۲۹ راه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق

۲۹راه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”۲۹ راه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق ” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

داشتن مشاغل شخصی و کارآفرینی به شما احساس آزادی و قدرت می بخشد. می توانید تجارت خود را بسازید و شاهد رشد آنها باشید.کارآفرینان برای خود تصمیم می گیرند ، دیدگاه های خلاقانه خود را تحقق می بخشند و با سایر کارآفرینان ، مشتریان و فروشندگان روابط پایدار برقرار می کنند.به همین دلیل این نکات را برای کمک به شما در موفقیت بیشتر جمع آوری کرده ایم.

راههای تبدیل شدن به کارآفرین موفق

۱- خود را به چالش بکشید

اگر می خواهید یک کارآفرین موفق باشید ، باید خود را به چالش بکشید. هیچ کس دیگری شما را تحت فشار قرار نخواهد داد ، بنابراین این شما هستید که باید این کار را انجام دهید.

چالش ها کارآفرینان را زیرک و انگشتان خود نگه می دارند. اگر دائما به دنبال چالش بعدی هستید ، همیشه برای آنچه پیش روی شما قرار می گیرد آماده خواهید بود.

این مثال را در نظر بگیرید:

شما برای ساختن قدرت بالای بدن خود به باشگاه می روید. شما شروع به انجام فرهای دو سر بازویی با وزن ۱۰ پوند می کنید. در ابتدا بسیار سنگین است. اما هرچه قدرت خود را افزایش می دهید ، این کار آسان تر می شود.

آیا در آنجا متوقف می شوید؟ نه

پس از آن وقت آن است که فرهای دو سر خود را با وزنی ۲۰ پوند انجام دهید. هنگامی که فرهای دو سر خود را با وزنی ۲۰ پوندی انجام دادید ، بازگشت به وزن ۱۰ پوند احساس راحتی می کند.

به چالش کشیدن خود با کارهای جدید و دشوار ، کارهای دیگرتان را ساده تر جلوه می دهد. دقیقاً مانند وزن ۱۰ پوندی که بعد از بالا بردن وزنه ۲۰ پوندی احساس سبکی می کنید.

۲-پرشور باشید

اگر کاری را  دوست ندارید ، آن را انجام ندهید. من واقعاً معتقدم که به همین سادگی است.

شما به عنوان یک کارآفرین مجبورید ساعتهای طولانی وقت بگذارید و برای کار خود فداکاری کنید.

وقتی نسبت به کاری که انجام می دهید علاقه مند باشید ، تحمل ساعات طولانی دیگر احساس فداکاری نخواهد کرد.

اگر علاقه زیادی به کاری که انجام می دهید ندارید ، انگیزه ادامه کار را ندارید وقتی استرس و خستگی دارید.

۳-برای کارآفرین موفق شدن ریسک کنید

انسان ها به طور کلی از ریسک پذیری رنج می برند ، اما بخشی از کارآفرینی شناختن ریسک هایی است که باید بپذیرید.

کارآفرینان موفق ریسک می کنند. این بخشی از کار است.

کارآفرینان موفق همچنین می دانند که کدام ریسک ها را بپذیرند و چه کارهایی را نباید انجام دهند. بیاموزید که خطراتی را که به نفع تجارت شما است ، تشخیص داده و آنها را بپذیرید.
به خطر انداختن جنبه خطرناکی دارد ، اما فرصت هایی که ارائه می دهند اغلب بسیار بیشتر از خطرات احتمالی است.بیاموزید که چگونه ریسک هایی را که ارزش ریسک پذیری را دارد تشخیص دهید و می آموزید که چگونه یک کارآفرین موفق باشید.

29 راه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق

۴- به خود اعتماد کنید

اگر به خودتان اعتقاد نداشته باشید ، چه کسی شما را باور خواهد کرد؟

یک کارآفرین موفق بودن به این معنی است که شما یاد گرفته اید که هنگام تصمیم گیری به شهود خود گوش دهید و به خرد خود اعتماد کنید.

