پرطرفدار و پرفالوور ترین سلبریتی ها در اینستاگرام

بهترین پیج های معروف اینستاگرام جهان متعلق به بازیگران، فوتبالیست‌ها و خوانندگان است که بیشترین فالوور را دارند. در این مطلب با پر فالوور ترین و پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان آشنا می‌شویم

اینستاگرام یکی از رسانه‌های اجتماعی محبوب در میان کاربران اینترنتی است. با وجود این شبکه‌های اجتماعی، طرفداران افراد معروف می‌توانند به راحتی با بازیگران، فوتبالیست‌ها و همچنین خواننده‌های مورد علاقه خود در ارتباط باشند و از برنامه‌های کاری آن‌ها باخبر شوند و یا تصاویر به اشتراک گذاشته آن‌ها را مشاهده کنند. معمولا خوانندگان، فوتبالیست‌ها و همچنین بازیگران از جمله افرادی محسوب می‌شوند که دارای پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام هستند. در این راستا و در ادامه به معرفی تعدادی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام می‌پردازیم. برای آشنایی با بهترین پیج های اینستاگرام ایران می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

در این مقااله :

معرفی پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی

  • رتبه ۵ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: دواین جانسون با ۱۵۳ میلیون فالوور
  • رتبه ۴ پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: سلنا گومز با ۱۵۵ میلیون فالوور
  • رتبه ۳ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: آریانا گرانده با ۱۶۲ میلیون فالوور
  • رتبه ۲ پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان: کریستیانو رونالدو با ۱۷۹ میلیون فالوور
  • رتبه ۱ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: اینستاگرام با ۳۰۹ میلیون فالوور

رتبه ۵ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: دواین جانسون با ۱۵۳ میلیون فالوور

تنها کشتی‌گیر اسبقی که در این لیست حضور دارد، دواین جانسون معروف به The Rock است. همانطور که گفتیم، او قبلا ستار WWE بود و اکنون به عنوان یک بازیگر، توانسته رتبه ۵ پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. بیشتر پست‌های او مربوط به پشت صحنه فیلم‌هایی که بازی می‌کند، بدنسازی و خانواده‌اش است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

جانسون تاکنون ۴۴۶۰ پست را در اینستاگرام ارسال کرده است که به صورت متوسط، ۲ میلیون لایک را در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین عکس لایک شده جانسون را هم می‌توانید در زیر ببینید که او را در کنار رایان رینولدز نشان می‌دهد. این تصویر حدود ۵٫۴ میلیون بار لایک شده است.

dwayne-johnson / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019

 

رتبه ۴ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: سلنا گومز با ۱۵۵ میلیون فالوور

سلنا گومز خواننده و بازیگر معروف و دوست داشتنی است که معمولا پای ثابت لیست بیشترین پست‌های لایک شده در اینستاگرام است و توانسته رتبه ۴ پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را به خود اختصاص دهد. پست‌های اینستاگرام او شامل مواردی مثل سلفی‌ها، حضورش در مراسم‌های مختلف، دوستانش و حتی چندین پست سیاسی درباره حقوق زنان می‌شود.

selena gomez (2) / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

سلنا گومز ۱۵۰۵ پست تاکنون ارسال کرده است که به صورت متوسط، ۶٫۵ میلیون لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده او مربوط به یکی از عکسای شخصی اوست که در ایتالیا ثبت شده و بیش از ۱۴ میلیون لایک داشته و یکی از پرلایک‌ترین اینستا هم محسوب می‌شود.

 

رتبه ۳ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: آریانا گرانده با ۱۶۲ میلیون فالوور

آریانا گرانده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را که مربوط به یک خواننده است، در اختیار دارد. در کنار اینکه خواننده پرطرفداری است، او را می‌توان پرطرفدارترین زن اینستاگرام هم خطاب کرد. پروفایل اینستاگرام او معمولا پر از عکس‌های زندگی پاپ او است که شامل اجراهای او، دیدار با اشخاص معروف دیگر و … است.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

گرانده تاکنون ۴۳۲۲ پست در اینستاگرام منتشر کرده است که تقریبا هر پست او، ۲٫۵ میلیون لایک دریافت می‌کند. بیشترین تصویر لایک شده او هم مربوط به عکس زیر است که او را در حال تبلیغ نشان می‌دهد.

ariana-grande / بهترین پیج های اینستاگرام جهان

 

رتبه ۲ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: کریستیانو رونالدو با ۱۷۹ میلیون فالوور

