کادو ولنتاین برای پسر چی بخریم؟

کادو ولنتاین برای پسر چی بخریم؟ معرفی چند ایده برای انتخاب کادو ولنتاین

خرید هدیه می تواند سخت باشد. خرید هدایا برای پسر مورد علاقه شما حتی می تواند دشوار تر باشد. مخصوصاً خرید کادو ولنتاین برای پسر می تواند بسیار مشکل تر نیز باشد. خوشبختانه، ریموژ برای کمک به شما اینجاست. این که آیا شما یک هدیه عام مانند شکلات های ولنتاین را به پسر مورد علاقه خود هدیه می دهید، یا چیزی شخصی تر را انتخاب می کنید، فرقی ندارد؛ مهم این است که هر هدیه ای را که انتخاب می کنید واقعاً بیانگر احساسات تان باشد و قدردانی شما را از پسر مورد علاقه تان بیان کند. با ما همراه باشید.

 

کادو ولنتاین برای پسر چی بخریم؟

 

هدیه ولنتاین کلاسیک برای پسر

برای او آشپزی کنید

ازبه دنبال کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه تان هستید؟ از آن جمله قدیمی استفاده کنید که می گوید: “راه رسیدن به قلب انسان، از طریق شکم اوست”. فرقی ندارد که یک دسر ساده یا یک غذای کامل برای او تهیه کنید، هدیه دادن به پسر مورد علاقه تان به همراه غذا، یک نمایش ملموس از یادآوری این موضوع است که شما به وی اهمیت می دهید. در اینجا گزینه هایی در این رابطه وجود دارد:

 • برای او نوعی شیرینی درست کنید. شیرینی مورد علاقه او را نمی دانید؟ اکنون وقت آن رسیده است که بفمید! یا اگر می خواهید او را سورپرایز کنید، می توانید از گزینه های همه پسند مانند شیرینی شکلاتی استفاده کنید.
 • یک دسر منحصر به فرد شکلاتی تهیه کنید. کیک براونی، توت فرنگی پوشیده شده از شکلات یا یک سوفله شکلات را امتحان کنید.
 • یک وعده غذایی عاشقانه تنظیم کنید. اگر می خواهید در شب ولنتاین بیرون بروید، یک قرار شام زیبا در شب ولنتاین با پسر مورد علاقه تان ترتیب دهید. اگر او گوشت می خورد، روی غذاهای دلپذیر گوشتی مانند استیک تمرکز کنید.

 

لیستی از آهنگ های مورد علاقه اش را تهیه کنید

جمع کردن آهنگ هایی که برای رابطه شما مهم هستند و یک زمان واقعی، معنادار و خاص را برای شما یادآوری می کنند، می تواند بسیار معنادار باشد و نیازی نیست برای انجام آن پول زیادی هزینه کنید. لیست آهنگ های انتخابی خود را روی یک سی دی رایت کنید، یا یک لیست پخش دیجیتالی برای وی ارسال کنید.

 • به متن آهنگ های انتخابی تان توجه کنید. شما ممکن است واقعا یک آهنگ را دوست داشته باشید، اما قرار دادن آن در لیست پخش ممکن است پیام اشتباهی را برای پسر مورد علاقه شما ارسال کند.
 • آن را محدود نگه دارید. حدود ۱۰ آهنگ آماده کنید. به این ترتیب او می تواند در یک جلسه به کل لیست گوش دهد و به یاد بیاورد که آنها معنی دار هستند.

 

برای او یک شعر یا یک نامه عاشقانه بنویسید

شما ممکن است تاکنون چندین و چند مرتبه به او گفته باشید که او را دوست دارید، اما خوب است که این موضوع را برای او بنویسید تا او بتواند هر وقت که خواست دوباره نامه را ببیند و بخواند. این هدیه عالی است؛ خصوصا اگر شما بودجه زیادی برای خرید هدیه ندارید. برای ابراز احساسات بیشتر، آن را با دست خط خودتان بنویسید و یک کاغذ زیبا را انتخاب کنید.

 • برای او یک شعر بنویسید. اگر از نوشتن و خواندن شعر لذت می برید، استعدادهای خود را برای نوشتن شعری از خودتان قرار دهید.
 • احساسات خود را در نثر بنویسید. اگر در سرودن ریتم و قافیه شعر، هنری ندارید، درست است؛ یک نثر یا نوشته می تواند به همان اندازه معنی دار باشد!
 • می توانید از سخنان شخص دیگری استفاده کنید. اگر در تلاش هستید تا احساس خود را بنویسید، برای کمک می توانید یک قطعه معروف از شعر را پیدا کنید، و آن را با دست خط خود کپی کنید، یا آن را چاپ کنید و به شکلی زیبا قاب بندی کنید. شما همچنین می توانید متن آهنگ عاشقانه مورد علاقه خود را نیز بنویسید. آهنگ ها در اصل، شعرهایی هستند که بر روی موسیقی تنظیم شده اند!

