پایین ترین قیمت بلیط هواپیما کیش را خریداری کنید

کیش یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام ایران به حساب می‌آید. این جزیره زیبا در جنوب ایران قرار دارد و به همین خاطر دسترسی به آن از طریق مسیرهای زمینی بسیار دشوار است و توام با مسیرهای دریایی خواهد بود. به همین خاطر بیشتر مسافران روش هوایی را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند. بلیط هواپیما کیش نسبتاً گران است و بخش عمده هزینه‌های سفر را شامل می‌شود. البته نگران نباشید، در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور می‌توانید پایین ترین قیمت بلیط هواپیما کیش را بخرید. پس با ما همراه باشید تا بتوانید هزینه‌های سفرتان را به‌خوبی کنترل کنید.

از اینترنت خرید کنید

اول از همه توصیه می‌شود که از اینترنت به‌صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. بسیاری از افراد روش‌های سنتی قدیمی را برای خرید بلیط هواپیما کیش انتخاب می‌کنند. در روش حضوری باید به دفاتر آژانس‌های مسافرتی یا دفاتر فروش ایرلاین‌ها به‌صورت مستقیم مراجعه کنید. پرسنل فروش بر اساس نیاز شما چند پرواز را معرفی می‌کنند؛ اما این‌ها شاید ارزان‌ترین بلیط‌ها نباشند. این در حالی است که از طریق اینترنت می‌توانید به‌راحتی وارد سایت شده و تمامی بلیط‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

هر ایرلاین سیاست‌ خاص خود را برای قیمت‌گذاری دارد. پس اگر کمی صبور باشید، می‌توانید بهترین قیمت را با کمترین قیمت پیدا کنید. برخی ایرلاین‌ها به برند تبدیل شده‌اند و به همین خاطر قیمت بسیاری را بابت بلیط خود دریافت می‌کنند. برای مثال می‌توان به ماهان اشاره کردم. قیمت بلیط هواپیما کیش از ایرلاین ماهان همیشه گران‌تر از ایرلاین‌ها دیگر است. مثلاً اگر با آسمان، زاگرس و امثال آن پرداخت کنید، هزینه کمتری بابت بلیط هواپیما خود پرداخت می‌کنید.

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی، استفاده از سیستم مرتب‌سازی یا فیلتر نتایج است. به این ترتیب با کمک چنین قابلیت‌هایی، می‌توانید به‌راحتی ارزان‌ترین بلیط را با چند کلیک ساده پیدا کنید. زمانی که مرتب‌سازی را بر اساس قیمت صعودی قرار دهید، ابتدا ارزان‌ترین بلیط به شما نمایش داده می‌شود و به ترتیب قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کنند. پس می‌توانید به‌راحتی ارزان‌ترین بلیط هواپیما را پیدا کرده و همان را بخرید. حتی در سیستم فیلتر نتایج می‌توانید به‌راحتی محدوده قیمتی بلیطی که مدنظر دارید را وارد کنید و به این ترتیب فقط بلیط‌هایی با همان قیمت به شما نمایش داده می‌شوند.

بلیط چارتر کیش بخرید

خرید بلیط چارتر کیش

اول از همه اجازه دهید به شما بگوییم که بلیط چارتر چیست و چه معنایی می‌دهد؟ بلیط چارتر به بلیط‌هایی گفته می‌شود که تخفیف بیشتری در مقایسه با بلیط‌های معمولی دارند. به این بلیط‌ها بلیط لحظه آخری نیز گفته می‌شود. ایرلاین‌ها باید با تمام ظرفیت خود پرواز کنند و صندلی خالی نداشته باشند تا اینکه بتوانند حداکثر سود را به دست بیاورند. برخی هزینه‌های ایرلاین به‌صورت ثابت بدون در نظر گرفتن تعداد مسافران پرداخت می‌شود. مثلاً می‌توان به هزینه سوخت، حقوق پرسنل و … اشاره کرد. وقتی که پرواز با صندلی خالی انجام شود، یعنی کل هزینه بلیط به ضرر ایرلاین می‌شود. همیشه بخشی از مبلغی که بابت بلیط دریافت می‌کنند مربوط به هزینه‌های جاری و بخشی دیگر سود ایرلاین است.