بالاخره به شخصی که بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان دارد رسیدیم. کریستیانو رونالدو که مهاجم تیم یوونتوس و کاپیتان تیم ملی پرتغال است، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا محسوب می‌شود. تصاویر پروفایل او هم مربوط به خانواده، بازی کردن فوتبال، تصاویر تبلیغاتی و لذت بردن از زندگی است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

کریستیانو رونالدو تاکنون ۲۶۲۲ پست ارسال کرده است که به صورت متوسط، ۴٫۸ میلیون لایک در هر پست را دریافت می‌کند و بیشترین درآمد از اینستاگرام را دارد. بیشترین پست لایک شده او هم مربوط به تصویر زیر است که او را در حال ریکاوری نشان می‌دهد. این تصویر حدود ۹ میلیون بار لایک شده است.

cristiano-ronaldo / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

 

رتبه ۱ بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان ۲۰۱۹: اینستاگرام با ۳۰۹ میلیون فالوور

درنهایت به پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان می‌رسیم که متعلق به خود اینستاگرام است. این صفحه هدف مشخصی دارد که نشان دادن بهترین و جالب‌ترین اشخاص و ترندهای اینستاگرام است. همچنین آن‌ها محتوای IGTV که خودشان ساخته‌اند هم در پست‌هایشان نشان می‌دهند. به نظر شما آیا روزی می‌رسد که صفحه دیگری بتواند از رکورد اینستاگرام عبور کند؟

instagram-stories / ترفندهای استوری اینستاگرام

اینستاگرام تاکنون ۵۹۷۸ پست ارسال کرده است که به طور متوسط، ۸۴۷ هزار لایک در هر پست دریافت می‌کند. بیشترین پست لایک شده پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان هم نصویر زیر است که ۱٫۶ میلیون بار لایک شده است.

instagram most like / پیج های معروف اینستاگرام

 

در جدول زیر می‌توانید با پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید.

 

ردیفتصویرنام صاحباسم صفحهنام کاربریدسته‌بندیتعداد فالوورهاتوضیحات
۱instagram / اینستاگراماینستاگرامInstagraminstagram@شبکه اجتماعی۳۰۹Mشبکه اجتماعی اینستاگرام پیجی به همین نام در پلتفرم اینستاگرام دارد که از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام نیز محسوب می‌شود.
۲cristian-ronaldo / کریستین رونالدوکریستیانو رونالدوCristiano Ronaldocristiano@فوتبالیست۱۷۹Mکریستیانو رونالدو یکی از فوتبالیست‌های محبوب و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او برای تیم ملی پرتغال و همچنین باشگاه یوونتوس توپ می‌زند.
۳آرینا گرانده / ariyana-grandeآریانا گراندهAriana Grandearianagrande@خواننده، بازیگر۱۶۲Mدیگر چهره‌ای که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را دارد، آریانا گرانده بازیگر و خواننده اهل ایالات متحده است.
۴selena gomez / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019سلنا گومزSelena Gomezselenagomez@خواننده۱۵۵Mسلنا گومز خواننده زن معروف آمریکایی است که اولین بار با بازی در سریال های دیزنی معروف شد.
۵ therock / دواین جانسون / Dwayne Johnson