توانایی اعتماد و اعتقاد به خود اعتماد به نفس شما را نشان می دهد. مردم بیشتر رهبران مطمئن را دنبال می کنند و به آنها اعتماد می کنند.

اعتماد به مهارت های شخصی شما می تواند تا حدی از درد عدم اطمینان را از کارآفرین بودن نیز بردارد.

درخواست کمک در مواقع ضروری یا مراجعه به مشاور برای مشکلی اشکالی ندارد ، اما همچنین باید یاد بگیرید که به خودتان و قضاوت خود اعتماد کنید بدون اینکه دیگران از آنها کمک بگیرند.

۵-برای کارآفرین موفق شدن ترس را کاهش دهید

ترس عمل را متوقف می کند. کارآفرینان باید وقتی فرصت را می بینند و یا اشتباهی را تشخیص می دهند ، محوری عمل کرده و به سرعت وارد عمل شوند.

به عنوان یک کارآفرین ، اگر بگذارید ترس راهنمای شما باشد ، قادر به گوش دادن به شهود خود نخواهید بود ، از انجام خطرات لازم می ترسید و قضاوت شما تحت تأثیر احساسات قرار می گیرد.به یاد داشته باشید ، ترس با دیدگاه شما ارتباط دارد.

نکته مورد علاقه من برای کنترل ترس به عنوان یک کارآفرین انجام تمرینات اعتماد به نفس است.

هر روز فکر کردن در مورد تصمیماتی که گرفته اید و به نفع شما ، دیگران یا تجارتتان است ، به شما کمک می کند تا به سرعت اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و ترس را کاهش دهید.

۶- اهداف را تجسم کنید

وقتی به کارآفرینان توصیه می کنم اهداف خود را تجسم کنند ، قصد ندارم که چشمهایشان را ببندند و هدفی را که در پیش دارند ببینند.

کاری که من می خواهم شما برای تجسم هدف خود انجام دهید این است که آن را آنقدر واضح تعریف کنید که واقعی و ملموس باشد.

به عنوان مثال ، کدام یک از اینها بیشتر قابل انجام است:

من می خواهم یک کارآفرین موفق شوم.
من با راه اندازی مشاغلی که مشکلی را برای این مکان خاص مخاطبانم حل می کند ، به یک کارآفرین موفق تبدیل می شوم.
دومی ، درست است؟

وقتی بتوانید هدف خود را به وضوح بیان و تجسم کنید ، دستیابی به آن بیشتر می شود.

اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید ، روش های زیادی برای تجسم هدف شما وجود دارد. می توانید آن را بنویسید یا بیرون بیاورید.

وقتی از یک کارآفرین موفق می پرسید هدفش چیست ، او می تواند با جزئیات کامل به شما بگوید که برای دستیابی به آن تلاش می کند.

۷-برای کارآفرین موفق شدنشرکای عالی استخدام کنید

کارآفرینان موفق تنهایی موفقی را کسب نمیکنند بلکه همه ما یک تیم عالی و شبکه پشتیبانی پشت سر خود داریم.

و وقتی استخدام شرکای عالی را توصیه می کنم ، منظور من فقط شخصی نیست که بتواند کار مورد نظر خود را برای آن استخدام کند.

من می خواهم شرکایی استخدام کنید که دارای شخصیت فوق العاده ای هستند و شما آنها را دوست دارید و از آنها احترام می گذارید.

هنگام انتخاب شرکا و اعضای تیم خود ، همیشه به یاد داشته باشید که می توانید مهارت آموخته باشید ، اما نمی توانید شخصیت را آموزش دهید.

۸- اقدام کنید

صحبت فقط عمل را به تأخیر می اندازد.کارآفرینان موفق عمل می کنند.

درگیر شدن در برنامه ریزی ها ، با در نظر گرفتن شکست های احتمالی ، بحث در مورد بودجه و صحبت در جلسات با اعضای هیئت مدیره آسان است. اگر تمام کاری که می کنید صحبت است ، دیگر کاری از پیش نخواهید برد.در برهه ای از زمان ، شما باید صحبت را متوقف کنید و کاری را پیش بیاورید.

