جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

همینک در مجله آنلاین فارسی ها با مطلب”جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰″ در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .

در این مطلب سعی داریم شما را با کارآفرین های جوان سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم .کمی بیوگرافی شان را میبینیم و سپس شعار کارآفرین موفق و جوان را با هم میبینیم .مطمئنا در این مطلب برای ایده گرفتن و شروع کسب و کارتان نکات خوبی آورده شده است.

۱-گریس بورلی ، ۲۳ ساله

اخلاقی و مقرون به صرفه این دو اصلی است که زمینه فعالیت های تجاری Grace Beverley را در صنعت تناسب اندام فراهم می کند. او اولین شرکت خود را – B_ND ، که به گیاه خواران کمک میکرد – تأسیس کرد ، در حالی که در سال اول تحصیل در دانشگاه آکسفورد تحصیل می کرد در همان زمان به بازار تناسب اندام و محصولات شان علاقه مند شد.

گریس به طور مداوم در تلاش است تا راه حل های ابتکاری برای برتری در بازار پیدا کند و این قطعاً نتیجه داده است. برنامه تمرینی او SHREDDY برنامه های ورزشی و غذایی را ارائه می دهد که با ایجاد الگوریتم برنامه ای متناسب با بدن شما – یک سرویس تخصصی با قیمت مناسب ، متناسب با اهداف شما ارائه میدهد.

در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، او TALA را تأسیس کرد ، یک برند لباس که ۹۲٪ از کالاهای اصلی  آن از مواد تجزیه پذیر ساخته شده است. علاوه بر این ، آنها به گونه ای طراحی شده اند که انواع بدن را پوشش میدهند و به طور کلی محصولی قابل رقابت در بازار هستند.

گریس متعهد شده است گزینه هایی برای مشتریان جوان با درآمد کمتر طراحی کند که مد روز را هم در برگرفته باشد و قابل استفاده باشد.گریس یک جوان ۲۳ ساله است که حالا در حال تبدیل شدن به یک کارآفرین بزرگ است.

شعار گریس بورلی:

“از مفهوم خود استفاده کنید: انتقاد سازنده را بپذیرید ، ایده خود را بهتر کنید ، انتقادی معمول را رد کنید و هر گونه نظر منفی را به عنوان یک برکت در نظر بگیرید زیرا آنها به شما کمک می کنند بهتر شوید. هرگونه انتقاد فرصتی برای پیش بینی آنچه ممکن است مصرف کنندگان فکر کنند است و به شما فرصتی می دهد تا ایده خود را تا نقطه فروش تقویت کنید. “

جوانترین کارآفرینان جهان در سال 2020
جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

۲-تیموتی آرمو ، ۲۵ ساله – مدیرعامل و بنیانگذار Fanbytes

تیموتی آرمو ، ۲۳ ساله ، هرگز خود را به عنوان یک دانشجو نمی دید ، بلکه همیشه به بنیانگذار شدن فکر میکرد. آرمو بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازاریابی شبکه های اجتماعی Fanbytes است.او تشخیص می دهد که جوانان امروز همیشه به دنبال سیستم عامل های جدید و جایگزین برای معاشرت در اینترنت هستند. این همان چیزی است که تیموتی خود به آن افتخار می کند: توانایی و تمایل به انطباق با تغییر.

 تبلیغات وی معمولاً عملکرد بهتری نسبت به تبلیغات سنتی دارند. تخصص Fanbytes در سیستم عامل های اجتماعی که توسط نوجوانان ۱۳-۲۵ ساله استفاده می شود کارت برنده آنها است. مدیرعامل طرفدار کانون توجه شما در کوچکترین بازار ممکن است در صورت تمایل به حضور در بازار.

شعار تیموتی آرمو:

روی کوچکترین بازار ممکن تمرکز کنید و صاحبان آن را خوشحال کنید. آسان است که فکر کنیم همه مشتری شما هستند ، اما تمرکز بر ارزشمند بودن زیرمجموعه کوچکی از مخاطبان برای حیات شما در بازار بسیار مهم است.

جوانترین کارآفرینان جهان
جوانترین کارآفرینان جهان

۳-نینا راوچ ، ۲۵ ساله

پس از تشخیص مادرش به سرطان ، در حالیکه فقط ۱۶ سال سن داشت ایده طراحی خیریه که کمک مالی جوانان را بیشتر جذب میکند در سرش شکل گرفت. این موسسه خیریه با موفقیت بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار جمع آوری کرده است و اکنون یک خیریه ملی است. تلاش های او شناخته می شود – او توسط بارکلیز به عنوان Future 100 معرفی شد. موفقیت آن باعث شد نینا متوجه شود که گرچه جوانان قادر به جمع آوری پول قابل توجهی هستند ، اما بیش از نیمی از کمکهای مالی انگلیس از افراد بالای ۶۰ سال است.

