمئناً شما کار خواهید کرد ، اما در فضایی علاقه مند خواهید شد که فرصت ارتباط با افرادی را دارید که علایق مشابهی دارند.

کامیون های مواد غذایی ممکن است ایده ای نامناسب به نظر برسند ، اما صنعت در حال رشد است. هزینه های سربار و نگهداری یک کامیون به طور قابل توجهی کمتر از داشتن یک رستوران است و شما از مزیت تحرک نیز بهره مند می شوید.

19 ایده خوب برای کسب و کار در سال 2021
19 ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱

۱۵- سرویس مراقبت از چمن

اگر کودکی شما در حیاط و چمن خانه تان گذشته است ، به احتمال زیاد والدین شما را مجبور کرده اند از آن مراقبت کنید. مراقبت از چمن برای بسیاری از ما آزار دهنده است ، اما برای برخی از افراد احساس آرامش را ایجاد می کند. کار در فضای باز و زیباسازی چشم انداز های طبیعی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و از آنجا که افراد زیادی کار را خسته کننده می دانند ، می تواند سودآور هم باشد.

خدمات مراقبت از چمن نیاز به کمی بیشتر از برخی تجهیزات اولیه ، تریلر و شاید برخی از پرسنل ، بسته به تعداد مشتری شما و شغل شما ، دارد. شما می توانید با ارائه خدمات برتر و ایجاد اعتبار به عنوان برندی که با لبخند یک کار کامل را انجام می دهد ، به سرعت یک سرویس کوچک مراقبت از چمن را به یک شرکت کاملاً محوطه سازی تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبایی ایجاد کنید ، این می تواند تجارت شما باشد.

۱۶- اشتراک گذاشتن خودرو

اگر شروع کار شخصی خود بسیار دلهره آور یا خطرناک به نظر می رسد ، همیشه می توانید از اتومبیل خود استفاده کنید تا به یک راننده اشتراک خودرو تبدیل شوید. مسئولیت اصلی شرکت و مسئولیت اداره آن به عهده خدمات اشتراک رانندگی است و به شما این آزادی را می دهد که به اندازه یا کمترین نیاز خود کار کنید.

اگر به نظر می رسد که هر یک از ایده های تجاری دیگر به تلاش بیش از حد یا سرمایه اولیه نیاز دارند ، اشتراک در ماشین سواری ممکن است یک روش عالی برای فرو بردن انگشتان پا در دنیای کارآفرینی باشد.

۱۷- بنگاه املاک و مستغلات

برای بسیاری از افراد ، گشت و گذار در بازار مسکن طاقت فرسا است. شما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات می توانید به افراد کمک کنید تا خانه رویاهای خود را با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در بسیاری از ایالات ، شما به سادگی نیاز به گذراندن چند ماه کلاس و گذراندن یک آزمون دارید تا به عنوان یک بنگاه املاک و مستغلات انتخاب شوید. حتی با داشتن گواهینامه ، بدون مهارت های ابتدایی افراد به هیچ جایی نخواهید رسید ، بنابراین اگر شما یک فرد مردمی و اجتماعی نباشید ، این ممکن است مسیر شما نباشد.

ادامه مطلب ایده خوب برای کسب و کار :

۱۸- طراح گرافیک

شرکت ها ، مشاغل کوچک و مالکان انفرادی همه به مواد تبلیغاتی چشم نواز نیاز دارند ، اما تقریباً همه به دنبال چیزی نیستند که خوب به نظر برسد. اگر رشته هنری دارید و می دانید چگونه می توانید محتوا را به شکلی دلپذیر از بین ببرید ، می توانید یک کار طراحی گرافیک را برای تهیه آگهی تبلیغاتی دیجیتال ، پوستر و سایر مواد بصری جذاب شروع کنید. طراحی گرافیک همچنین مزیت نیاز به ابزار فیزیکی کمی فراتر از لپ تاپ و میز را دارد.

۱۹- تجارت چاپ تی شرت

دقیقاً مانند طراحی گرافیک ، اگر حس هنری تیز و تیز داشته باشید ، ممکن است از راه اندازی کسب و کار چاپ تی شرت لذت ببرید – یا شاید فقط از بردن تصاویر شخص دیگری و چاپ صفحه روی پیراهن خالی لذت ببرید. در هر صورت ، اگر فضای لازم برای راه اندازی چاپ تی شرت را دارید ، می توانید به راحتی ابزار لازم را تهیه کرده و تجارت کوچک خود را شروع کنید.