۹-برای کارآفرین موفق شدن وقت بگذرانید

آیا فکر می کنید چیزی به عنوان موفقیت یک شبه وجود دارد؟ توصیه می کنم نگاه دقیق تری داشته باشید.

پس از بررسی ، آن دسته از افراد و مشاغل تجاری که به یک شب موفقیت و موفقیت تبدیل شدند ، واقعاً سخت و طولانی برای دستاوردهای خود تلاش کردند.

وقتی فکر می کنید یک شبه موفقیت کسب کرده اید ، دوباره بررسی کنید و ساعت ها ، روزها و سال هایی که به موفقیت آنها رسیده را از نزدیک بررسی کنید.

کارآفرینان موفق زمانی را که برای رسیدن به موفقیت لازم است اختصاص می دهند. و بسیاری از آنها در این راه شکست هایی دارند.

۱۰- برنامه های مالی خود را برنامه ریزی کنید

استارت آپ ها و مشاغل کارآفرینانه به پول نیاز دارند. این فقط بخشی از سبک زندگی است.

بسیاری از کارآفرینان وقت زیادی را صرف جستجوی پول و کافی بازیگری نمی کنند ، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید بدون برنامه به ورطه پرش بپردازید.

برای اکثر کارآفرینان ، آنها از پس انداز خود برای شروع کار خود استفاده می کنند. این خطرناک است برنامه داشته باشید و خطر خود را به حداقل برسانید.

در ابتدای کار امور مالی خود را برنامه ریزی کنید و سعی کنید به آن پایبند باشید ، اما بدانید که برنامه باید در طول مسیر تنظیم شود.

۱۱- مشتری شما کیست؟

یکی از رایج ترین دلایل شکست مشاغل کارآفرینانه مشتری نداشتن آن است.

اگر مشاغل خود را شروع کنید یا محصولی بسازید اما نمی دانید چه کسی آن را خریداری می کند ، ممکن است آن شخص در واقع وجود نداشته باشد.

قبل از اینکه یک برنامه مالی تنظیم کنید ، سرمایه خود را جمع کنید یا حتی نامی را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که مشتری وجود دارد که محصول شما را خریداری می کند یا از خدمات شما استفاده می کند.بدون مشتری ، کسب و کاری ندارید.کارآفرینان موفق می دانند مشتریانشان چه کسانی هستند.

۱۲- برای کارآفرین موفق شدن به شکایات گوش فرا دهید

این یکی از نکاتی است که به نظر من مهمترین نکته برای یادگیری کارآفرینان است.

شکایت مشتری شما نحوه شناسایی نقاط ضعف کسب و کار شماست.

مشابه آخرین نکته ، بدون مشتری ، نمی توانید یک تجارت موفق داشته باشید. هر چند سناریوی احتمالی دیگری وجود دارد.

ممکن است مشتریانی داشته باشید که به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند ، اما اگر به شکایات آنها گوش ندهید ، به زودی مشتری نخواهید داشت.

مشتریان خود را جدی بگیرید ، با شکایت آنها با احترام برخورد کنید و گوش فرا دهید.یک کارآفرین باهوش و موفق به این شکایات گوش می دهد و از این اطلاعات برای رفع نقاط ضعف کسب و کار استفاده می کند.

 کارآفرین موفق

۱۳- بیش از انتظارات

قول دادن و عمل نکردن راهی سریع برای از دست دادن تجارتتان است.

در مقابل ، کارآفرینان موفق فراتر از انتظارات هستند.

۱۴-برای کارآفرین موفق شدن ریسک ها را مدیریت کنید

یادتان هست وقتی گفتم شما باید ریسک کنید؟ بله ، شما باید اما ، شما نباید خود را در معرض خطر قرار دهید.در عوض ، خطرات خود را مدیریت کنید.

یاد بگیرید که کدام یک از خطرات ارزش خطر را دارد و باید از آنها دور شوید.

شما به عنوان یک کارآفرین موفق ، باید یاد بگیرید که چگونه ریسک ها را بپذیرید و همچنین چه موقع ریسک کنید.

