مردها از این رفتارهای زنانه ، متنفرند

کینه و نفرت از همسرتان یک شبه اتفاق نمی افتد. این یک فرآیند تدریجی است که ماه ها و سال ها را در بر می گیرد.اگر احساس میکنید شوهرتان با شما ارتباط خوبی ندارد دلایل زیادی وجود دارد که چرا این اتفاق می افتد. در این مقاله چند مورد از رفتارهای رایجی را که می تواند باعث تنفر همسرتان از شما شود را برشمردم.

مردها از چه رفتارهایی بدشان می آید؟

۱- مردها دوست ندارند همه مسئولیت زندگی بر دوش آنها باشد

در روابط، داشتن تعادل مهم است. در مورد نحوه اداره خانه، صورت حساب ها، فرزندان و غیره هر دو شریک باید با یکدیگر صحبت کنند.تمام مسئولیت نمی تواند بر دوش یک شریک باشد. با شوهرت صحبت کن مشکل را مشخص کن و در کنار او باش.

۲- اگر با شوهرتان مانند کودک رفتار کنید او عصبی میشود

من از چندین زن شنیده ام که می گویند: ” انگار من سه بچه دارم!” سومین موردی که به آنها اشاره می کنند شوهرشان است. تصور کنید به عنوان فرزند سوم درباره آنها فکر می کنید.

شری استریتوف در مقاله، چرا رفتار کردن با همسرتان مانند یک کودک می تواند رابطه شما را از بین ببرد، گفت:

قرار دادن خود در نقش «والد» و شریک زندگی‌تان در نقش «فرزند» تحقیرکننده است و در واقع می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد. شریک زندگی شما ممکن است از شما به خاطر ایفای نقش کنترل کننده در رابطه تان ناراحت شود. این می تواند آسیب جدی به زندگی شما وارد کند.»

من با همسران زیادی صحبت کرده‌ام که احساس می‌کنند به دلیل اینکه همسرانشان مانند بچه‌ها با آنها رفتار می‌کنند احساس حقارت می‌کنند – با آنها مثل ناتوانی و ناتوانی صحبت کنید. این در هیچ مردی احساسات خوب ایجاد نمی کند. در واقع برعکس را ایجاد می کند.

خانم ها، مردی که با او ازدواج کرده اید ممکن است ایراداتی داشته باشد، اما او همچنان مرد است. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید بدون تحقیر کردن یا رفتار با همسرتان درباره مسائل صحبت کنید. ادامه دادن به این روش فقط باعث بدتر شدن رفتار شوهرتان و ایجاد شکاف بزرگ می شود.

مردها از چه رفتارهایی بدشان می آید؟

۳- روابط جنسی در زندگی مشترک برای مردان بسیار مهم است

در اولین روزها پس از عروسی ، زنان ممکن است رابطه جنسی را دوست داشته باشند اما با گذشت زمان از آن فاصله میگیرند و این مورد علاقه آقایان نیست.

نداشتن رابطه جنسی باعث تنفر شوهر از زنش می شود، به خصوص برای مردانی که میل جنسی زیاد دارند. رابطه جنسی بخشی از چیزی است که باعث ایجاد صمیمیت در ازدواج می شود. اگر تمام انرژی در جای دیگری خرج شود، در را برای یک رابطه باز می گذارد. برای مردان، رابطه جنسی راهی برای برقراری ارتباط عاطفی با همسرشان است.

این راه آنها برای ایجاد یک پیوند عاشقانه است. اگر همسرش از رابطه جنسی با او امتناع کند، او احساس طرد شدن می‌کند – مثل اینکه به اندازه کافی مرد نیست. او ممکن است اعتماد به توانایی های خود را از دست بدهد و ممکن است فرصتی برای شوهر ایجاد کند که از همسرش متنفر باشد.

۴- صحبت کردن با دوستان و خانواده پشت سر او

در ازدواج، اختلافات پیش می آید و دعوا پیش می آید. یکی از مواردی که باعث می شود شوهر از همسرش متنفر شود و احساس کند به او خیانت شده است، این است که زن همه مسائل زندگی خود را پیش خانواده و دوستان بازگو کند . وقتی این اتفاق می‌افتد، شوهر احساس می‌کند به او خیانت شده است، مثل اینکه نمی‌تواند به همسرش اعتماد کند .مهم است که زندگی خود را خصوصی نگه دارید. همسر شما نمی‌خواهد احساس کند هر کاری که انجام می‌دهد زیر ذره بین است تا همه قضاوت و انتقاد کنند.

        پیشنهاد می کنیم مقاله “با این روش ها آرامش را در خانه تان بیشتر کنید” را نیز مطالعه بفرمایید.      

۵- قدردانی نشدن از مرد به اندازه کافی

 شوهر ممکن است شروع به متنفر شدن از همسرش کند زیرا احساس می کند از او قدردانی نمی شود. آنها ساعت های طولانی کار می کنند، چیزهای  خانه را تعمیر می کنند، و حتی برخی از شب ها شام درست می کنند. اما با این حال، همسرانشان بر سر آنها نق می زنند، آنها را مجبور می کنند تا بیشتر و بیشتر انجام دهند، و از کاری که قبلا انجام می دهند قدردانی نمی کنند.

