بهترین آموزش آنلاین زبان فرانسه را چگونه انتخاب کنیم؟

زبان فرانسه یکی از پرطرفدار ترین زبان های دنیاست. در این مقاله به شما کمک می کنیم برای آموزش آنلاین زبان فرانسه و یادگیری این زبان زیبا بهترین آموزش را انتخاب کنید.

در بین کشور های دنیا ۲۹ کشور به زبان فرانسه صحبت می کنند. جمعیت انسان هایی که در دنیا به راحتی به زبان فرانسوی صحبت می کنند بیش از ۳۰۰ میلیون نفر است.

زبان فرانسه از جهات گوناگونی مورد توجه مردم دنیا به ویژه ایرانیان قرار گرفته است. کاربردی بودن در رشته های پرطرفداری مانند تئاتر، سینما، بازیگری، نقاشی و دیگر رشته های هنری و همچنین رشته هایی چون حقوق اهمیت یادگیری زبان فرانسه را دو چندان می کند.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

پس از شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مردم بیش از پیش به انجام کارهای خود به صورت آنلاین روی آوردند. آموزش آنلاین زبان های مختلف، به خصوص زبان فرانسه هم یکی از مواردی است که با استقبال مردم روبرو شده است.

در این مقاله با ما همراه باشید تا مهم ترین نکاتی که برای انتخاب بهترین آموزش آنلاین زبان فرانسه به آن ها نیاز دارید را به شما توضیح دهیم.

آموزش آنلاین زبان فرانسه یا خرید پکیج آموزشی؟

طبیعتا شرکت در یک دوره ی آموزش آنلاین زبان فرانسه در مقایسه با کلاس های حضوری، مزیت های بسیاری دارد. صرفه جویی در وقت، هزینه و البته اعصاب (با توجه به ترافیک و آلودگی صوتی شهرها).

اما گاهی شرایط زندگی، کاری و تحصیلی شما اجازه ی شرکت در کلاس آنلاین را هم به شما نمی دهند. ممکن است ساعت آزاد در روز که بتوانید به صورت آنلاین در کلاس زبان شرکت کنید، نداشته باشید.

در این صورت به شما پیشنهاد می شود، یک پکیج آموزش زبان فرانسه تهیه کرده و به صورت خود آموز در منزل و در زمان دلخواه شروع به یادگیری زبان فرانسه کنید.

پیشنهاد ما به شما پکیج آموزش زبان فرانسه تهیه شده توسط آموزشگاه گیشه است. عبارت (پکیج آموزش زبان فرانسه در گیشه) را در گوگل سرچ کرده و اطلاعات بیشتر را در این سایت مطالعه بفرمایید.

هدف گذاری در آموزش آنلاین زبان فرانسه

اگر قصد دارید طی روز های آتی در یک دوره ی آموزش آنلاین زبان فرانسه شرکت کنید، لازم است قبل از شروع دوره، کمی در این مورد فکر کنید.

شما قرار است به چه نقطه ای در زبان فرانسه برسید؟ چه استفاده ای از زبان فرانسه خواهید داشت؟ و اصلی ترین هدفی که شما را به آموختن زبان فرانسه تشویق کرده است، چیست؟

یادگیری یک زبان می تواند بستگی به اهداف گوناگونی داشته باشد:

 • اهل سفر هستید و عاشق گردشگری در کشور فرانسه و کشور های فرانکوفون (فرانسوی زبان)
 • عاشق خواندن کتاب به زبان اصلی هستید. رمان، داستان، علمی و …
 • قصد مهاجرت و زندگی در فرانسه یا یک کشور فرانسوی زبان را دارید
 • قصد گرفتن اپلای و ادامه تحصیل در یک دانشگاه فرانسوی در مقطع ارشد یا دکترا دارید
 • به دنبال کسب درآمد از راه ترجمه فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی هستید
 • علاقه مند به مدیریت تورهای گردشگری توریست های فرانسوی زبان در ایران هستید
 • و …

همانطور که مشاهده می کنید، انتخاب هدف برای یادگیری زبان فرانسه بسیار مهم است. چرا؟ با ادامه ی مقاله همراه باشید.

اگر قصد دارید مترجم شوید، ولی در یک دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه شرکت کنید که تمرکزش روی مکالمه است، طبیعتا پس از مدتی متوجه می شوید که از هدف خود دور شده اید.

اگر صرفا برای گردشگری نیازمند آموزش آنلاین زبان فرانسه هستید، نیازی به یادگیری جزئیات و پیچیدگی های گرامری ندارید.

اگر برای ادامه تحصیل در رشته ای دانشگاهی، یادگیری زبان فرانسه را شروع کرده اید، باید تمرکز ویژه ای روی زبان تخصصی در رشته ی مورد نظر خود داشته باشید.

دقت نکردن به هدف در ابتدای انتخاب یک دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه باعث می شود، دوره ی متناسب با شرایط خود را به درستی انتخاب نکنید.