ریسک کردن فقط به این معنا نیست که چه ریسکی دارد بلکه در هنگام خطر کردن نیز هست.

بیاموزید که خطرات خود را مدیریت کنید و یک کارآفرین موفق تر خواهید بود.

۱۵- مطالعات موردی را بخوانید

شما به عنوان یک کارآفرین ، مملو از تجارت خود خواهید شد و باید مدام از آن مراقبت کنید. بنابراین وقتی به خانه می روید و اوقات فراغت می گذرانید ، ممکن است وسوسه شوید که برای سرگرمی داستان یا کتاب بخوانید.

بنابراین وقتی به خانه می روید و اوقات فراغت دارید ، ممکن است وسوسه شوید که داستان ها یا کتابهایی را برای سرگرمی بخوانید.

در عوض ، شما را به خواندن مطالعات موردی تشویق می کنم. بیوگرافی کارآفرینان موفق را بخوانید. هر آنچه را که می توانید در مورد کسانی که قبلاً موفق بوده اند ، به دست آورید ، بخوانید.

به خصوص فکر می کنم یادگیری از اشتباهات دیگران مهم است. اگر از اشتباهات آنها بیاموزید ، مجبور نیستید خودتان مرتکب این اشتباهات شوید.

هرچه بیشتر از اشتباهات و موفقیت های آنها بیاموزید ، سریعتر می توانید تجارت خود را رشد داده و به یک کارآفرین موفق تبدیل شوید.

۱۶-برای کارآفرین موفق شدن تبلیغ را فراموش نکنید

اگر مشاغل خود را تبلیغ نکنید ، چه کسی این کار را انجام می دهد؟

تجارت خود را بشناسید ، برخی از آمار مهم را بدانید و سطح آسانسور ۱۵ ثانیه ای خود را صیقل داده و آماده استفاده کنید. سپس ، وقتی کسی از شما در مورد تجارت شما سوال می کند ، می توانید به سرعت و به صورت واقعی آن را تبلیغ کنید.

روش دیگر برای تبلیغات شخصی بدون ایجاد صدای لوس بودن این است که بدانید مشتریان در مورد تجارت شما چه می گویند. وقتی کسی از روند کار شما می پرسد ، می توانید نظرات مشتری خود را به او بگویید.

۱۷- فرهنگ شرکت را تنظیم کنید

شاید زمانی بوده است که فرهنگ شرکت مهم نبوده است ، اما با شبکه های اجتماعی و چرخه خبر ۲۴ ساعته ، شرکت و کارمندان شما همیشه تحت نظارت هستند.

نگرش ، اعتقادات و اخلاق شما زمینه ساز فرهنگ شماست.

از همان روز اول یک فرهنگ سازمانی مثبت ایجاد کنید و احتمالاً با افرادی که از آنها لذت می برید و به شما الهام می گیرند کار می کنید و همچنین مشتریان عالی جذب می کنید.

۱۸-شبکه ، شبکه ، شبکه

چیزی که می خواهم بگویم این است که شما هرگز نباید شبکه را متوقف کنید زیرا هرگز نمی دانید که هدف بعدی شما از کجا ناشی خواهد شد.

و تو تنها نیستی این احتمال وجود دارد که ، اگر با افراد کافی ارتباط برقرار کنید ، به یک کارآفرین دیگر برخورد خواهید کرد که ممکن است ایده ها و ارتباطات مورد نیاز شما را داشته باشد.

ممکن است هنگام گرفتن قهوه در بار فرودگاه ارتباط جدیدی پیدا کنید ، ممکن است شریک تجاری بعدی خود را در آسانسور در حال رفتن به یک جلسه ملاقات کنید ، و هرگز نمی دانید چه کسی در کنار شما در اتوبوس نشسته است.

با هرکسی که تماس می گیرید ملاقات کنید و یک گپ کوتاه بزنید. شما هرگز نمی دانید که در کنار چه کسی نشسته اید و چه ارتباطات یا منابعی ممکن است بتوانند به شما ارائه دهند.