 

برای او ادکلن بخرید

ادکلن یک گزینه کلاسیک برای کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه تان است؛ زیرا از نظر تئوری، این برای هر دو شما فایده دارد؛ او دوست دارد بوی عالی بدهد، و شما هم هر عطری را که برای او انتخاب کرده اید خودتان دوست دارید.

 • به خاطر داشته باشید که هر عطری برای هر کسی مناسب نیست. شیمی بدن هر آدمی کمی متفاوت است، بنابراین یک ادکلن که بوی شگفت انگیز در یک پسر ایجاد می کند، ممکن است برای دیگری تاثیر مشابهی نداشته باشد.
 • به آنچه که او قبلاً دوست داشته توجه کنید. پسر مورد علاقه شما عطری را می زند که فکر می کند برای او مناسب است، بنابراین سعی کنید انتخابتان نزدیک به سلیقه وی باشد. اگر او تمایل دارد ادکلن هایی با پایه چوب و مُشک بزند، این گروه از عطرها احتمالاً برای هدیه انتخاب خوبی هستند. از طرف دیگر، اگر به نظر می رسد عطرهای سبک و مرکبات را ترجیح می دهد، سعی کنید هدیه ای را پیدا کنید که در همان گروه قرار دارد.

 

همه کادوهای خود را در یک سبد هدیه کنار هم قرار دهید

اگر نمی خواهید بیش از حد روی یک هدیه متمرکز شوید، مجموعه ای از هدایای کوچک را جمع کنید. یک ظرف زیبا، مانند یک سبد یا جعبه تزئین شده، انتخاب کنید و آن را با روبان، کاغذ، پارچه، سلفون یا هر چیز دیگری که در دست دارید، بپوشانید تا ویژگی خاصی پیدا کند. در نظر بگیرید که آن را با این موارد پر کنید:

 • تنقلات مورد علاقه او، که می تواند شامل آب نبات، کلوچه و یا یک غذای خاص خریداری شده در فروشگاه باشد.
 • همچنین می توانید سبد هدیه خود را با وسایل کوچک دیگری مثل هدفون های جدید، لوازم جدید برای هر ورزشی که بازی می کند (مانند توپ های گلف یا توپ تنیس) یا چند مورد که می تواند برای سرگرمی های خود استفاده کند (مانند ابزار کباب کردن یا مداد رنگی) پُر کنید.

کادو ولنتاین

 

انواع کادو ولنتاین برای پسر

برای فردی که به کتاب خواندن علاقه دارد، کتاب بخرید

اگر فرد مقابل تان یک آدم کتاب خوان است، او را با مطالب جدید آشنا کنید. کمی راجع به آنچه که او در حال حاضر می خواند و آنچه را که قبلاً خوانده، جستجو کرده و سعی کنید خلاء ها را با کتاب مشابه پر کنید.

 • از توصیه های افراد برای محصولات استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر می دانید پسر مورد علاقه تان کتاب خاصی را دوست داشته است، از کتابفروشی محلی خود برای عناوین مشابه سوال کنید. یا عنوان کتاب را در یک فروشگاه اینترنتی تایپ کنید و ببینید که سایر خوانندگان با سلیقه مشابه او چه کتاب هایی را خریداری کرده اند.
 • اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را بخرید، کارت هدیه بگیرید. کتاب ها یک هدیه شخصی بسیار زیبا هستند و تشخیص اینکه چه کسی از خواندن لذت می برد دشوار است. اگر گیر افتاده اید، به کارت هدیه اعتماد کنید. پیشنهاد دهید که با او به خرید بروید و تاریخ آن را مشخص کنید.

از بازی ها و سرگرمی های او حمایت کنید

اگر پسر مورد علاقه شما علاقه زیادی به بازی های کامپیوتری دارد، تقریباً تضمین می کنیم هدیه ای با مضمون بازی برای روز ولنتاین را دوست خواهد داشت.

 • برای او یک بازی جدید بخرید. جستجو کنید که آیا نسخه های جدیدی از بازی مورد علاقه اش هست که هنوز وارد بازار نشده و او منتظر آن است و یا از دوستانش بپرسید که او به کدام بازی علاقه شدیدی دارد.
 • بسته به مواردی که او بازی می کند، می توانید برای او خرید کنید:
 • استیم ) PC (
 • ایکس باکس (Xbox
 • پلی استیشن (PS4)
 • کنسول بازی او را به روز کنید. این که آیا او از یک کنسول قدیمی استفاده می کند، خرید یک کنسول جدید برای او می تواند هدیه ای عالی برای ولنتاین باشد.

 

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.