۶ چیزی که برای داشتن یک زندگی پرشور باید حفظ کنید

آیا به طور تصادفی زندگی خود را می گذرانید یا زندگی رضایت بخشی را ترجیح می دهید که با اشتیاق و پرشور بگذرد ؟ شما می توانید آنچه را که در یک لحظه یا یک فصل احساس خوبی به شما می دهد تجسم کنید، اما آنچه در زندگی شما انجام می شود تأثیر بیشتری ایجاد می کند.بیشتر آنچه در زندگی تجربه می کنیم از انجام و اجرا ناشی می شود. برای پذیرش مسیری که به مقصدی از پیش تعیین شده منتهی می شود، تصمیم گیری می شود.

اگر در درون احساسات و عواطف خود زندگی کنید، یک عمر در ترن هوایی خواهید بود، اما استفاده از اشتیاق خود به عنوان یک میل شما را در صندلی راننده قرار می دهد.تاکید زیادی بر هدف و اشتیاق زندگی شما شده است. با این حال، اگر به اندازه کافی مکث کنید و انرژی و تمرکز خود را روی منبع علایق خود در زندگی بگذارید و نه احساسات پیرامون اشتیاق، چه؟

این هفت اشتیاق در زندگی به شما کمک می کند مسیر خود را دوباره کشف کنید و به شما کمک می کند تا با عظمت قدم بگذارید.

زندگی پرشور با حفظ و رعایت این نکته های طلایی

۱- حضور یا داشتن آگهی ذهنی هنگام انجام کارها

تعقیب لحظه ها می تواند خسته کننده باشد، پس یک قدم به عقب بردارید و حضور داشته باشید. تلاش برای انجام چند کار و انجام هر تعهد در کسری از ثانیه طاقت فرسا است. روز خود را آهسته کنید و اجازه دهید حضورتان جلب توجه کند.کاری که انجام می دهید مهم است و اینکه چگونه روز خود را انتخاب می کنید مهم است، اما اگر حضور شما تقویت نشود، همه چیز از بین خواهد رفت.

حضور را می توان با صرف زمان برای نفس کشیدن و لذت بردن از لحظه به دست آورد. نفس کشیدن فضا را برای تمام حواس شما ایجاد می کند تا از محرک های اطراف خود آگاه شوند. جزئیات به یاد ماندنی تر و ملموس تر می شوند زیرا حضور جلب توجه می کند.

زندگی پرشور

۲- عشق به خود

چند بار در روز می گویید “متاسفم” و برای چه؟ بسیاری از ما حتی نمی دانیم چند بار آن را می گوییم زیرا برای گوش دادن به کلمات و عبارات معمول خود وقت نمی گذاریم. ما عذرخواهی می کنیم و به گونه ای ادامه می دهیم که گویی یک سلام عمومی است با حذف «متاسفم» از واژگان روزمره خود، خود را بیشتر دوست بدارید.

حالا، اگر نیاز دارید صادقانه عذرخواهی کنید، این کار را انجام دهید اما اجازه ندهید «متاسفم» به عنوان اصلی تبدیل شود. اعتماد به نفس خود را با دوست داشتن خود در اولویت قرار دهید.

چگونه عشق به خود را تمرین کنیم؟

روزهای بسیار زیادی با آنچه شما انجام می دهید فرموله می شوند(رقم میخورند) . هر روز شروعی جدید با رحمت ها و برکات جدید است. دیروز در گذشته است و فردا هنوز نیامده است، پس به امروز تنها با عشق به عنوان یکی از علایق زندگی خود نگاه کنید.

۳- برای زندگی پرشور مثبت اندیشی را تکرار کنید

وقت آن رسیده است که چیزهای منفی را برای مثبت ها کنار بگذاریم . وقتی شرایط بهترین حالت را به شما می دهد، برای آنچه هست شکرگذار باشید . روی هر چیزی که تمرکز کنید، همان چیزی است که خواهید دید.

منفی هادر همه جا وجود دارند، بنابراین اسیر آنها شدن آسان است. مواظب باشید به آن مکنده منفی تبدیل نشوید که فقط به بدی ها پاسخ می دهد. به آنچه برای کسانی که به آنها اهمیت می دهید و مهمتر از همه برای خودتان بهتر و خوب است توجه کنید..

همانطور که لنزهای خود را عوض می کنید تا چیزهای مثبت را ببینید، فرهنگ روزمره تان را هم تغییر دهید . منفی ها را قربانی کنید و مثبت تر را تجربه کنید.