او اکنون با لیموناد نیز همکاری می کند و ۳۰ | ۳۰ Connect را تأسیس کرد. شرکت اول ، یک شرکت بیمه  است، کمک های خیرخواهانه را از طریق طرح “بازپرداخت” در مدل سود خود قرار می دهد. گروه دوم در خدمت شبکه های خیریه محلی با متخصصان برجسته به امید سنتز دنیای سود و غیر انتفاعی است. او یک کاتالیزور برای تشکیل جوامع در اطراف انگیزه متحد برای کمک به دیگران و بهبود جهان است.او جز افرادی است که کارآفرینی کرده و آینده بسیار خوبی هم در انتظارش خواهد بود.

شعار نینا راوچ:

یک تیم قدرتمند – و متنوع – بسازید. من نمی توانستم بدون بنیانگذار خودم ، کیت دیویس ، هفته خیریه صورتی را تاسیس کنم. ما با هم تعادل برقرار کردیم و نقاط ضعف من قطعاً نقاط قوت او بود. پروژه شما فقط به اندازه افرادی که برای آن شرکت می کنند موفق خواهد بود.

کارآفرینی
کارآفرینی

۴-جک پارسونز ، ۲۶ ساله – گروه جوانان

جک پارسونز ، سفیری برای جوانانی که فاقد صلاحیت رسمی هستند و از این جهت احساس ضعف می کنند ، بهبود زندگی جوانان را ماموریت خود می داند. وی که به عنوان “افسر ارشد جوانان انگلستان” شناخته می شود ، به دنبال کمک به آنها در تأمین موقعیت ، کارآموزی ، مربی گری و شغل است. جک پس از تجربه کودکی دشوار ، گروه جوانان را در سال ۲۰۱۷ تأسیس کرد.

او کارآموزی را با تبدیل شدن به یک کارگزار بیمه سپری کرد. طولی نکشید که درگیر کار استخدام شد. درسی که آرزو دارد تا به کارآفرینان جوان ارائه دهد ، انجام درست وظایف کوتاه مدت است. جک با نسل جوان که مانند خودش برای حمایت تلاش می کرد ، همدردی می کند و اطمینان حاصل می کند شخصی برای دفاع از جوانان امروز ایستاده است.

او اکنون ۲۶ ساله است و به عنوان یکی از جوانترین کارآفرین های جهان شناخته میشود و جایزه رهبر جوان دیجیتال سال را در سال ۲۰۱۷ از آن خود کرد.

شعار جک پارسونز:

“شما باید در همه کارهایی که انجام می دهید حضور داشته باشید.ممکن است بیش از ۵۰۰ کار در یک زمان شکل بگیرد. ممکن است احساس کنید دارید غرق میشوید، احساس کنید که می خواهید متوقف شوید ، دیگر نمی خواهید یک کارآفرین باشید ، بنابراین به همین دلیل حضور در لحظه و وظیفه ای که در حال انجام آن هستید بسیار مهم است. اگر شما در تلاش برای انجام تمام ۵۰۰ کار تمرکز کنید ، در پایان هیچکدام را تکمیل نخواهید کرد “.

کارآفرینی
کارآفرینی

۵-بن فرانسیس ، ۲۷ ساله

بن فرانسیس از تحصیل تمام وقت در دانشگاه و تحویل شبانه پیتزا تا بنیانگذار سریعترین شرکت در انگلیس در سال ۲۰۱۶ ثابت کرده است که او ماهی بزرگی است. بنیانگذار Gymnashark ، در سن ۱۹ سالگی ، یک زندگی پر جنب و جوش در دانشگاه داشت و هم کار نیمه وقت میکرد و هم یک شرکت را اداره میکرد.

پس از دو سال از این برنامه خسته کننده ، Gymnashark سالانه در حدود ۲۵۰،۰۰۰ پوند درآمد کسب می کرد. او با تشکیل یک تیم فوق العاده  و با استعداد ، توانست این شرکت را به موفقیت برساند. او که متوجه پتانسیل واقعی این موفقیت شد ، دانشگاه و تحویل پیتزا را رها کرد تا به تجارت خود بپردازد. با گذشت هفت سال ، این شرکت اکنون ۲۳۰ میلیون پوند در سال درآمد کسب می کند.

او موعظه می کند که “هیچ شخصی موفقیت بزرگ را به تنهایی به دست نمی آورد”. او هم اکنون جز کارآفرین های جوان موفق در دنیاست.

شعار بن فرانسیس:

“یک تیم عالی بسازید. من بسیار خوش شانس هستم که توسط یک تیم فوق العاده با استعداد احاطه شده ام. هر شخص در زمینه خاص خود بسیار ماهرتر از من است. به محض اینکه می توانید آن تیم را بسازید ، باید شروع کنید ،زیرا هیچ شخصی موفقیت بزرگ را به تنهایی به دست نمی آوردد.