دواین جانسون

Therocktherock@بازیگر۱۵۳Mدواین جانسون که با نام دِ راک نیز شناخته می‌شود، از بازیگران و ورزشکاران معروف آمریکایی محسوب می‌شود.
۶ kim-kardashian/ کیم کارداشیانکیم کارداشیانKim Kardashiankimkardashian@بازیگر۱۴۶Mاو در سال ۲۰۱۰ به عنوان یکی از پردرآمدترین شخصیت‌های دنیای مد و بازیگری شناخته شد و هم‌اکنون نیز طرفداران بسیار زیادی در جهان دارد.
۷kylie / کایلیکایلی جنرKyliekyliejenner@هنرپیشه و کارآفرین۱۴۳Mکایلی جنر فعال در عرصه بازیگری و مدلینگ است که به عنوان یکی از شخصیت‌های فعال شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود.
۸ Beyoncé / بیانسهبیانسهBeyoncéBeyonce@خواننده۱۳۱Mبیانسه خواننده، ترانه سرا و از بازیگران آمریکایی است و بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
۹لیونل مسی / لئو مسی/ Leo Messiلیونل مسیLeo MessiLeomessi@فوتبالیست۱۲۸Mلیونل مسی از فوتبالیست‌های آرژانتینی مطرح جهان است که هم‌اکنون در تیم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند.
۱۰EneJotaنیمار۳n310ta 🇧🇷  neymarjrneymarjr@فوتبالیست۱۲۴Mاین بازیکن فوتبال نیز دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
۱۱تیلور سوئیفت / Taylor Swiftتیلور سوئیفت Taylor Swifttaylorswift@خواننده /ترانه سرا۱۲۰Mاو که تاکنون عناوین و جوایز بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد، یکی از چهره‌های محبوب اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
۱۲ national-geographic / نشنال جئوگرافیکنشنال جئوگرافیکNational Geographicnatgeo@سفر، عکاسی، طبیعت۱۱۷Mنشنال جئوگرافی مجله رسمی انجمن جغرافی است که یکی از معتبرترین و معروف‎ترین مجلات علمی جهان نیز شناخته می‌شود.
۱۳jusbin-biber / جاستین بیبرجاستین بیبرJustin BieberJustinbeiber@خواننده۱۱۷Mجاستین بیبر کانادایی است و علاوه بر خوانندگی در عرصه ترانه‌سرایی، موسیقی و بازیگری نیز فعال است.
۱۴کندال / KendallکندالKendallKendalljenner@مدل۱۱۵Mکندال جنر که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند یکی از پرطرفدارترین صفحات اینستاگرامی را در این شبکه اجتماعی دارد.
۱۵nicki minage / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهاننیکی میناژBarbienickiminaj@خواننده۱۰۵Mنیکی میناژ یک خواننده رپ سیاه پوست است و یکی از پرطرفدارترین وپیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.
۱۶jennifer lopez / جنیفر لوپزجنیفر لوپزJennifer Lopezjlo@خواننده و بازیگر۹۸Mجنیفر لوپز خواننده و بازیگر اهل آمریکا با اصلیتی پورتوریکویی است.
۱۷kholey

کلویی کارداشیان

«hloekhloekardashian@مدل۹۷M

کلویی کارداشیان نیز در عرصه مدلینگ فعال است. وی شخصیت تلویزیونی بوده که به عنوان بازرگان و کارآفرین در حوزه مد نیز شناخته می‌شود.

۱۸miley cyrus / مایلی سایروس

مایلی سایروس

Miley Cyrusmileycyrus@خواننده۹۷M

مایلی سایروس، خواننده معروف آمریکایی است که یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان را در اختیار دارد.

۱۹نایک / نایکی / nikeنایکNikenike@تولید کننده پوشاک۹۱Mنایک شرکتی چند ملیتی است که در زمینه تولید پوشاک، لباس و لوازم ورزشی باکیفیت در جهان فعال است.
۲۰katy perry / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهانکتی پریKaty Perrykatyperry@خواننده۸۴Mکاترین الیزابت هادسن که با نام کیتی پری نیز شناخته می‌شود از هنرمندان معروف آمریکایی و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
۲۱kurtney kardashian/ کورتنی کارداشیانکورتنی کارداشیانKourtney Kardashiankurtneykardashian@بازیگر و مدل۸۱Mکورتنی کارداشیان بازیگری است که در عرصه مد شناخته شده است. وی در حیطه صنعت، سرگرمی و تجارت نیز به فعالیت می‌پردازد.
۲۲kevin hart / کوین هارتکوین هارتKevin Hartkevinhart4real@بازیگر و کمدین۷۸Mکوین هارت یکی از بازیگران و استند آپ کمدین‌های معروف است و فعالیت خوبی در اینستا دارد.
۲۳real-madrid/رئال مادریدباشگاه رئال مادریدReal Madrid C.F.realmadrid@باشگاه فوتبال۷۷Mرئال مادرید یکی از باشگاه‌های فوتبال مطرح جهان است که در اسپانیا قرار دارد و موفق‌ترین تیم فوتبال اروپا نیز بوده است.
۲۴ellen show / بهترین پیج های اینستاگرام جهانالن دیجنرسEllentheellenshow@برنامه تلویزیونی۷۶Mالن دیجنرس در برنامه خود افراد معروف را دعوت کرده و با آن‌ها صحبت‌های جالبی را انجام می‌دهد
۲۵barselona / بارسلوناباشگاه بارسلوناFC Barcelonafcbarcelona@باشگاه ورزشی و اجتماعی۷۶Mباشگاه بارسلونا که با نام بارسا نیز معروف است باشگاهی ورزشی و اجتماعی است که تیم فوتبال بارسلونا بخشی از آن است.
۲۶badgalriri / ریحانا /

