۱۴ عادت خوب برای میلیونر شدن

۱۴ عادت خوب برای میلیونر شدن

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”۱۴ عادت خوب برای میلیونر شدن” در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

اما اگر به شما بگویم که لازم نیست برای میلیونر شدن سخت فکر کنید ،و بسیار سخت تلاش کنید چه میگویید؟ اگر فقط با رعایت این ۹ عادت میلیونر شوید چه میکنید؟با ما همراه شوید تا ببینیم چگونه میتوان با عادت های خوب میلیونر شد؟

میلیونر شدن:

۱- برای توسعه شخصی تان مطالعه کنید.

عادت روزانه ای که در میان میلیونرها مشترک بوده است خواندن است. به عنوان مثال ، اگر شما یک کارآفرین هستید ، برای تبدیل شدن به یک رهبر کارآمد و یک صاحب تجارت مولد ، باید مطالعه کنید. خواندن به شما کمک می کند بدون رفتن به دانشکده اقتصاد ، رشد کرده و یاد بگیرید.

تحقیقی که توسط توماس کرولی انجام شده نشان می دهد حدود ۸۵٪ از میلیونرهای خودساخته هر ماه حداقل دو یا چند کتاب می خوانند. وارن بافت یکی از این نمونه هاست. او ۸۰٪ از روز خود را به مطالعه می گذراند. در روزهای ابتدایی سرمایه گذاری خود ، او ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ صفحه کتاب را در یک روز می خواند.

در حالی که میلیونرها گاهی برای لذت می خوانند ، آنها همچنین یاد می گیرند که خود را بهبود ببخشند. آنها مباحثی راجع به رهبری ، نحوه زندگی ، کمک به خود ، زندگینامه افراد موفق ، زندگی خوب و … را دنبال می کنند.

میلیونرهای خودساخته
میلیونرهای خودساخته

در اینجا چند کتاب خودسازی برای خواندن معرفی میکنیم:

 • گول تصادفی بودن: نقش پنهان شانس در زندگی و بازار کار.این کتاب دیدگاهی به من داد که متأسفانه در دیگران به ندرت با آن روبرو می شوم: شما می توانید همه کارها را درست انجام دهید و باز هم ببازید ، یا همه کارها را اشتباه انجام دهید و همچنان برنده شوید. بنابراین در مورد نتیجه نیست. این در مورد اقدامات شماست که شما را به آنجا هدایت کرده است.

  این پیام مهم در بسیاری از تصمیماتی که در زندگی گرفته میشود مهم است. این کتاب به شما کمک می کند تا چنین دیدگاهی را ایجاد کنید ، بنابراین شما قادر خواهید بود در جهانی زندگی کنید که نمی توانید درک کاملی از آن داشته باشید ، جایی که نتایج همیشه شاخص های مشخص عملکرد نیستند و به نظر می رسد شانس همان بازی با سرنوشت است. دیگر گول تصادفی بودن را نخورید!

 • ۴۸ قانون قدرت.

  من این کتاب را در زمانی خواندم که فکر می کردم قدرت چیزی است که باید به آن برسم.

  من هنوز هم این کتاب را توصیه می کنم. من معتقدم مهم است که بدانیم مردم چگونه از قدرت برای منافع خود استفاده می کنند و برای محافظت از خود در برابر سو استفاده از قدرت چه باید بکنند.

  گذشته از این واقعیت که تمام داستان های این کتاب در اطراف قدرت هستند. این شامل بسیاری از درسهای زندگی ، حکایات شگفت انگیز تاریخی است.

  از سزار گرفته تا گوته ، سان-تزو تا ماکیاولی ، این کتاب چشم باز طیف گسترده ای از توسعه انسانی را در بر می گیرد.

   

 • ۷ عادت افراد بسیار موثر: درسهایی قدرتمند در تغییر شخصی

  عنوان این کتاب همه آن را به تصویر نمی کشد. کووی هفت عادت را با ما درمیان می گذارد که باید آنها را سازگار کند تا واقعاً در هر آنچه می خواهید به دست آورید موثر واقع شود.