19 ایده خوب برای کسب و کار در سال 2021
19 ایده خوب برای کسب و کار در سال ۲۰۲۱

 

راهکار اصلی: گرچه ایده های بسیار خوبی برای کسب و کار کوچک وجود دارد ، اما بهترین ایده ها برای سال ۲۰۲۱ کار آنلاین است.

موفق ترین مشاغل کوچک کدامند؟

مشاغل کوچک که شامل طراحی وب سایت ، زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال هستند ، معمولاً در زمره کسانی هستند که بیشترین فروش را دارند و بیشترین سود را دارند. اکنون افراد بیشتر از طریق سایر مراکز در اینترنت کسب و کارها را می آموزند ، بنابراین یافتن مشتری و درآمد پایدار معمولاً دشوار نیست. خدمات نظافت و مشاغل املاک و مستغلات نیز موفقیت بالایی دارند که منطقی است – همه مردم به خانه احتیاج دارند و آنها تمیز بودن آنها را ترجیح می دهند.

اقدام اصلی: برخی از سودآورترین ایده های تجاری ، طراحی وب سایت ، خدمات نظافت و املاک و مستغلات است.

شروع یک تجارت کوچک خوب چیست؟

اگر نگران این هستید که سود خود را به حداکثر برسانید و در عین حال حجم کار خود را به حداقل برسانید ، یک کسب و کار کوچک خوب برای شروع ممکن است هرکدام از مواردی باشد که اغلب موفقیت آمیز است. با این وجود ، اگر بیشتر به دنبال اشتیاق خود در کار خود هستید در حالی که درآمد کافی برای زندگی دارید ، اشتغالی کوچک خوب برای شروع فعالیتی است که شما را برآورده کند ، شما را ملزم به استفاده از مهارت های خود کرده و تعادل خوبی بین زندگی و زندگی به شما ارائه می دهد. ایده های عالی تجاری بسیار زیادی وجود دارد که این سوال هیچ پاسخ صحیحی از نظر عینی ندارد – شما بهتر از هر کس می دانید که ایده های کوچک تجاری برای شما خوشبختی ، موفقیت و ثبات به ارمغان می آورد.

راهکار اصلی: بهترین تجارت کوچک برای شروع کاری است که شما در مورد آن علاقه و دانش کافی داشته باشید و تقاضای آن وجود داشته باشد.

چگونه می توانم بدون پول تجارت شخصی خود را شروع کنم؟

برای تبدیل شدن به یک مالک مشاغل کوچک نیازی به پول ندارید. اولین قدم برای شروع یک کار بدون پول این است که شغل فعلی خود را حفظ کنید و کسب و کار کوچک خود را به عنوان یک کار جانبی راه اندازی کنید. سپس ، برنامه کسب و کار خود را توسعه دهید و پایگاه مصرف کننده ، بازار و چالش های احتمالی خود را تجزیه و تحلیل کنید. در نزدیکی مراحل نهایی این برنامه ریزی ، بهتر خواهید فهمید که برای شروع کار خود به چه مقدار پول نیاز دارید. این پول را می توانید از طریق سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی و سرمایه گذاران پیدا کنید. گرفتن وام را فقط به عنوان آخرین چاره در نظر بگیرید.

راهکار اصلی: یک ایده کسب و کار کوچک با هزینه راه اندازی کم انتخاب کنید. اگر هنوز پول کافی ندارید ، می توانید ایده تجارت خود را از طریق سرمایه گذاری جمعی یا سرمایه گذاران تأمین کنید.

چگونه می توانم یک کسب و کار کوچک را از خانه شروع کنم؟

مشاغل مستقر در خانه تمایل دارند که راحت ترین و قابل مدیریت ترین ایده های کسب و کار کوچک باشند. همانطور که گفته شد ، همه ایده های عالی تجاری برای دفاتر خانگی مناسب نیستند ، بنابراین مطمئن شوید که تجارت شما از خانه انجام می شود – مشاغلی با نیازهای داخلی و خواسته های جدی شخصی ممکن است مناسب نباشد. در برنامه کاری و بودجه خود ، حتما لوازم اداری و ابزاری را که ایده های تجاری آنلاین شما را عملی می کند ، مانند یک رایانه تجاری جداگانه ، میز تحریر مناسب ، اینترنت پرسرعت ، کابینت های بایگانی و وب سایتی برای تجارت خود بگنجانید.

اقدام اصلی: بسیاری از مشاغل و شرکت های آنلاین با موجودی کم می توانند از راحتی خانه شما شروع شوند.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.