ریانا

Badgalriribadgalriri@خواننده۷۴Mرایانا بازیگر، خواننده و از زنان کارآفرین آمریکایی است که فعالیت هنری خود را از سال ۲۰۰۳ آغاز نمود و با انتشار آلبوم سوم خود به چهره‌ای بین‌المللی تبدیل شد.
۲۷دمی لواتو / Demi Lovatoدمی لواتوDemi Lovatoddlovato@خواننده /ترانه سرا۷۳Mاو که با بازی در فیلم کمپ راک و آثاری دیگر معروف شد دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
۲۸victoria's secret / پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرامویکتوریا سیکرتVictoria’s Secretvictoriassecret@شرکت۶۸٫۵Mویکتوریا سیکرت تولید کننده و فروشنده لباس زیر زنانه و محصولات آرایشی است و با نمایش‌های فشن شو خود شناخته می‌شود.
۲۹زندایا / ZendayaزندایاZendayazendaya@بازیگر۶۰Mزاندیا بازیگر، خواننده، فعال در عرصه مد اهل آمریکا است که تاکنون بازی در فیلم‌های مختلفی را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.
۳۰اوبری دریک / Drakeاوبری دریکChampagnepapichampagnepapi@رپر و یازیگر۵۹Mاوبری دریک که با نام دریک معروف است یکی از برترین خوانندگان و بازیگران کانادایی است و به‌عنوان بهترین خواننده سیاه‌پوست کانادایی نیز شناخته می‌شود.
۳۱shakira/شکیراشکیراShakirashakira@خواننده۵۸Mشکیرا خواننده کلمبیایی است که علاوه بر خوانندگی در بخش‌های دیگر موسیقی نیز به فعالیت می‌پردازد و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
۳۲دیوید بکهام / david bekhamدیوید بکهامDavid Bekhamdavidbekham@فوتبالیست۵۸Mدیوید بکهام از بازیکنان مشهور انگلیسی است و بارها به عنوان بهترین فوتبالیست انتخاب شده است. همچنین وی به عنوان جذاب ترین بازیکن فوتبال نیز شناخته می‌شود.
۳۳vin diesel/ وین دیزلوین دیزلVin Dieselvindiesel@هنرمند۵۷Mوین دیزل بازیگر، نویسنده، کارگردان، صداپیشه و تهیه‌کننده است. وی اهل آمریکا بوده و دارای آثار مشهوری مانند The Fast and the Furious در کارنامه کاری خود است.
۳۴chris brown / کریس براونکریس براونChris Brownchrisbrownofficial@خواننده۵۶Mکریس براون خواننده معروف آمریکایی است که جوایز زیادی را تاکنون دریافت کرده است.
۳۵جاستین تیمبرلیک / justin timberlakeجاستین تیمبرلیکJustin Timberlakejustintimberlake@خواننده، ترانه سرا و بازیگر۵۶Mجاستین تیمبرلیک خواننده و ترانه سرا در عرصه پاپ است و به‌عنوان یکی از بازیگران آمریکایی نیز شناخته می‌شود.
۳۶اما واتسون / emme watsonاما واتسونEmma Watsonemmawatson@بازیگر۵۱Mاما واتسون بازیگر انگلیسی در تمام فیلم‌های هری پاتر به نقش آفرینی پرداخته و موفق به جوایز بسیار زیادی بدین طریق شده است.
۳۷لبراتن جیمز / lebron jamesلبران جیمزLeBron Jameskingjames@بسکتبالیست۵۱Mلبران جیمز از بسکتبالیست‌های درخشان آمریکایی است به طوری که به وی عنوان بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال آمریکا را داده‌اند.
۳۸250px-9GAG_new_logo / 9 گگ۹گگ۹GAG۹gag@وبسایت۵۱M۹ گگ یک وبسایت و پلتفرم آنلاین است که به کاربران اجازه آپلود و به اشتراک گذاری محتوای مختلفی را می‌دهد
۳۹شون مندز/ Shawn Mendesشان مندزShawn Mendesshawnmendes@خواننده و ترانه سرا۵۰Mشان مندز از خوانندگان کانادایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. او تاکنون توانسته آلبوم‌های مختلفی منتشر کند و بر محبوبیت خود بیافزاید.
۴۰Gigi Hadid / جی جی حدیدجی حی حدیدGigi Hadidgigihadid@مدل / شخصیت تلویزیونی۴۹Mجی جی حدید در سال ۲۰۱۴ به عنوان برترین مدل از دید سایت مدل دات کام انتخاب گردید. او نیز صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
۴۱کاردی بی / cardibکاردی بیCARDIVENOMcardivenom@خواننده۴۹Mکاردی بی خواننده رپ آمریکایی است که در مدت کوتاهی توانست به فرد مشهوری نیز تبدیل شود.
۴۲ronaldinho / رونالدینیورونالدینیوRonaldinhoronaldinho@فوتبالیست۴۸Mرونالدینیو فوتبالیست معروف برزیلی است که در سال‌های دهه قبل با حرکات زیبا خود در زمین بازی، طرفداران زیادی جذب کرد.
۴۳ناسا /nasaناساNasanasa@شرکت فضایی۴۷Mسازمانی فضایی در ایالات متحده است که وظیفه تحقیق و برنامه‌ریزی را در زمینه هوافضا بر عهده دارد.
۴۴maluma / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019مالوماMalumamaluma@خواننده۴۵Mمالوما یک خواننده کلمبیایی است که توانسته یکی از پر فالوور ترین پیج های اینستاگرام را داشته باشد.
۴۵UEFA_Champions_League / لیگ قهرمانان اروپالیگ قهرمانان اروپاUEFA Champions Leaguechampionsleague@مسابقات قوتبال۴۵Mلیگ قهرمانان اروپا رقابت‌های فوتبال پرطرفداری است که هر ساله برگزار می‌شود.
۴۶پریانکا چوپرا / Priyanka Chopraپریانکا چوپراPriyanka Choprapriyankachopra@بازیگر۴۴Mپریانکا چوپرا از برترین بازیگران سینمای هند محسوب می‌شود که تاکنون برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه فیر نیز شده است.
۴۷Delevingne / کارا دلوینکارا دلوینCara Delevingnecaradelevingne@مدل و بازیگر۴۳Mکارا دلوین یک مدل و بازیگر انگلیسی است که موفقیت‌های زیادی در حرفه خود به دست آورده است.
۴۸جیمز رودریگز /James Rodríguezجیمز رودریگزJames Rodríguezjamesrodriguez10@فوتبالیست۴۳Mجیمز رودریگز از فوتبالیست‌های کلمبیایی و بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان است که در سال ۲۰۱۴ به عنوان آقای گل جهان نیز انتخاب شد.
۴۹robertdowneyjrرابرت داونی جونیورRobert Downey Jr.robertdowneyjr@بازیگررابرت داونی جونیور از بازیگران موفق آمریکایی است که توانست در اولین آثار خود درخشان ظاهر شود. وی تاکنون برنده جوایز مختلفی شده است.
۵۰گرت بیل / Gareth Baleگرت بیلGareth Balegarethbale11@فوتبالیست۴۱Mگرت بیل از بازیکنان تیم ملی ولز و همچنین بازیکنان باشگاه رئال مادرید است و توانایی شوت زنی فوق‌العاده بالایی دارد.

