تلویزیون شهری رنتال چیست و نحوه تهیه آن

حتی اگر به چشم ندیده باشید، حتماً تصویری از تلویزیون‌های سیاه و سفید کوچک در ذهنتان دارید که تصاویر در آن‌ها به سختی قابل تشخیص بودند و با این حال، یکی از هیجان‌انگیزترین دستاوردهای بشر محسوب می‌شدند. حالا پس از گذشت چندین سال از آن زمان، تلویزیون‌ها پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند و تصاویر را با بالاترین کیفیت ارائه می‌کنند. علاوه‌بر آن، ابعاد صفحه نمایش به‌طرز شگفت‌انگیزی بیشتر شده و می‌توان تصاویر را در ابعادی بسیار بزرگ‌تر از تلویزیون‌های قدیمی مشاهده کرد. پیشرفت تکنولوژی در حدی بوده‌است که می‌توان تلویزیون‌های بزرگی را در سطح شهر نیز کار گذاشت تا برای اجرای برنامه یا نمایش تبلیغات، از آن‌ها استفاده شود. تلویزیون شهری ازجمله مواردی است که برای اجرای برنامه‌های مناسبتی در سطح شهر به آن نیاز پیدا می‌کنید، به همین بهانه در این مقاله اطلاعات جامع و کاربردی دربارهٔ اجاره تلویزیون شهری خدمتتان ارائه کرده‌ایم.

اجاره تلویزیون شهری با مجموعه ای اس آی لایت

تلویزیون شهری چیست و چه کاربردی دارد؟

پیش از هر چیز باید با تلویزیون شهری و تفاوت آن با تلویزیون خانگی آشنا شوید. اگر در شهرهای شلوغ زندگی می‌کنید، حتماً بر سر هر چهارراه یا معبر پرتردد، تلویزیون‌های بزرگی را دیده‌اید که به‌صورت ثابت یا چرخان، تصویری را به نمایش می‌گذارند. این مانتیورهای بزرگ در حقیقت همان تلویزیون‌های شهری هستند که می‌توان از آن‌ها در نقاط مختلف استفاده کرد. تفاوتی که میان این صفحات با تلویزیون‌های خانگی وجود دارد، این است که در اجاره تلویزیون شهری، از کنار هم قرار گرفتن کابینت‌های متعدد، نهایتاً یک تلویزیون شهری ایجاد می‌شود. ابعاد دقیق این کابینت‌ها ۹۶*۹۶ سانتی‌متر است که بر روی یک سازهٔ مقاوم قرار می‌گیرند و می‌توانند بستر لازم برای نگه‌داری ماژول‌ها را فراهم آورند. شما می‌توانید بسته به نیاز، تعداد موردنیاز از این کابینت‌ها را سفارش دهید تا درنهایت تلویزیون شهری در ابعاد موردنظر شما ایجاد شود.

نکتهٔ مهمی که دربارهٔ اجاره تلویزیون شهری باید به آن بپردازیم، کاربرد آن است. درواقع این نوع مانیتور بیشتر به‌منظور تبلیغات در سطح شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تبلیغات این‌چنینی اگرچه هزینهٔ نسبتاً زیادی خواهند داشت؛ اما یکی از پربازده‌ترین نوع تبلیغات هستند که عدهٔ زیادی از مخاطبان را به سمت شما می‌کشانند. اگر مکان مناسبی را برای نصب تلویزیون شهری انتخاب کنید، همه‌روزه در هر ساعت از شبانه‌روز، عدهٔ زیادی از عابرین تبلغیات شما را مشاهده می‌کنند و به مرور زمان برند شما در ذهن‌ها حک می‌شود.