ایرلاین‌ها تلاش می‌کنند تا حتی با کاهش یا از بین بردن سود خود، در لحظات آخر مانده به پرواز، حداقل هزینه‌های خود را دریافت کنند. به این ترتیب تخفیف‌های ویژه روی قیمت بلیط قرار می‌دهند. این موضوع در خصوص بلیط هواپیما کیش نیز صدق می‌کند. البته در نظر داشته باشید که بلیط چارتر فقط در ایام کم‌تردد پیدا می‌شود. همان طور که گفتیم، بلیط چارتر زمانی ایجاد می‌شود که مسافر به تعداد کافی وجود نداشته باشد و به این ترتیب ایرلاین به اجبار روی بلیط خود تخفیف بگذارد. وقتی که تعداد مسافران در دوران پرترددی همانند عید نوروز از تعداد صندلی هواپیما بیشتر باشد، حتی قیمت بلیط هواپیما کیش افزایش هم پیدا می‌کند.

همچنین گاهی ممکن است یک مسافر در لحظات آخر مانده به پرواز، بلیط خود را کنسل کند. همان طور که می‌دانید، در این شرایط چریمه شامل حال مسافر می‌شود. هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر باشید و کنسل کنید، جریمه بیشتری را پرداخت خواهید کرد. ایرلاین‌ها نیز همین مبلغ جریمه را از قیمت بلیط کسر کرده و دوباره در سیستم ارائه می‌دهند؛ اما این بار لیبل چارتر یا همان لحظه آخری دارد. بلیط لحظه آخری به این شکل، ارزان‌ترین حالت ممکن را خواهد داشت. البته تعداد این نوع بلیط‌ها بسیار محدود است و برای کسانی که یک نفری سفر می‌کنند مناسب خواهد بود.

در دوران کم‌تردد سفر کنید

همیشه قیمت بلیط هواپیما کیش در دوران کم‌تردد کاهش پیدا می‌کند. در دوران کم‌تردد، کلیه هزینه‌های سفر کاهش خواهند داشت. در حقیقت از هتل تا فروشگاه‌های بزرگ و برند و ایرلاین‌ها در دوران کم‌تردد تمام تلاش خود را می‌کنند تا بخشی از هزینه‌های خود را جبران کنند.

در دوران کم‌تردد قطعاً تعداد مسافران همانند ایام پرتردد نیست و به همین خاطر رقابت بسیاری بین ایرلاین‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و … به وجود خواهد آمد که همان تعداد مسافران اندک را جذب خود کنند. همیشه زمانی که بازار رقابتی باشد، به نفع مصرف‌کننده خواهد بود. در چنین شرایطی هم می‌توانید در ایام کم‌تردد با حداقل هزینه سفر کنید. عید نوروز، پاییز و زمستان ایام پرتردد کیش به حساب می‌آیند. از زمانی که هوا گرم می‌شود، دیگر کمتر کسی به کیش سفر می‌کند. پس می‌توان گفت که از اواسط اردیبهشت تا اواخر شهریور، دوران کم‌تردد کیش به حساب می‌آیند. اگر به‌دنبال خرید ارزانترین بلیط هواپیما کیش هستید، در این بازه زمانی سفر کنید.

تور گزینه بهتری خواهد بود

اگر قصد تجربه سفر تفریحی را دارید، تور بهترین گزینه خواهد بود. هر چه شما به‌دنبال ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش باشید، باز هم نمی‌توانید هزینه سفرتان را از هزینه سفر با تور کمتر کنید! در حقیقت برخی افراد تصور می‌کنند که سفر با تور هزینه بیشتری خواهد داشت. این دسته افراد بر این باور هستند که آژانس‌های مسافرتی نیز هزینه‌هایی همانند بلیط هواپیما کیش را در کنار هتل و … پرداخت می‌کنند و بخشی را به‌عنوان سود افزایش می‌دهند. این در حالی است که آژانس‌های مسافرتی طرف قراداد هتل‌ها و ایرلاین‌ها هستند و به این ترتیب هزینه کمتری را بابت همان بلیط هواپیما کیش که شما قصد رزرو آن را دارید پرداخت می‌کنید. به این ترتیب هزینه سفر با تور کمتر از سفر انفرادی خواهد بود. در برخی مواقع این تفاوت آنقدر فاحش می‌شود که اصلاً نمی‌توانید تصور کنید.