 

در جدول زیر هم می‌توانید با سایر پیج های معروف اینستاگرام آشنا شوید که صاحبانشان جزو اینفلوئنسرها محسوب می‌شوند.

تصویرنام صاحباسم صفحهنام کاربریدسته‌بندیتعداد فالوورهاتوضیحات
lele pons/ پونزله له پونزLele PonsLelepons@خواننده۳۶Mاو از شخصیت‌های اینترنتی معروف است که بازیگری، خوانندگی و عرصه مد نیز به معروفیت وی دامن زده است.
زاک افران / zac efranزاک افرونZac Efranzacefran@بازیگر۴۰Mزاک افرون در ۱۸ اکتبر ۱۹۸۷ متولد شد و در نوجوانی پا به عرصه بازیگری نهاد و تاکنون برنده جوایز متعددی شده است. او هم صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
زین مالک / zeyn malekزین ملکZyen MalekZayn@خواننده۳۱Mزین ملک که خواننده معروفی است در سال ۲۰۱۶ توانست آلبوم تک نفره ذهن من را منتشر کند که موفقیت زیادی را برای وی به ارمغان آورد و تحسین منتقدین را نیز در پی داشت.
دیپیکا پادوکن / Deepika Padukoneدیپیکا پادوکنهDeepika PadukoneDeepikaPadukone@بازیگر۳۸Mوی یکی از سوپر استارهای بالیوود است. وی کارنامه و آثار درخشانی دارد و از شخصیت‌های محبوب نیز شناخته می‌شود.
کانر مک گرگور / Conor McGregor کانر مک گرگورConor McGregorthenotoriousmma@مبارز هنرهای رزمی۳۱٫۵Mکانر مک گرگور توانسته است تاکنون در دو وزن مختلف در مسابقات UFC به مقام قهرمانی دست یابد. با این حال قهرمانی‌های مختلف در هنرهای رزمی و بوکس معروفیت زیادی را برای وی رقم زده است.
ادل / AdeleادلAdeleadele@خواننده۳۲Mادل از خوانندگان و ترانه‌سرایان مطرح برتانیایی در جهان است. وی برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب برای فیلم اسکای‌فال شده است.
پل پوگبا / Paul Pogbaپل پوگباPaul Labile PogbaPaulpogba@فوتبالیست۳۷Mپل پوگبا از فوتبالیست‌های فرانسوی است که هم‌اکنون برای تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند. وی همچنین از بازیکنان تیم ملی فراسنه نیز محسوب می‌شود.
emilia clark/املیا کلارکامیلیا کلارکEmilia Clarkeemilia-clarke@بازیگر۲۵M

امیلیا کلارک بازیگر بریتانیایی است که با بازی در فیلم Game of Thrones توانست توانایی‌های خود را اثبات کند و به معروفیت قابل توجهی دست یابد.