  البته به آسانی به نظر نمی رسد. وی بر این واقعیت تأکید می کند که ما باید از یک تغییر الگوی – یک تغییر اساسی در نحوه درک جهان و خود ، عبور کنیم.

  این کتاب را می توان به عنوان راهنما ، با تمرینات و همه چیز ، برای گذراندن مراحل به منظور تحقق چنین تغییر ، خواند. بخشی از شوک درمانی ، بخشی از خرد معنوی بدون سن ، کتاب کاوی پر از خرد است که در واقع تفاوت ایجاد می کند.

  و همانطور که اشاره کردم ، اجازه ندهید عنوان کتاب شما را فریب دهد. این در مورد چیزهای زیادی موثر است. این در مورد تبدیل شدن به یک فرد کامل است که نه تنها به دنبال بهترین چیز در خود ، بلکه در افراد اطرافش نیز می گردد.

   

۲- چندین منبع درآمد ایجاد کنید.

عادت موفقیت دیگری که در مورد افراد موفق مشاهده کردم این است که آنها به یک منبع درآمد وابسته نیستند. هر میلیونر دارای منابع درآمد چندگانه است. این به آنها کمک می کند تا چالش های اقتصادی را مدیریت کرده و همچنین درآمد بیشتری کسب کنند.

 آنها از طریق وام ، درآمد اجاره از املاک و مستغلات ، حق امتیاز از دارایی های معنوی خود ، سود سهام از سرمایه گذاری بهره می گیرند. آنها همچنین یک تجارت جانبی راه اندازی می کنند یا یک وب سایت را اداره می کنند یا …

اینکه چگونه درآمد منفعلانه یا فعالانه بدست می آید ، چیزی است که افراد موفق آن را با تجربه و دانش به دست می آورند. آنها همیشه در حال یادگیری روش هایی برای ایجاد چندین جریان درآمد هستند.

14 عادت خوب برای میلیونر شدن
14 عادت خوب برای میلیونر شدن

۳- با بودجه ماهانه تعیین شده زندگی کنید.

یک میلیونر متوسط ​​اعتقادی به شانس و بردن تمام پولها ندارد. آنها وقت می گذارند تا جریان وجوه نقد و هزینه ها را درک کنند. بر این اساس ، آنها بودجه ای ماهانه ایجاد می کنند و به آن پایبند می مانند.

اصل بودجه به حداقل رساندن هزینه های غیرضروری است. این به شما کمک می کند تا کنترل کاملی بر زندگی مالی خود داشته باشید. بودجه بندی به شما کمک می کند تا برای رسیدن به اهداف مالی خود از هزینه های زیاد خودداری کنید.

۴- مدیریت و حداکثر رساندن پول.

شاخص ترین تحصیلات برای یک میلیونر ، هوش مالی است. هیچ کس بدون کسب هوش مالی به آزادی مالی نمی رسد. این بیشتر دلیل این است که میلیونرها ، صرف نظر از درآمدشان ، دانش خود را در مورد استراتژی های مالی به روز نگه می دارند.

آنها همیشه به دنبال کاهش قبض های مالیاتی خود هستند. روشی که آنها به کار می گیرند ، زندگی یا ادغام مشاغل خود بدون مالیات بر درآمد است.

آیا می دانید حدود ۶۰ شرکت در سال مالی ۲۰۱۸ به طور قانونی ۰ دلار پرداخت کرده اند؟ برخی از این شرکتها مالیات بر درآمد نداده اند  (توجه داشته باشید:این شرکت ها از پرداخت مالیات طفره نرفتند بلکه به نحوی امور مالی را مدیریت کرده اند که نیاز به پرداخت مالیات نبوده است) شامل شورون ، آمازون ، هالیبرتون ، جنرال موتورز ، دلتا هستند.

۵-برای میلیونر شدن از بدهی بپرهیزید.

عادت دیگری که میلیونرها را از سایر دنیا جدا می کند ، نحوه مدیریت بدهی است.