۱۹-برای کارآفرین موفق شدن ،بیاموزید و خلق کنید

ذهنیت کارآفرین موفق یادگیری و ایجاد است. شما به عنوان یک کارآفرین ، همیشه می خواهید اطلاعات جدیدی را به خود اختصاص داده و ایجاد کنید.

برای ماندن در ذهنی یادگیرنده و خالق ، از تلویزیون ، شبکه های اجتماعی و فیلم ها دوری کنید. این نوع سرگرمی ها باعث می شود منفعل باشیم و فقط اطلاعات را به خود اختصاص دهیم.

همه چیز را با اعتدال دنبال کنید ، اما به طور کلی ، این فعالیت ها برای کارآفرینان اتلاف وقت است. محدود کردن زمان سرگرمی فداکاری است که باید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق انجام شود.

برای اینکه یک کارآفرین موفق باشید ، فعالیت های آرامش بخشی را پیدا کنید که به بازیابی ذهنیت یادگیرنده و خالق شما کمک می کند.

۲۰- تحویل

به جای فروش به مشتریان بالقوه خود ، تحویل دهید. یک دوره آزمایشی رایگان به آنها پیشنهاد دهید و یک محصول عالی ارائه دهید.

تحقیقات نشان داده است که دادن یک محصول رایگان یا آزمایش آزمایشی در شبکه های اجتماعی دو برابر موثرتر از روش های استاندارد فروش سخت است.

وقتی شرکت شما یک محصول یا خدمات عالی ارائه می دهد ، سریعتر از آنچه می توانید بگویید “کارآفرین موفق” وفاداری مشتری را ایجاد می کنید.

کارآفرین موفق

۲۱-مثل کودک قدم بردارید

ایجاد یک تجارت کارآفرینانه موفق می تواند دلهره آور به نظر برسد ، و این درست است. ایجاد یک تجارت از پایه یک کار بزرگ است.

اما من یک تاکتیک ضد خطا دارم: آن را بشکن.

هر مشکلی که غیرقابل حل به نظر می رسد ، آن را به مراحل کودک تقسیم کنید.

هنگامی که آن را به مراحل کودک تقسیم کردید ، آنها را یکی یکی بردارید. قبل از اینکه بدانید ، فقط با قرار دادن یک پا در مقابل پای دیگر ، تا نیمه کوه بالا می روید.

۲۲-برای کارآفرین موفق شدنهمه چیز را در تقویم خود قرار دهید

شما فکر می کنید شوخی می کنم ، اما اینطور نیست. همه چیز را در تقویم خود قرار دهید.

جلسات خود ، دوره های کاری ، اوقات با دوستان ، جلسات شغلی ساعتهای استراحت زمان وعده های غذایی و هر کار دیگری را که در تقویم خود انجام می دهید.

وقتی چیزی در تقویم شما قرار گرفت ، سپس همه کسانی که باید با شما ملاقات کنند می دانند که زمان در دسترس نیست.

و سپس ، جلسه ای برای زمانی که “قصد” رفتن به باشگاه را دارید ، برنامه ریزی نخواهد شد. به دلایل زیادی ورزش برای کارآفرینان مهم است و بعداً بیشتر در این زمینه صحبت کردم.

وقتی همه چیز در تقویم شما قرار گرفت ، دیگر بهانه ای برای انجام ندادن آنها نیست.

همچنین می خواهم توجه شما را به یکی از مواردی که در آن قرار داده ام جلب کنم: زمان کار ساکت. آن وقت است که می توانید کار کنید ، مشکلات را حل کنید ، یا بدون اینکه حرف شما را قطع کند خلاقانه فکر کنید.

همه به این دوره های زمانی نیاز دارند. برای اینکه یک کارآفرین موفق باشید ، از زندگی ساکت و آرام خود محافظت کنید. موفقیت تجارت شما ممکن است به آنها بستگی داشته باشد.