پرفروش‌ترین بلیط هواپیما کیش

پرطرفدارترین بلیط هواپیما کیش

برخی مسیرها همیشه پرتردد هستند. به این شکل که هرگاه به سایت مراجعه کنید، می‌توانید در همان روز یا نهایتاً روز بعد، یک بلیط هواپیما به‌راحتی به مقصد کیش پیدا کنید. اگر به‌دنبال بلیط هواپیما کیش با قیمت ارزان هستید، باید از این مسیرها استفاده کنید. به دلیل آنکه چنین مسیرهایی پرتردد هستند، ایرلاین‌ها همیشه پرواز دارند. به همین خاطر امکان یافتن بلیط چارتر بیشتر و بیشتر می‌شود.

بلیط هواپیما تهران کیش

مسیر تهران کیش یکی از پرترددترین مسیرهای منتهی به کیش محسوب می‌شود. تقریباً می‌توان گفت که همه روزه چند پرواز از تهران به کیش انجام می‌شود. ایرلاین‌های مختلفی در این مسیر حضور دارند. کیش ایر، زاگرس، معراج، آسمان و .. .همگی در این مسیر فعالیت می‌کنند. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ماهان از تمامی ایرلاین‌ها بیشتر است. بیشترین تعداد پرواز توسط کیش ایر انجام می‌شود که یکی از معروف‌ترین ایرلاین‌ها در مسیر تهران کیش به حساب می‌آید. هواپیماهای مخلتفی نیز در این مسیر حضور دارند. پس باید بلیط خود را با دقت تهیه کنید. این پرواز ۲ ساعت طول دارد و بهتر است با هواپیماهای بزرگ و سنگین همانند بوئینگ و نه هواپیماهای ملخی پرواز کنید.

بلیط هواپیما مشهد کیش

مشهد شمال شرق کشور و کیش در جنوبی‌ترین بخش ایران قرار دارد. به همین خاطر کمتر کسی این مسیر را با ماشین شخصی سفر می‌کنند. از‌این‌رو بلیط هواپیما مشهد کیش آنقدر پرطرفدار است که تقریباً تمامی ایرلاین‌ها در این مسیر فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید بلیط هواپیما کیش را از کیش ایر، سپهران، زاگرس و … تهیه کنید. فعال‌ترین شرکت هوایی در این مسیر کیش ایر است و قیمت مناسبی دارد. البته سفر با هواپیما بوئینگ ۷۳۷ سپهران به‌مراتب راحت‌تر خواهد بود.

بلیط هواپیما شیراز کیش

 بلیط چارتر شیراز کیش

شیراز مرکز ایران قرار دارد و در کمترین فاصله از کیش است. به همین خاطر بسیاری از ساکنین شهر شیراز، کیش را برای سفر انتخاب می‌کنند. پرواز شیراز کیش فقط ۱ ساعت طول می‌کشد. به همین خاطر قیمت مناسبی دارد. ایرلاین‌های مختلفی این پرواز را ارائه می‌دهند. در این میان می‌توان به کیش ایر، آسمان، آتا و … اشاره کرد. بیشترین پرواز توسط کیش ایر انجام می‌شود. پروازهای آسمان نیز قیمت مناسبی دارند.

خب دوستان عزیز متوجه شدیم که برای خرید بلیط هواپیما ارزان کیش، باید ابتدا از سایت خرید کنید. همچنین باید به‌دنبال بلیط هواپیما لحظه آخری کیش باشید. این نوع بلیط هواپیما کیش بسیار ارزان است و در ارزان‌ترین حالت ممکن می‌توانید سفر کنید. در نهایت باید ایام کم‌تردد و مسیرهای پرتردد را بشناسید. در این مسیرها می‌توانید بلیط چارتر را با قیمت ارزان و مناسب پیدا کنید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی فارسیها هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

5/5 - (1 امتیاز)
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.