Noah Centineoنوحا سنتینوNoah Centineoncentineo@بازیگر۱۷Mنوحا سنتینو یک بازیگر آمریکایی است که بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
پائولو دیبالا / Paulo Dybalaپائولو دیبالاPaulo DybalaPaulodybala@فوتبالیست۳۲Mپائولو دیبالا از بازیکنان آرژانتینی پست هافبک هجومی است که در تیم ملی آرژانتین و همچنین تیم یوونتوس بازی می‌کند.
Ryan Reynolds/ رایان رینولدز

رایان رینولدز

Ryan Reynoldsvancityreynolds@بازیگر۳۲Mاو متولد سال ۱۹۷۶ میلادی است و از سال ۱۹۹۰ نیز به جلوی دوربین رفت و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است.
آلیا بات / Alia Bhattآلیا باتAlia ✨⭐️aliaabhatt@بازیگر۳۵Mآلیا بات از هنرمندان هندی است که در عرصه بازیگری و خوانندگی به فعالیت می‌پردازد. وی که در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
Virat-Kohli

ویرات کوهلی

Virat Kohlivirat.kohli@بازیگر۳۹Mویرات کوهلی از بازیگران سرشناس هندی است که تاکنون توانسته است در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش بپردازد و برنده جوایز متنوعی نیز شود.
will smith / ویل اسمیتویل اسمیتWill Smithwillsmith@هنرپیشه۳۶Mویلیام سامیت آمریکایی علاوه بر هنرپیشگی در عرصه خوانندگ، تهیه‌کنندگی و صداپیشگی نیز فعالیت می‌کند.و به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود نیز شناخته می‌شود.
 Dan Bilzerianدن بیلزریانDan Bilzeriandanbilzerian@شخصیت اینترنتی۲۸Mدن بیلزریان یکی از شخصیت‌های معروف در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام است.
Millie-Bobby-Blue / میلی بابی براونمیلی بابی براونMillie Bobby Brownmilliebobbybrown@بازیگر۲۷Mمیلی بابی بروان بازیگر اسپانیایی است که در انگلیس زندگی می‌کند و از برترین بازیگران و مدل‌های بریتانیایی نیز محسوب می‌شود.
 Kylian Mbappéکیلین ام‌باپهKylian Mbappék.mbappe@فوتبالیست۳۳Mکیلین ام‌باپه از فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه است که تاکنون برای باشگاه‌های همچون موناکو و پاری سن‌ژرمن نیز بازی کرده است.
لیلی رینهارت / Lili Reinhartلیلی راینهارتLili Reinhartlilireinhart@بازیگر۱۹Mلیلی راینهارت یکی از بازیگران مطرح آمریکایی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۰۸ آغاز نمود.
بلیک لایولی / blake livelyبلیک لایولیBlake Livelyblakelively@بازیگر۲۵Mبلیک لایولی دیگر بازیگر مطرح و مدل آمریکایی است. گفتنی است این بازیگر برای بازی در سریال دختر سخن چین شناخته می‌شود.
محمد صلاح / mohammed-salahمحمد صلاحMohamed Salahmosalah@فوتبالیست۳۱Mمحمد صلاح از بازیکنان فوتبال مصری است که در باشگاه لیوپول نیز بازی می‌کند. وی در پست‌های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند.
 Amanda Cerny / آماندا سرنیآماندا سرنیAmanda Cernyamandacerny@بازیگر۲۵Mآماندا سرنی یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در جهان محسوب می‌شود که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام است.
ونسا آن هاجنز / Vanessa Hudgensونسا هاجنزVanessa Hudgensvanessahudgens@بازیگر۳۵Mونسا هاجنز از خوانندگان مطرح و همینطور بازیگر آمریکایی است. او در فیلم‌های تلویزیونی سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
sehon/سهانسهونSEHUNoohsehun@هنرپیشه۱۷Mسهون، بازیگر، خواننده رپ و مدل کره‌ای است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
کریس همسورث /Christopher Hemsworthکریس همسورثChristopher Hemsworthchrishemsworth@بازیگر۳۸Mکریث همسورث از بازیگران شناخته شده جهانی اهل استرالیا است و برای فیلم‌های شناخته‌ شده‌ای از جمله پیشتازان فضا شناخته می‌شود.
دانیل هرناندز /6ix9nineدانیل هرناندز۶ix9ine۶ix9ine@خواننده۱۴Mدانیل هرناندز یکی از خوانندگان معروف آمریکایی و شخصیت مشهور اینترنتی است. او برای خواندن آهنگ‌های اعتراضی نسبت به مشکلات مختلف جامعه معروف است.
برونا مارکزینه / Bruna Marquezine