۲۳- ورزش کنید

آیا می دانید نشستن در تمام طول روز برای سلامتی شما مضر است؟

یک کارآفرین موفق بودن فقط به معنای اداره یک تجارت سودآور نیست. خودتان را بیش از حد دستپاچه اداره کنید که ممکن است در آن کسب و کار موفق نشوید.

شما باید مراقب خود و همچنین شغل خود باشید. یکی از بسیاری از کارهای خودمراقبتی که توصیه می کنم ورزش است.

حتماً در تقویم خود زمان رزرو کنید تا کمی ورزش کنید و از صندلی خود بیرون بیایید.

 به یوگا بروید ، جلسات پیاده روی را تعیین كنید ، از پله ها بالا بروید یا به سادگی به باشگاه بروید.

یک کارآفرین بیمار یا ناسالم یک کارآفرین موفق نیست.

۲۴-برای کارآفرین موفق شدن تمرکز کنید

زندگی یک کارآفرین موفق می تواند پراکنده و از هم گسیخته به نظر برسد ، اما مهم این است که وقت خود را برای انجام چند وظیفه صرف کنید.

تحقیقات بارها و بارها نشان داده است که چند وظیفه ای کار نمی کند. انسانها توانایی این کار را ندارند

بله ، چند وظیفه ای شامل حواس پرتی توسط زبانه های تلفن و ایمیل شما می شود. آنها را ببندید و کنار بگذارید.

تمرکز را یاد بگیرید و برای انجام فقط یک کار وقت بگذارید. توجه کامل شما به یک وظیفه به این معنی است که به احتمال زیاد این کار را انجام می دهید و آن را به خوبی انجام می دهید.

بیاموزید لیست کارهایی را که باید انجام دهید در مدت زمانی که برای آنها اختصاص داده اید متمرکز کنید.

به عنوان مثال ، هر شب سه وظیفه را تنظیم کنید که روز بعد انجام دهید. و هر ماه ، هدف اصلی را برای شرکت خود تعیین کنید که می خواهید در ۳۰ روز آینده به آن برسید.

این تکنیک ها می توانند به شما کمک کنند تا یاد بگیرید چگونه می توانید تجارت خود را متمرکز کنید و به طور موثرتری مدیریت کنید.

۲۵-مرخصی بگیرید

ما سرانجام این نکته را ارائه دادیم که به نظر من سخت ترین کار برای کارآفرینان موفق است.

بله ، منظور من واقعاً این است که شما باید مرخصی بگیرید.

ممکن است هر روز یا هر هفته به مرخصی نیازی نداشته باشید اما باید مرخصی بگیرید.

من فکر می کنم این چالش برانگیزترین کارآفرینان است زیرا آنها اغلب خود را شکست ناپذیر می دانند یا معتقدند که باید شکست ناپذیر باشند.

نه ، همه ما انسان هستیم و به وقت مرخصی نیاز داریم.

زمان خاموش به مغز شما اجازه می دهد تا پرسه بزند ، استراحت کند و فکر کند. تا به حال فکر کرده اید که چرا به این همه ایده در هنگام دوش گرفتن فکر می کنید؟ به این دلیل که مغز شما برای فکر کردن و پرسه زدن محدوده آزاد دارد.

حتی موفق ترین کارآفرینان نیز همیشه کار نمی کنند. همه به مرخصی نیاز دارند ، بنابراین خود را به خاطر انسان بودن و عادی بودن شرم نکنید.

وقتی مرخصی می گیرید ، پیش از این کارمندان خود را مطلع کنید و به آنها بگویید که چرا برای شما مهم است.

یادگیری اهمیت وقت مرخصی به پرسنل شما به آنها کمک می کند تا به وقت دوری شما احترام بگذارند و زمان نیاز به مرخصی را تشخیص دهند.

به هر حال ، شما باید به کارمندان خود نیز اجازه دهید تا مرخصی بگیرند. آنها همچنین انسانی هستند و گاه به گاه تعطیل می شوند.

قبل از اینکه به آن نیاز داشته باشید مرخصی بگیرید و تشخیص دهید که برای بهبود ، ایجاد و موفقیت در کارآفرینی مهم تر است.

