نحوه کشیدن نقاشی جعبه کادو و شمع برای کودکان

چگونه نقاشی یک جعبه کادو را بکشیم؟

مداد رنگی و نشانگرهای خود را آماده کنید زیرا ما در حال کشف اسرار نحوه نقاشی جهبه هدیه ای هستیم که غافلگیرکننده است! این درس طراحی همه چیز در مورد تبدیل اشکال ساده به یک هدیه شگفت انگیز است که به نظر می رسد مستقیماً از یک جشن تولد یا جشن تعطیلات گرفته شده است.

با هر ضربه مداد خود، خواهید دید که چگونه خطوط ساده با هم ترکیب می شوند تا هدیه ای را بکشند که تقریباً برای باز کردن آن بسیار زیبا است. ما با یک مستطیل شروع می کنیم – نه هر مستطیلی، بلکه پایه چیزی که قرار است بهترین هدیه تا کنون باشد.

من این درس را گردآوری کرده ام تا بتوانید یاد بگیرید که با استفاده از روش آسان یک جعبه کادو بکشید.

مواد

مداد
کاغذ
پاک کن
لوازم رنگ آمیزی

زمان مورد نیاز: ۳۰ دقیقه

 

نحوه کشیدن نقاشی جعبه کادو و شمع برای کودکان

آموزش نقاشی به کودکان

چگونه نقاشی یک جعبه هدیه بکشیم؟

درب را به تصویر بکشید.

اندازه فضای طراحی را انتخاب کنید. با دقت یک مستطیل دراز و متناسب با خطوط مستقیم بکشید، که در مقایسه با عرض آن برای پایه بسیار طولانی تر می شود.

قسمت اصلی را بکشید.

خطوط مستقیم و دقیق را برای تشکیل قسمت اصلی جعبه اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که خطوط عمودی موازی و خطوط افقی برای ترسیم یک شکل مستطیلی تراز هستند.

روبان را ترسیم کنید.

در مرکز جعبه، دو خط عمودی با فاصله مساوی از هم بکشید. بنابراین، اینها نشان دهنده لبه های روبان هستند و باید موازی باشند تا تقارن نقاشی فعلی شما حفظ شود.

شروع به کشیدن کمان کنید.

در بالای درب کادو، گره کمان کوچک را مطابق شکل نشان داده شده در مثال من بکشید. این پاپیون یک رنگ تزئینی به جعبه اضافه می کند و نمادی از یک هدیه بسته بندی شده است.

انتهای روبان را اضافه کنید.

از خطوط منحنی برای ترسیم دو دم روبان در بالای جعبه استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که برای حفظ تقارن یکدیگر را آینه می کنند.

جزئیات کمان

حال به کشیدن قسمت های باقیمانده روبان که در بالای کادر موجود است ادامه دهید. اطمینان حاصل کنید که این قسمت ها جریان دارند و به نظر می رسد که به طور طبیعی در بالای جعبه قرار دارند، همانطور که در مثال نشان داده شده است.

با استفاده از خطوط ظریف، چین‌های کوچک را به کمان اضافه کنید تا بافتی واقعی ایجاد کنید. این خطوط باید ظریف باشند و ظاهر سه بعدی کمان را بدون تحت تأثیر قرار دادن طراحی تقویت کنند.

هر گونه اشتباه را تصحیح کنید.

اکنون، با دقت تمام خطوط اضافی را از نقاشی خود پاک کنید و در صورت لزوم اصلاحات لازم را برای تمیز کردن نقاشی فعلی خود انجام دهید، و از ظاهری صیقلی و تمام شده اطمینان حاصل کنید.

نقاشی حاضر را رنگ آمیزی کنید.

برای رنگ آمیزی، صورتی پر جنب و جوش را روی بدنه اصلی جعبه و زرد را برای روبان اعمال کنید، یا رنگ های مورد علاقه خود را برای شخصی سازی طراحی خود انتخاب کنید.

چگونه یک شمع بکشیم؟

در این درس، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه یک شمع بکشید. من مطمئن هستم که شما به سرعت آن را میاموزید.

اکنون یک شی شناخته شده از استفاده روزانه ما را ترسیم خواهید کرد. این آموزش گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه یک شمع بکشید.

شمع یک استوانه از مواد قابل احتراق است، داخل شمع یک فتیله وجود دارد. معمولاً از موم، پارافین و سایر مواد به عنوان ماده سوختی استفاده می شود که دارای خواص مناسب – سختی و گداخت پذیری هستند.

شمع ها در روزهای اولیه که برق نبود همه جا وجود داشت. در حال حاضر، شمع ها تنها به عنوان یک منبع نور جایگزین، به عنوان تزئین یا برای انجام مراسم استفاده می شوند. شمع های مدرن می توانند شکل و رنگ متفاوتی داشته باشند.

شکل یک شمع استوانه ای استاندارد را نشان می دهد، در بالای شمع انتهای فتیله و یک شعله کوچک را می بینید. این دستورالعمل شامل تنها هفت مرحله ساده است که هر هنرمند تازه کار می تواند به راحتی آنها را تکرار کند.

مواد

مداد
کاغذ
پاک کن
لوازم رنگ آمیزی

زمان مورد نیاز: ۳۰ دقیقه

 

نحوه کشیدن نقاشی شمع

کناره های شمع را بکشید.

دو خط عمودی مستقیم را ترسیم کنید.

پایین را اضافه کنید.

یک خط صاف و کمی منحنی در پایین بکشید.

قسمت بالا را ترسیم کنید

یک خط منحنی صاف را در بالا به تصویر بکشید تا با یک طرح کلی بسته به پایان برسد.

سطح شمع را به تصویر بکشید.

با یک خط صاف، لبه ای را که به ما نزدیکتر است بکشید و وسط را اضافه کنید.

فتیله را بکشید.

این یک مرحله بسیار ساده است که در آن یک خط عمودی کوتاه می‌کشید.

شعله را ترسیم کنید.

در انتهای فتیله، شعله ای به همان شکلی که در مثال نشان داده شده است اضافه کنید.

شمع را رنگ کن

از هر سایه روشن برای سیلندر استفاده کنید و شعله را با رنگ های روشن رنگ کنید. آتش را در بالا بکشید، خطوط راهنما را بردارید و شمع را رنگ کنید.

4/5 - (1 امتیاز)
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.