برونا مارکزینه

Bruna Marquezinebrumarquezine@هنرپیشه۳۳Mبرونا مارکزینه از هنرمندان برزیلی است که در عرصه مد و بازیگری به فعالیت هنری می‌پردازد.
BaekHyun / بک هیونبک هیون.BaekHyunbaekhyunee_exo@بازیگر و خواننده۱۳٫۶Mبک هیون از خوانندگان و بازیگران کره‌ای است که  خوانندگی را از سن ۱۱ سالگی شروع کرد و توانست حضور درخشانی را در این عرصه تجربه کند.
شرادها کاپور / shraddha kapoor

شرادها کاپور

Shraddhashraddhakapoo@بازیگر۳۲Mشرادها کاپور از بازیگران کشور هند است که تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
مارسلو وییرا جونیور /Marcelo Vieira Jr.مارسلو وییرا جونیورMarcelo Vieira Jr.marcelotwelve@فوتبالیست۴۰Mمارسلو وییرا که اغلب با نام مارسلو نیز شناخته می‌شود از بازیکنان تیم ملی برزیل و باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود.
جیمز چارلز /James Charlesجیمز چارلزJames Charlesjamescharles@مدل۱۶Mجیمز چالز از شخصیت‌های معروف اینترنتی است که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
Barack Obama / باراک اوباماباراک اوباماBarack Obamabarackobama@سیاستمدار۲۴Mباراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایلات متحده بود که از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۷ در این سمت به فعالیت پرداخت.
ویندرسون نیونزویندرسون نیونزWhindersson Nuneswhinderssonnunes@کمدین۳۳Mویندرسون نیونز از کمدین‌های برزیلی مشهور است که از سال ۲۰۱۳ با ویدیوهای کمدی خود شخصیتی معروف شناخته می‌شود.
کی جی آپا / K G Appaکی جی آپاK G Appakjapa@بازیگر و خواننده۱۶Mکی جی آپا بازیگر نیوزلندی که در کنار بازیگری به خوانندگی هم می‌‎پردازد و دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
زلاتان ابراهیموویچ / Zlatan Ibrahimovićزلاتان ابراهیموویچZlatan Ibrahimovićiamzlatanibrahimovic @فوتبالیست۳۸Mزلاتان ابراهیموویچ از بازیکنان فوتبال اهل سوئد است که تاکنون در تیم‌های پرافتخاری بازی کرده است.
liza koshi/ لیزا کوشیلیزا کوشیLiza Koshylizakoshy@بازیگر۱۸Mلیزا کوشی متولد ۱۹۹۶ است. وی از بازیگران و کمدین‌های معروف آمریکایی به شمار می‌رود.
Philippe Coutinho/فلیپه کوتینیوفلیپه کوتینیوPhilippe Coutinhophil.coutinho@فوتبالیست۲۰Mفلیپه کوتینیو از بازیکنان تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا است که در پست هافبک هجومی و وینگر بازی می‌کند.
bruno mars/ برونو مارسبرونو مارسBruno Marsbrunomars@خواننده، مدل۲۲Mبرونو مارس از هنرمندان آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، نوازندگی درام و گیتار فعالیت می‌کند.
تام هالند / tom hollandتام هالندTom Hollandtomholland2013@بازیگر۱۲٫۶Mتام هالند از بازیگران آمریکایی است که با بازی به عنوان اسپایدرمن جدید شناخته شده است.
وردل کری / Wardel curryاستفن کریWardel Currystephencurry30@بسکتبالیست۲۷Mاستفن کری از بسکتبالیست‌های مشهور آمریکایی است. علاوه بر این به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان شناخته می‌شود.
لیدی گاگا / lady gagaلیدی گاگاLady Gagaladygaga@خواننده، ترانه سرا۳۷Mلیدی گاکا یکی از مشهورترین خوانندگان، ترانه سرایان و بازیگران آمریکایی است. وی یکی از خوانندگانی است که پرفروش‌ترین آهنگ‌ها را دارد.
Madelaine Petsch / مادلین پچمادلین پچMadelaine Petschmadelame@بازیگر۱۶Mمادلین پچ یکی از بازیگران آمریکایی است و اغلب با فیلم ریوردیل شناخته می‌شود.