۲۶-برای کارآفرین موفق شدن سوال کنید

شما همه چیز را نمی دانید هیچ کس نمی کند.

بنابراین شما کمک ، مشاوره ، مربی و هر چیز دیگری که نیاز دارید درخواست کنید. پرسیدن سوال به شما اطلاعات می بخشد.

هرچه اطلاعات بیشتری داشته باشید ، می توانید ارتباطات بیشتری برقرار کنید و اداره کار شما راحت تر خواهد شد.

پرسیدن سوال همچنین به شما کمک می کند تا در ذهنیت فراگیر ، آماده پذیرش مشاوره و اطلاعات باشید.

۲۷- شکست بخورید

شکست یک گزینه است.بله ، من آن را گفتم.بهتر است اکنون آن را بپذیرید سپس بعداً شما در مقطعی شکست خواهید خورد.

شکست یکی از جنبه های تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق است ، بنابراین بهتر است اکنون به آن عادت کنید.

۲۸-برای کارآفرین شدن موفق الهام بگیرید

کارآفرین بودن یک کار خلاقانه است. به عنوان یک کارآفرین ، شما باید ارتباط برقرار کنید ، مشکلات را حل کنید و چیزهای جدیدی ایجاد کنید که هیچ کس قبلاً به آنها فکر نکرده است.

خلاقیت ها و خلاقیت ها باید الهام بگیرند.

کارآفرینان موفق برای چیزهایی که به آنها الهام می بخشد وقت می گذارند.

شاید الهام شما از حضور در یک موزه هنری باشد ، شاید خواندن کتاب است ، ممکن است ابله باشد – هرچه الهام بخش شماست ، این کار را انجام دهید. این برای تجارت شما خوب است.

الهام جرقه ایده ها است. ایده ها کارآفرینان موفقی هستند.

 کارآفرین موفق

۲۹- به دیگران کمک کنید

کارآفرینان مشغول هستند ، بنابراین این نکته گاهی اوقات آنها دور از دسترس قرار میدهد. آسان است که فکر کنید ، “من وقت ندارم که به شخص دیگری کمک کنم! من خیلی شلوغ هستم! “

اما کمک به دیگران می تواند الهام بخش و بسیار سودمند باشد.

احساس کمک به دیگران چقدر خوب است؟ و به عنوان یک کارآفرین شبکه ای دارید که می توانید با آن تخصص و مشاغلی را که می توانید برای آنها استخدام کنید به اشتراک بگذارید. چرا به دیگران کمک نمی کنید؟

وقتی به کسی کمک می کنید ، احتمالاً راهی برای کمک به شما پیدا می کند. ممکن است امروز یا فردا نباشد ، اما در جایی از آینده ، آنها در صورت نیاز به شما کمک خواهند کرد.کمک به دیگران نیز راهی عالی برای ایجاد یک شبکه وفادار و پشتیبانی در اطراف شما است.کارآفرینان موفق به افرادی که با آنها ملاقات می کنند کمک می کنند.

نتیجه پایانی درباره کارآفرین موفق شدن:

موفقیت در تجارت نیازی به موفقیت یک شبه ندارد. در واقع ، این عمدتا یک افسانه است.

همانطور که در این۲۹ نکته نشان داده ام ، شما باید یک استراتژی طولانی مدت را در پیش بگیرید و آن را در مراحل کودک بسازید تا زمانی که به موفقیت برسد.

می توانید این کار را انجام دهید ، اما فقط در صورت آگاهی از مشکلات احتمالی و آماده شکست.

کمک و پذیرش نیز ضروری است. کارآفرینی یک کار انفرادی نیست.

یافتن موفقیت به عنوان یک کارآفرین کار ساده ای نیست ، اما با این نکات ساده امیدوارم کمی ساده تر شود.

به یاد داشته باشید ، بزرگترین چالش من برای همه شما کارآفرینان خارج از کشور این است که کمی وقت بگذارید و به شکایات گوش فرا دهید. من فکر می کنم این نکات اغلب فراموش می شوند اما برای داشتن یک کارآفرین موفق بسیار مهم هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.