روش ادمین ها برای جذب فالوور واقعی

زندگی امروزه جوامع بشری به فضاهای مجازی و اینترنتی وابسته است به طوری که اگر هر کدام از آنها به نوعی قطع شوند ممکن است مشکلات زیادی را برای کاربران آن به وجود آورداز جمله این برنامه‌ها که جزو تاثیرگذارترین برنامه‌ها شناخته می‌شود و توانسته است در ایجاد مشاغل مجازی و کسب درآمد برای افراد جزو برترین‌های جهانی شناخته شود اینستاگرام می‌باشد .

در دوره‌های مختلف معیارها و ملاک‌هایی برای شناخت افراد و میزان محبوبیت آنها وجود داشته است یکی از ملاک‌هایی که امروزه اکثر افراد با آن طبقه بندی می‌شوند میزان فالوورهای اینستاگرام است با توجه به نقشی که اینستاگرام در زندگی امروزی ما ایفا کرده است و موجب شده که زندگی بسیاری از افراد کاملا دگرگون شود این برنامه و پیج های آن می توانند فاکتور مهمی برای شناسایی و تشخیص و سطح درآمد آنها در نظر گرفته شود ، چرا که حتی بسیاری ما نیز برای بررسی اشخاص به سرعت به پیج آنها مراجعه کرده و آنها را کاملا ارزیابی میکنیم و در این ارزیابی تعداد فالوور اینستاگرام مهم ترین اصل شناخته میشود .

روش ادمین ها برای جذب فالوور واقعی

به واسطه وجود اینستاگرام مشاغل مختلفی همچون ادمین‌ها ایجاد شدند ادمین‌ها انواع مختلفی دارند و در زمینه‌های متفاوتی به فعالیت مشغول هستند بسیاری از اشخاصی که پیج بیزینسی برای خود تاسیس کرده‌اند در بخش‌های مختلفی از فعالیت خود ممکن است که به یک ادمین کار بلد احتیاج داشته باشند چه در زمینه تولید محتوا چه در زمینه پاسخ دهی به سوالات دایرکت‌ها ، فروش ، تنظیم و تدوین به ادمین‌ها نیاز است اما یکی از مهم ترین نقش ادمین ها که دوره های اینستاگرامی را بلد هستند و نسبت به اینستاگرام و نحوه کارکرد آن آشنا تر هستند افزایش تعداد فالوور اینستاگرام می باشد .

اهمیت فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی بسیار ضروری می‌باشد به طوری که اگر فالوور و مخاطبی در یک پیج وجود نداشته باشد فعالیت آن پیج کاملاً بی‌نتیجه باقی مانده و رو به نابودی کشیده میشود پس مخاطب و یا همان فالوور مهم ترین اساس پیشرفت محسوب میشوند به همین دلیل ادمین های مختلفی که اداره پیج ها را بر عهده دارند مهم ترین وظیفه آنها افزایش فالوور می باشد اما ما قصد داریم تا بدانیم روش ادمین ها برای جذب فالوور واقعی اینستاگرام چیست و آنها از چه فوت و فنی برای رسیدن به این حجم از فالوور انجام می دهند .

از چه راه هایی فالوور واقعی را جذب کنیم ؟

روند افزایش تعداد فالوورها در اینستاگرام فرایندی دشوار محسوب می‌شود به همین علت اکثر پیج‌ها از ادمین‌ها کمک می‌گیرند ولی ما قصد داریم بدانیم که ادمین‌ها با چه ترفندها و روش‌هایی فالوورهای یک پیج را در مدت زمان کوتاهی افزایش می‌دهند .

راه های جذب فالوور واقعی

پروفایل خود را تکمیل کنید

از جمله مواردی که شاید در نگاه اول کاملاً ساده به نظر بیاید در حالی که یکی از فاکتورهای مهم برای جذب فالوور محسوب می‌شود بخش پروفایل می‌باشد طبق گفته بسیاری از ادمین‌ها بخش پروفایل جایی است که می‌توان به وسیله آن تعداد فالوور زیادی را جذب کرد برای همین طراحی و نوشتن این بخش بسیار اهمیت دارد و نباید آن را ساده گرفت .

برای بسیاری از شما نیز پیش آمده که زمانی که وارد یک پیج جدید می‌شوید ابتدا به بخش پروفایل آن توجه می‌کنید اینکه چه تصویری برای اکانت خود قرار داده و قسمت بیو خود را با چه کلمات و چه عناوینی پر کرده است در حالت کلی افرادی که پیج عادی دارند معمولاً نام خود و مکان زندگی خود و تحصیلات خود را قرار می‌دهند در حالی که پیج‌های کاری اطلاعات بیشتری را درباره خود و حرفه خود قرار می‌دهند برای افرادی که پیج بیزینسی دارند تنها نوشتن حوزه کاری کافی نیست بلکه شما باید اطلاعاتی را قرار بدهید که افراد تازه وارد با خواندن آن ترغیب به فالو کردن پیج شما شوند به عبارتی باید بیوی شما جواب نیاز مخاطب باشد تا مخاطب بر اساس آن تصمیم به فالو کردن پیج شما بگیرد .

همچنین بخش پروفایل شما و تصویری که قرار می‌دهید بسیار حائز اهمیت است بهتر است برای جلب اعتماد کاربران بیشتر از تصاویر خود و همچنین حرفه کارتان استفاده بکنید اگر در شبکات مجازی دیگری فعالیت دارید و می‌خواهید که تعداد کاربران آن صفحه افزایش پیدا بکند می‌توانید از لینک‌های مربوطه در این بخش استفاده بکنید .

به خاطر داشته باشید محتوای متنی که در بخش بیو قرار گرفته می‌شود می‌تواند باعث افزایش میزان واچ تایم و همچنین جلب فالوور باشد پس اصول اولیه برای نوشتن آن را کاملا رعایت کنید .