سطح توقع از خودتان را مشخص کنید!

در ابتدای مشغول شدن به آموزش آنلاین زبان فرانسه، حتما سطح توقع از خود را مشخص کنید. با توجه به اهداف بالا می توانید مسیر یادگیری و میزان پیشرفت خود را به درستی ترسیم کنید.

اگر قرار است یک مترجم برای متن های عمومی باشید، شاید نیاز به درگیر شدن با خیلی از جزئیات گرامری نداشته باشید.

همچنین، در صورتی صرفا برای اینکه از پس کارهای خود طی یک سفر به فرانسه بر آیید، نیازی ندارید حتی برخی از صرف فعل ها در زمان های مختلف را یاد بگیرید.

طبق نیاز خود، سطح توقع از خود را مشخص و بر اساس آن شروع به یادگیری زبان فرانسه کنید.

عامل انگیزه بخش شما در یادگیری زبان فرانسه چیست؟

بسیاری از ما در زندگی خود بارها و بارها برنامه هایی را شروع کرده و پس از مدتی از آن دست کشیده ایم. نداشتن نظم، پشتکار و مداومت در یادگیری زبان فرانسوی، آفت بزرگی برای برنامه ی شماست.

یکی از دلایلی که باعث ایجاد وقفه در یادگیری زبان شما می شود، این است که برنامه تان دچار روزمرگی و کسل کننده می شود.

بر خلاف تصور بسیاری از ما، یادگیری زبان کار آنچنان ساده ای نیست. یادگیری یک زبان جدید نیازمند ممارست، پشتکار و مداومت است. برای اینکه در طی دوره ی یادگیری آنلاین زبان فرانسوی به این مشکل دچار نشویم، نیاز به یک یا چند عامل انگیزه بخش داریم.

عامل انگیزه بخش و انرژی زای شما برای یادگیری زبان فرانسه چیست؟

برنامه ریزی برای یادگیری آنلاین زبان فرانسه

قبل از شروع دوره ی آموزش آنلاین زبان فرانسه، برای خود برنامه ریزی کنید. هر روز کار کردن در زبان بسیار اهمیت دارد.

حتی اگر وقت کمی در روز دارید، ۱۵ دقیقه در شبانه روز برای مطالعه ی زبان قرار دادن بهتر از این است که یک روز در هفته و چندین ساعت این کار را انجام دهید.

کم، ولی هر روز!

مهم ترین ویژگی های آموزش آنلاین زبان فرانسه استاندارد

برای انتخاب بهترین آموزشگاه برای آموزش آنلاین زبان فرانسه توجه کردن به موارد زیر، به شما بسیار کمک می کند:

 • استاد مجرب
 • لهجه ی صحیح استاد
 • ارتباط سریع و آسان با استاد
 • امکان سؤال و جواب از استاد
 • پشتیبانی سریع آموزشگاه
 • در دسترس بودن فایل ضبط شده کلاس ها
 • کیفیت خوب صدا و تصویر در کلاس آنلاین زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان فرانسه

با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید تعداد زیادی از آموزشگاه های آنلاین زبان فرانسه را مشاهده کنید. برای یک دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه، آنچه که در درجه ی اول اهمیت دارد، کیفیت کلاس ها از نظر صوت و تصویر و تسلط اساتید است.

آموزشگاه آنلاین زبان فرانسه گیشه با در اختیار داشتن اساتید مجرب و متعهد برنامه های متنوعی برای آموزش آنلاین زبان فرانسه در سطوح مختلف ارائه می کند.

دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه در آموزشگاه گیشه از مبتدی ترین سطح (A1) تا سطح پیشرفته برنامه ریزی شده اند.

با توجه به تنوع نیاز زبان آموزان، اگر قصد یادگیری آنلاین زبان فرانسه برای هدف خاصی (مثلا مترجمی) را دارید، با کارشناسان گیشه تماس گرفته و از اساتید این مرکز وقت مشاوره دریافت کنید.

همین الان عبارت (آموزش آنلاین زبان فرانسه در گیشه) را در گوگل جستجو کرده، وارد سایت guichet.ir بشوید و اطلاعات بیشتر را از کارشناسان این مرکز بخواهید.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

6 دیدگاه در “بهترین آموزش آنلاین زبان فرانسه را چگونه انتخاب کنیم؟

a French speaker to follow with. Some classes mostly concentrate on vocabulary and grammar. If French online learning want to find out French you genuinely require to commence speaking it right

are learn french that can distract your way of learning French. But retaining in brain to set achievable ambitions

you ever however about understanding the French language for no explanation? If learn french did, there would be fantastic difficulty as to how you must commence finding out the language.

is on line French lessons if you can commit to be tied to your laptop for an hour each day. French learning to discover French is an audio system. By having the classes on CD or in MP3 files you an take

Votre formulation dans la description est horrible

It would not have to be this way if you just know how and where to area oneself 1st hand. After learn french , you know what to do, established a goal for your self which you know that you can

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.