۴- بازگشت از شکست

موفقیت بدون شکست به دست نمی آید. به جای اینکه آنچه را که اتفاق نیفتاده است ببینید، ببینید از آنچه اتفاق افتاده چه چیزی می توان خلق کرد. زمان آن فرا رسیده است که سریعتر از موفقیت خود از شکست های خود بازگردید. با هر سقوط فرصتی برای ایستادن به وجود می آید.

شکست‌ها از درس‌های آموخته شده باعث پیشرفت می‌شوند، اما اگر دوباره بلند نشوید و قدم بعدی را بردارید، چیزی یاد نمی‌گیرید. وقتی واقعاً به آن فکر می کنید، شکست راه آسانی است. با این حال، دوباره برخاستن، به استحکام و اشتیاق بیشتری نیاز دارد.

زندگی از بسیاری جهات رضایت بخش است. همانطور که قلب خود را به اعمال روزمره خود وصل می کنید، شتاب و انگیزه ایجاد می شود. اشتیاق در زندگی آشکارتر می شود.

        پیشنهاد می کنیم مقاله “با این روش ها آرامش را در خانه تان بیشتر کنید” را نیز مطالعه بفرمایید.      

۵- روز خود را بهینه کنید

آخرین باری که به کارهای انجام نداده فکر کرده اید کی بوده ؟ احتمالا پنج دقیقه پیش با جدیت، چقدر مشغول هستید؟ مشغله داشتن به نشان افتخار تبدیل شده است و به چه دلیل؟ حواستان باشد شما انتخاب می کنید که چگونه زندگی کنید.

چه چیزی را می توانید در تقویم خود پاک کنید تا جایی برای آنچه در روز نیاز دارید باز کنید؟ تصمیمات سخت تحول ارزشمندی را ایجاد می کند. با فشار یک خودکار یا کلیک بر روی کلیدها، اکنون می توانید روزانه خود را بهینه کنید تا جایی برای علاقه های بیشتر در زندگی ایجاد کنید.

۶-برای حفظ زندگی پرشور  سعی کنید بهتر باشید

شما کشتی خود را هدایت می کنید، پس تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید.به دنیا اجازه نده که تو را دیکته کند. این تو باش که دنیای خودت را رم میزنی نه روزگار.

برای اینکه چه کسی می شوید وقت بگذارید. برخی استدلال می کنند که این اتلاف وقت است، اما به یاد داشته باشید، همانطور که برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنید، اشتیاق شما در زندگی باید زیاد شود. این نیاز به توجه زیادی دارد.

همانطور که به سفر زندگی خود ادامه می دهید، فرصت هایی برای رشد بیشتر وجود خواهد داشت. آنها را با دستان باز در آغوش بگیرید و مایل به انجام کار با اقدامات قاطع باشید. به زودی بازتاب شما بهترین خود شما خواهد بود.

زندگی پرشور

شما حالا برای رسیدن به زندگی پر شور در کجا هستید؟

یکی از سخت ترین کارها این است که نگاهی صادقانه به جایی که ایستاده اید و چه کسی هستید داشته باشید. اگر می‌توانستید جوان‌تر باشید و ببینید که خود بزرگ‌ترتان در حال حاضر چه می‌کند، آیا جوان‌ترتان از جایی که اکنون هستید هیجان‌زده می‌شد؟

واقعی شدن لایه ها را وادار می کند که پوست کنده شوند و ماسک ها برداشته شوند. وقتی اعتماد به نفس دارید و زندگی می کنید چه کسی باید پنهان شود؟ هر روز، شما این فرصت را دارید که از طریق احساسات خود در زندگی، بر جهانی که لمس می کنید تأثیر بگذارید. بیشتر از آنچه می بینید آرزو کنید.

اشتیاق در زندگی به کاری که انجام می دهید و احساساتی که با آن انجام می دهید نیست، بلکه این است که شما چه کسی هستید و چقدر از زندگی تان لذت میبرید . هیچ چیز جلوی شخصیت شما را نمی گیرد. وقتی این را بپذیرید، بازتاب خود را دوست خواهید داشت، نه به خاطر آنچه می بینید، بلکه به خاطر اینکه چگونه زندگی می کنید، دوست دارید و از طریق احساسات خود در زندگی تأثیر می گذارید.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.