آنها سبک زندگی عجیب و غریبی ندارند. در عوض ، آنها فقط آنچه را که نیاز دارند و می توانند برای آن پرداخت کنند خریداری می کنند. آنها با استفاده از کارت اعتباری خود هزینه های سرسام آور پرداخت نمیکنند بلکه کارت خود را  مدیریت میکنند.

آنها حتی وقتی از کارت های اعتباری استفاده می کنند یا وام می گیرند ، از نرخ بهره آن آگاه هستند. در صورت امکان ، آنها سعی می کنند پول نقد را پرداخت کنند زیرا نرخ بهره آن صفر درصد است.

۶-برای میلیونر شدن اهداف روزانه را تعیین کنید.

فرقی نمی کند که آنها در حال راه اندازی شغل یا پیش بینی های مالی خود هستند. آنها عادت به تعیین اهداف کوتاه مدت را دارند. آنها برای ایجاد تحرک در دستیابی به اهداف بلند مدت خود ، اهداف روزانه و هفتگی را برنامه ریزی می کنند.

اطمینان حاصل کنید که هنگام تعیین اهداف روزانه اولویت بندی می کنید. این به شما کمک می کند تا مهمترین کارهایی را که در لیست خود دارید انجام دهید.

تعیین اولویت ها به شما کمک می کند تا روی فعالیت های بسیار نتیجه بخش تمرکز کنید. اگر شما به دنبال قدرت مالی هستید ، عاقلانه است که فعالیت هایی را دنبال کنید که هزاران دلار از شما به جای صدها دلار درآمد کسب می کند.

۷- ثروتمند عمل نکنید.

هدف این نیست که ثروتمند عمل کنیم بلکه مولد بودن هدف است . جالب اینجاست که توماس استنلی در کتاب خود تأکید کرد که برای معتبرترین مارک های اتومبیل ، حدود ۸۶٪ از آنها مشتریان غیر میلیونر وجود دارد. در حالی که بیشتر افراد بر این باورند که افراد با ثروت هنگفت تمایل به رانندگی با اتومبیل های عجیب و غریب دارند ، در حقیقت بیشترین مصرف کنندگان اتومبیل های گران قیمت مشتاقان میلیونر شدن هستند.

طبق یافته های محققان Experian Automotive ، ۶۱ درصد از افرادی که ۲۵۰ هزار دلار یا بیشتر درآمد دارند به ندرت مارک های لوکس را خریداری می کنند. در عوض ، آنها مانند بقیه جهان هوندا ، تویوتا و فورد می خرند. دلیل آن این است که آنها آماده نیستند برای اتومبیل های برتر که چند سال دیگر ارزش آن کاهش می یابد ، هزینه کنند. میلیونرها در دارایی هایی سرمایه گذاری می کنند که ارزش آن روز به روز بیشتر شود.

 میلیونر شدن
میلیونر شدن

۸- نحوه کسب درآمد برای میلیونر شدن مهم است.

در ربع جریان نقدی رابرت کیوساکی ، وی نحوه کسب درآمد را به چهار ربع تقسیم کرد. ربعهای E و S در سمت چپ قرار می گیرند در حالی که B و I در سمت راست قرار دارند. به گفته رابرت ، امکان حضور در همه ربع ها وجود دارد ، اما میلیونرها چنین نیستند.

E مخفف کارمند است – آنها برای دیگران کار می کنند
S مخفف خود اشتغالی است – آنها برای خودشان کار می کنند
B مخفف یک صاحب مشاغل است – کارمندان برای آنها کار می کنند (۵۰۰ کارمند یا بیشتر)
I من به عنوان سرمایه گذار ایستاده ام

هدف شما این است که از ربع سمت چپ به ربع های سمت راست بروید که در آن صاحب مشاغل بزرگ هستید .

با دنبال کردن آنچه دوست دارید می توانید از نظر مالی موفق شوید. به عنوان مثال ، اگر عاشق نوشتن هستید ،و آرزو دارید که بهترین فروش را داشته باشید ثروت و اشتیاق با هم کار می کنند.