زندگی کارآفرین ها
زندگی کارآفرین ها

۶-Urenna Okonkwo – بنیانگذار برنامه Cashmere

این انگیزه برنامه Cashmere بود ، که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این برنامه به خانم هایی که نگاه مدرن دارند کمک می کند تا با صرفه جویی خرید لوکس را انجام دهند بدون اینکه پس اندازهای شخصی خود را از بین ببرند و سرمایه شان هدر رود. این ایده زمانی ایجاد شد که اورنا با دوستانش به هارودز رفت و در مقابل هزینه کردن پول خود برای خرید یک کفش  ۶۰۰ پوندی مقاومت کرد.

او که همیشه حرفه خود را در راستای خدمات مالی پیش بینی می کرد ، نمی دانست چگونه یک برنامه ایجاد کند. این امر باعث شد تا او با سایر بنیانگذاران ارتباط برقرار کند و بهترین راه را انتخاب کند. رونق این حرفه و پرورش آن در موفقیت های فعلی ، تعجبی ندارد که او به عنوان یکی از “۲۵ کارآفرین زن با انگیزه زیر ۲۵ سال” نامگذاری شد. این برنامه از یک سکوی ساده پس انداز به روشی تبدیل شده است که زنان  می توانند در مورد پس انداز یاد بگیرند ، در آینده خود سرمایه گذاری کنند و حتی ملک خریداری کنند.

شعار Urenna Okonkwo:

”چیزی بسازید که در واقع به آن اهمیت می دهید. بازی کارآفرینی واقعاً دشوار است و احتمال شکست شما بیش از حد است ، بنابراین انتخاب چیزی که واقعاً به آن اهمیت می دهید / برای ساختن تخصص به شما کمک می کند تا شرایط سخت برایتان ارزشمند باشد. “

جوانترین کارآفرینان جهان در سال 2020
جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

۷-کوفی مک کالا ، ۲۳ ساله

کوفی مک کالا با بهره گیری از پلت فرم ویدئویی رو به رشد YouTube ، سری مد خود را با نام ‘The Unknown Vlogs’ در سال ۲۰۱۶ آغاز کرد. اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بازدید دارد. کوفی به عنوان یک تأثیرگذار مهم در لباس های مردانه و خیابانی شناخته می شود و جامعه مد مردان Hypebeast را به یک وضعیت مشهور  می رساند.

او ادعا می کند که هرگز قصدش این نبود که به اینجا برسد ، زیرا بودجه دانشجویی مانع دسترسی او به مارک های لوکس مورد علاقه او می شد.

شعار کوفی مک کالا:

“احساس اعتماد به نفس  شما عمدتاً تحت تأثیر اطرافیان شماست”.

جوانترین کارآفرینان جهان در سال 2020
جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

۸-بن تاورز ، ۲۱ ساله

بن تاورز که یک پسر کارگر  است ،او  ثابت می کند که سن فقط یک عدد است. در ۱۱ سالگی ، پس از آنكه یك دوست خانوادگی وی را برای ایجاد یك وب سایت به چالش كشید ، آژانس رسانه های دیجیتال ، Towers Design را راه اندازی كرد. پس از آموختن مهارتهای لازم در زمینه طراحی وب سایت و تجارت ، شرکت بن با شروع به کار اشتغال به کار فریلنسر در حالی که تحصیلات خود را شروع کرد ، به رشد و توسعه پرداخت.

 او به دنبال استفاده حداکثر از هر فرصتی بود. در سال ۲۰۱۴ ، در سن ۱۶ سالگی ، بن “کارآفرین جوان جوان Natwest” دریافت شد و توسط سر ریچارد برانسون به عنوان یکی از هیجان انگیزترین کارآفرینان انگلستان شناخته شده است. بن اکنون به دنبال جنبش سلامت در سراسر جهان است و به دنبال ایجاد برنامه ای برای حمایت از نسل بعدی با بهره مندی از سلامت روانی است .

بن تاورز به عنوان یک نیروی کارآفرین در سطح جهانی شناخته شده است و مایکل مرسیکا ، مدیرعامل سابق Young Enterprise ، ادعا می کند “رویکرد فروتنانه و در عین حال پرشور او طراوت بخش است و شاهدی بر پتانسیل نسل بعدی است.”

شعار بن تاورز:

“شبکه شبکه شبکه! در تجارت ، همه چیز در مورد مهارت شما در یافتن و استفاده از فرصت ها است. سپس وقتی فرصت خوبی پیدا کردید که به دنبال آن بروید! دیگر نگران نباشید و به ساختن و یادگیری بپردازید.

جوانترین کارآفرینان جهان در سال 2020
جوانترین کارآفرینان جهان در سال ۲۰۲۰

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.