محتوای با کیفیت و اصولی تولید کنید

در قدم بعدی موردی که ادمین‌ها پیشنهاد می‌کنند تا افراد توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند تولید محتوا می‌باشد ، تولید محتوا یکی از مهم‌ترین موارد برای جذب فالوورها و همچنین نگهداری آنها در پیج و فعالیت همیشگی آنها محسوب می‌شود مهم‌ترین موردی که سبب معروفیت و محبوبیت افراد در فضای اینستاگرام می‌باشد تولید محتواست .

تولید محتوا مهمترین ابزار شمرده می‌شود که می‌توان به کمک آن تعامل افراد و کاربران پیج را بالا برده و در ادامه شانس ورود به اکسپلور را پیدا کرد با ورود به اکسپلور می‌توانید تعداد بسیار زیادی از کاربران اینستاگرامی را به پیج خود جذب کرده و تعداد فالوور خود را افزایش دهید .

با توجه به اهمیت تولید محتوا شما باید توجه بسیار زیادی به نکات ریز و درشت در زمینه تولید محتوا بپردازید سعی کنید در تولید محتوای خود از مسائل ترند شده به ویژه آهنگ‌های ترند شده بسیار استفاده بکنید این موارد شانس ورود شما را به اکسپلور را افزایش می دهد .

توجه کنید که در تولید محتوا از ایده‌های جدید و عناوین و موضوع‌های نو استفاده بکنید این سری از محتواها می‌تواند فالوورهای شما را افزایش بدهد و نه تنها تعداد ویو شما بالا می‌رود بلکه تعداد شیر از طرف فالوورها نیز بیشتر از قبل می‌شود همین مورد بر تعداد فالوورهای شما می‌افزاید .

محتوای با کیفیت

از هشتگ های مرتبط با تعداد مناسب استفاده کنید

از جمله مواردی که بسیاری از ادمین‌ها برای آن تاکید جدی دارند استفاده از هشتگ های مناسب همراه تعداد مشخص است ، این مورد بسیار کوچک ولی در عین حال بسیار مهم می باشد .

هشتگ‌ها در واقع یک سری کلمات اختصاصی هستند که در زیر پست‌ها و در بخش کپشن قرار گرفته می‌گیرند هر کدام از این هشتگ‌ها همانند پیج‌ها صفحه مخصوص به خود را دارند که می‌توانید آن صفحات را دنبال کرده و از پست‌های آن دیدن کنید .

هشتگ‌ها به این دلیل در زیر پست قرار می‌گیرند تا سایر افراد در زمان‌های نیاز به سرعت بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند همچنین به کمک هشتگ‌های قرار گرفته در زیر کپشن این پست وارد صفحات بزرگ هشتگی بشود .

پیج‌های کاری برای استفاده از هشتگ‌ها نیاز دارند که به یک سری از نکات مهم توجه بکنند نکته مهم این است که تعدادی هشتگ اختصاصی برای خود داشته باشند همچنین در کنار این هشتگ‌های اختصاصی یک سری از هشتگ‌های فرعی داشته باشند تا بتوانند آنها را در پست‌های متنوع جابجا کنند نباید از هشتگ های تکراری استفاده کنید .

یکی از موارد مهم در جاگذاری هشتگ‌ها توجه به تعداد آنها و همچنین طبقه‌بندی و رتبه‌بندی آنها می‌باشد شما باید هشتگ‌ها را بر اساس ارزش و اهمیت آنها طبقه بندی کنید و سعی کنید از تعداد زیاد هشتگ استفاده نکنید توجه به این نکات راحت می تواند بر تعداد فالوور های شما بیفزاید .

استفاده از هشتگ ها

از پیج های برتر الگو بگیرید

بر اساس اطلاعات موجود می‌توان با کمک پیج‌هایی که در حوزه شما رقابت می‌کنند اطلاعات زیادی در زمینه تولید محتوا و نحوه ورود به اکسپلور به دست آورد به همین علت کاملاً توصیه می‌شود که در زمینه تولید محتوای خود از پیج‌هایی که رقیب شما محسوب می‌شوند و یا در زمینه کاری شما جز اشخاص برتر هستند الگو گرفته و سعی کنید همراه با ایده‌های جالب و خلاقانه تولید محتوای با کیفیت انجام دهید .

برای الگو گرفتن از پیج‌هایی که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند دو راه در پیش دارید یا اینکه پیج‌های همکار خود را فالو کرده و روزانه از تولید محتواهای آنها استفاده بکنید و یا اینکه در بخش اکسپلور خود افرادی را که در این زمینه مهارت کافی دارند یافته و چهار پست اخیر آنها را بررسی کنید و سعی کنید بفهمید از چه شگرد ها و موضوع هایی برای کسب ویو بالا استفاده کرده اند و تمامی این نکات را یادداشت کرده و در انتها که قرار است تولید محتوا انجام دهید با کمک نکات نوشته شده ریلز جالب تولید کنید تا بتوانید به سرعت به بازید های بالا برسید .

از خرید فالوور واقعی کمک بگیرید

می‌توان گفت خرید فالوور واقعی اینستاگرام یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای افزایش فالوور محسوب می‌شود این روش بر خلاف سایر روش‌های گفته شده نیازی به صرف وقت و تایم زیادی ندارد و در کنار آن هزینه زیادی نیز از کاربران گرفته نمی‌شود و به سرعت در ساعات اولیه ثبت به همان نرخ تعداد ثبت شده فالوور وارد پیج میشود .

ادمه مقاله روش ادمین ها برای جذب فالوور واقعی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی فارسیها هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

5/5 - (2 امتیاز)
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.