۹- از ثروتمند شدن خودداری کنید.

یک میلیونر صبر را به عنوان یک فضیلت اساسی حفظ می کند. نه تنها در امور مالی بلکه در هر جنبه از زندگی برای موفقیت لازم است. در حالی که امکان موفقیت اقتصادی در سنین پایین وجود دارد ، اما اکثر میلیونرها در سن ۵۰ سالگی به این موفقیت دست می یابند.

 چگونه عادت های موفقیت میلیونر را توسعه دهیم؟با یادگیری این عادت ها میتوان به سمت میلیونر شدن رفت.

۱۰-برای میلیونر شدن چشم انداز زندگی خود را ایجاد کنید.

شما باید درمورد آنچه در زندگی می خواهید روشن باشد تا خود را برای یک زندگی موفق تنظیم کنید. دید شما باید فراتر از میلیونر شدن باشد تا درک اینکه چرا می خواهید یکی شود. هر کارآفرین بزرگی که پیدا کنید خواهید دید که او دارای یک چشم انداز روشن و یک هدف ثابت در زندگی بوده است.

فهمیدن اینکه چه کارهایی را برای موفقیت انجام میدهید ، شما را به سمت یک فرد موفق که می خواهید باشید سوق می دهد.

۱۱-اشتیاق خود را به یک حرفه تبدیل کنید.

وقتی اشتیاق شما به حرفه شما تبدیل می شود ، کار لذت بخش می شود. دوست داشتن آنچه انجام می دهید باعث می شود پول به شما و از طریق کار شما سرازیر شود.

پس چه خواهد شد؟ هر روز صبح با گفتن کلمات مثبت درباره هدف و کارتان از خواب بیدار شوید ، کاری را که دوست دارید را انجام دهید و بر کاری که باعث شادی شما می شود تمرکز کنید.

راههای میلیونر شدن
راههای میلیونر شدن

۱۲-روی راه حل تمرکز کنید تا میلیونر شوید.

تمرکز بر راه حل به معنای حل مشکلی است که شما در راه رسیدن به هدف خود دارید. این به شما کمک می کند وقتی با چالش روبرو می شوند روی راه حل ها تمرکز کنید.یک میلیونر ذهنیتی دارد که روی راه حل ثابت است. او می داند که راهی وجود دارد و هر مشکلی یک لباس مبدل برای تبدیل شدن به یک فرصت است.

۱۳-مهارت های رهبری خود را توسعه دهید.

مهارت های رهبری یک دارایی است که اگر بخواهید یک عادت موفقیت میلیونر را ایجاد کنید ضروری است. هرچه مهارت های رهبری خود را بیشتر تمرین کنید ، رهبرانی که ارزش های شما را بیشتر میفهمند بیشتر جذب خواهید کرد.

۱۴-متمرکز بر رشد باشید.

کارآفرینان میلیونر، خودسازی را در اولویت قرار می دهند. در اینجا چگونگی دستیابی به آن آمده است:

مربی یا مشاوره بگیرید، مربیگری بر زندگی شما تأثیر می گذارد و وقتی مربی زندگی داشته باشید به اوج عملکرد در زندگی و تجارت خواهید رسید.
گاهی اوقات ، برای تغییر موقعیت زندگی و تجارت خود ، به بازخورد و مشاوره نیاز دارید. یک مربی از خرد و تجربه ای برخوردار است که از منظر بالاتر به شما مشاوره می دهد. هرچه بیشتر بازخورد دریافت کنید و روی خود کار کنید ، در کارها که هستید بهتر می شوید.
داشتن یک عادت برای میلیونر شدن کافی نیست ، شما همچنین باید به یک شخص با تأثیر مثبت تبدیل شوید. به این ترتیب می توانید موفقیت را پیگیری کنید. بیل گیتس نه تنها ثروتمند است بلکه او در حال تغییر زندگی اش است.

اگر می خواهید موفق شوید ، ابتدا باید مانند یک فرد موفق فکر کنید. 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.