کریس اونبی در مقاله‌اش، «وقتی همسرم احساس می‌کند قدردانی نمی‌شود چه باید کرد»، می‌گوید:

نشان داده شده است که سپاسگزار بودن فعالانه با سطوح بالاتر شادی، خوش بینی و سایر احساسات مثبت و احساس تنهایی کمتر مرتبط است. احساس ارزشمندی و قدردانی توسط همسرتان نشانگر اصلی ازدواج شاد و سالم است.

از تمام کارهای کوچکی که شوهرتان انجام می دهد تعریف کنید. کارهایی را برای او انجام دهید.

زبان عشق یکدیگر را یاد بگیرید و یاد بگیرید که از کارهای کوچکی که شوهرتان برای شما انجام می دهد قدردانی کنید!

۵- خودداری از رابطه جنسی به عنوان مجازات مردان را آزار میدهد!

ناراحت شدن در زندگی مشترک یک چیز عادی است. دعوا در هر رابطه ای اتفاق می افتد. اما آیا تنبیه شوهرتان بهترین راه برای رفع مشکلات است؟ نه، اینطور نیست. بیشتر اوقات، مجازات خودداری از رابطه جنسی است! با اعمال رفتار تنبیهی رابطه بهتر نمی شود.

تلاش برای استفاده از رابطه جنسی به عنوان یک سلاح در روابط همیشه ایده بدی است. اشکالات فراوان است. این شریک زندگی شما را دور می کند، دعوا ایجاد می کند، تنش ایجاد می کند، لذت یک رابطه را از بین می برد و شما به معنای واقعی کلمه توجه به نیازهای یکدیگر را متوقف می کنید.»

۶- صرف زمان زیاد روی تلفن

در دنیای امروز، داشتن یک گوشی هوشمند و حضور مداوم در رسانه های اجتماعی، در اصل می تواند مانند داشتن یک رقیب عشقی باشد – چیزی که زوج ها را از هم دور می کند.

من با مردی کار کردم که همسرش همیشه در شبکه های اجتماعی حضور داشت. او ساعت‌ها با تلفنش می‌گذراند، درباره همه «دوستان» خود صحبت می‌کرد.  او بیشتر اوقات شوهرش را نادیده می‌گرفتو بالاخره از هم جدا شدند.

تماس مداوم با تلفن نه تنها می تواند مشکل ایجاد کند، بلکه اگر اطلاعات خصوصی تان به اشتراک گذاشته شود، می تواند اوضاع را پیچیده تر کند. با شریک زندگی واقعی خود صحبت کنید. هنگام شام تلفن را کنار بگذارید و به حریم خصوصی یکدیگر احترام بگذارید.

۷- تلاش برای تغییر همسرتان

اغلب اوقات، افراد با این تصور اشتباه ازدواج می‌کنند که شریک زندگی‌شان تغییر می‌کند – سیگار را ترک می‌کنند، منظم می‌شوند و از خوردن غذاهای ناسالم دست می‌کشند. و اگر آنها به تنهایی متوقف نشوند، شما – با مهارت متقاعدکننده خود – آن را محقق خواهید کرد.

«اینکه خود را به ماموریت تغییر همسرتان بسپارید، نسبت به آنها و رابطه شما بسیار بی احترامی است. عادات زیادی وجود دارد که ترک کردن آنها مفید است، مانند سیگار کشیدن یا پرخوری، اما تلاش برای تغییر شخصیت شریک زندگی یکی از آنها نیست.»

شما واقعاً نمی توانید کسی را تغییر دهید، مهم نیست چقدر تلاش می کنید. چیزی که هنگام قرار ملاقات می بینید همان چیزی است که هنگام ازدواج به دست خواهید آورد. ممکن است برخی بهبودهای جزئی وجود داشته باشد، اما آنها از اجبار ناشی نمی شوند.

با یکدیگر درباره چیزهایی صحبت کنید که ممکن است اصلاح شوند، اما سعی نکنید همسرتان را به کسی که نیست تبدیل کنید.

رفتارهای زنانه

سخن پایانی درباره رابطه درست بین زن و شوهرها

مراقب رفتارت باش آیا شما با بداخلاقی کاری انجام می دهید یا به همسرتان چیزی را می گویید؟ آیا برای به دست آوردن آنچه می خواهید نق می زنید؟ راه هایی وجود دارد که می توانید رابطه خود را به جای ضعیف تر کردن، قوی تر کنید.

صحبت کردن با یکدیگر، برای شروع – اما نه با یکدیگر هنگام عصبانیت. اگر هر دوی شما سازش می کنید، یکدیگر را با عشق و احترام خطاب کنید وقتی اینگونه باشید احتمال کمی برای شوهر وجود دارد که از همسرش متنفر باشد و کینه شما به درون او نفوذ کند.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.