lili pump / لیل پامپلیل پامپLilpumplilpump@خواننده و ترانه سرا۱۷Mگیزی گارسیا با نام هنری لیل پامپ متولد سال ۲۰۰۰ بوده و شخصیتی معروف در حوزه موسیقی محسوب می‌شود.
dua-lipa / دوآ لیپادوآ لیپاDua-lipadualipa@خواننده و ترانه سرادوآ لیپا از خوانندگان و ترانه سرایان موفق انگلیسی است که در عرصه مدلینگ نیز به فعالیت می‌پردازد.
zidan / زیدانزین الدین زیدانZidanezidane@مربی حرفه‌ای۲۳Mزین‌الدین زیدان مربی حرفه‌ای و از بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه است.
سرجیو روموز / Sergio Ramosسرخیو راموسSergio Ramossergioramos@فوتبالیست۳۴Mسرخیو راموس از بازیکنان تیم رئال مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا است که در پست دفاع بازی می کند.
آماندا سرنیAmanda Cernyamandacerny@بازیگر۲۵Mآماندا کرنی از بازیگران و مدل‌های هندی است که یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد.
رانویر سینگ /Ranveer Singhرانویر سینگRanveer Singhranveersingh@بازیگر۲۶Mرانویر سینگ از بازیگران مشهور هندی و سینمای بالیوود است.
اشکی کومار / Akshay Kumarآکشی کومارAkshay Kumarakshaykumar@بازیگر۲۸Mآکشی کومار از بازیگران مشهور و معروف بالیوود بوده که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است.
Marshall Mathers / مارشال مترامینمMarshall Matherseminem@خواننده۲۶Mامینم از خوانندگان رپر آمریکایی از که در بخش تهیه کنندگی، ترانه سرایی و سایر حوزه ها به فعالیت می‌پردازد.
Narendra Modi/نارندا مودینارندا مودیNarendra Modinarendramodi@نخست وزیر۲۶Mنارندا مودی سیاستمدار هندی است که اکنون وظیفه نخست وزیری را در کشور هند برعهده دارد.
Juanpa Zuritaجوانپا زوریتاJuanpa Zuritaeljuanpazurita@بازیگر۲۲Mجوانپا زوریتا از بازیگارن و شخصیت‌های معروف اینترنتی اهل مکزیک و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
Nusret Gökçeنصرت گوکچهNusr_et#Saltbaenusr_et@آشپز۲۳Mنصرت گوکچه با نام مستعار Salt Bae آشپزی معروف اهل ترکیه و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
 Jacqueline Fernandez/ ژاکلین فرناندزژاکلین فرناندزJacqueline Fernandezjacquelinef143@بازیگر۳۱Mژاکلین فرناندز هنرپیشه و بازیگر بحرینی-سریلانکایی است. همچنین وی در سال ۲۰۰۶ به عنوان بهترین دوشیزه جهان شناخته شد.
zac-king/ زاک کینگزک کینگZac Kingzachking@بازیگر۲۱Mزک کینگ از هنرمندان آمریکایی است که در حیطه تهیه‌کنندگی و همچنین بازیگری فعال است.
آنتونیو گریزمن/Antoine Griezmannآنتوان گریزمنAntoine Griezmannantogriezmann@فوتبالیست۲۷Mآنتوان گریزمن بازیکن تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید است و در پست مهاجم بازی می‌کند. او نیز یکی دیگر از فوتبالیست‌هایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
kimberly loaiza / کیمبارلی لوازاکیمبرلی لوازاKimberly Loaizakimberly.loaiza@شخصیت اینترنتی۱۴Mکیمبرلی لوازا، یوتوبر و از شخصیت های معروف اینستاگرام است که ملیتی مکزیکی دارد.
لوئیس تاملینسون / Louis Tomlinsonلوئیس تاملینسونLouis Tomlinsonlouist91@خواننده۱۴Mلوئیس تاملینسون یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است که البته سابقه بازیگری نیز دارد.

همانطور که واقف هستین تعداد فالوورهای سلبریتی‌ها ثانیه به ثانیه تغییر می‌کند و این لیست قطعا برای همان لحظه‌ای است که ما آماده کرده‌ایم.

 

بررسی دقیق این آمار از سایت : https://www.trackalytics.com/the-most-followed-instagram-profiles/page/1/ 

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.