مزایای استفاده از تلویزیون شهری

فرقی نمی‌کند اجاره تلویزیون شهری را به‌منظور تبلیغات انجام می‌دهید یا قصد برگزاری مراسم خاصی را در سطح شهر دارید، در هر صورت تلویزیون‌های شهری مزایایی دارند که نباید از آن‌ها غافل شد. مواردی که در ادامه بیان می‌شوند، مزایای مهم کرایه تلویزیون شهری در تهران هستند:

 • نخستین مزیتی که این تلویزیون‌ها دارند، کیفیت بالای آن‌هاست. تصویری که در این صفحات LED نمایش داده می‌شوند، بالاترین کیفیت ممکن را دارند و می‌توانید تبلیغات تصویری خود را با وضوح بالا به مخاطبین ارائه دهید. کیفیت بالا یکی از چیزهایی است که نظر رهگذران را نیز به خود جلب کرده و سبب موفقیت تبلیغات شما می‌شود.
 • یکی از نگرانی‌هایی که ممکن است داشته باشید، آسیب دیدن این تلویزیون‌ها در شرایط نامناسب جوی است. باید بدانید تلویزیون‌های شهری همگی مقاومت بسیار بالایی دارند و در برابر باد و باران و اشعهٔ خورشید سالم می‌مانند. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده از آن‌ها استفاده کنید.
 • نکتهٔ مثبت دیگر دربارهٔ اجاره تلویزیون شهری، مصرف انرژی پایین است. این تلویزیون‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که با حداقل میزان انرژی روشن می‌مانند و هدررفت انرژی ندارند. بنابراین از نظر زیست‌محیطی نیز بهینه‌اند.
 • این تلویزیون‌ها به سبب ابعاد خود، تا فاصلهٔ مطلوبی از زوایای مختلف قابل مشاهده‌اند و طیف گسترده‌ای از عابران را پوشش می‌دهند. همین مسئله می‌تواند بر بازدهی تبلیغات شما بیفزاید.

اجزای تشکیل دهندهٔ تلویزیون شهری رنتال کدام‌اند؟

باید بدانید که کلمهٔ «رنتال» در زبان انگلیسی به معنای «اجاره‌ای» است و تلویزیون شهری رنتال همان ماژول‌های سیاری هستند که برای نمایش تبلیغات یا ساخت استیج مراسمات از آن‌ها استفاده می‌شود و قابلیت جابه‌جایی دارند. این تلویزیون‌ها اجزای مختلفی دارند که به‌طور خلاصه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • کابینت: کابینت در حقیقت فریم کلی را برای تلویزیون شهری فراهم می‌کند. این کابینت‌ها در ابعادی منطبق بر ماژول‌ها تولید می‌شوند و بسته به ابعاد تلویزیون، در کنار هم قرار می‌گیرند.

 • ماژول: ماژول‌ها قسمت اصلی تلویزیون یعنی بلوک‌های LED آن هستند که باید درون فریم قرار بگیرند.

 • منبع تغذیه: منبع تغذیه قسمتی است که انرژی الکتریکی را به تلویزیون می‌رساند. این قطعه جریان و ولتاژ را بسته به شرایط تغییر می‌دهد تا حداکثر کارایی ارائه شود.

 • پروسسور: پروسسور بخشی از تلویزیون شهری است که تصاویر نمایش داده شده را مدیریت می‌کند. این پروسسور را می‌توان برای دسترسی به امکانات بیشتر، به شبکهٔ اینترنت متصل کرد.

 • کارت کنترلر: کارت کنترل در حقیقت مادربرد تلویزیون شهری است که اطلاعات موردنیاز را پردازش کرده و بر روی LED به نمایش در می‌اورد. کارت کنترلر می‌تواند آنلاین یا آفلاین باشد.

 • فن: برای آن‌که کارایی تلویزیون شهری اجاره‌ای کارایی خود را حفظ کند، باید در یک بازهٔ دمایی مشخص بماند. فن خنک‌کننده به کاهش دما کمک می‌کند.

اجاره تلویزیون شهری با مجموعه ای اس آی لایت

در اجاره تلویزیون شهری به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

برای آن‌که اجاره تلویزیون شهری را به درستی انجام دهید، لازم است برخی نکات را در تهیهٔ آن در نظر بگیرید. به این ترتیب بهترین تلویزیون را برای کاربرد مدنظر انتخاب می‌کنید:

 • پیش از هرچیز باید مشخص کنید که به چه منظور تلویزیون شهری رنتال را تهیه می‌کنید. اگر برای محیط‌های بسته نیاز به تلویزیون دارید، باید انواع خاصی را تهیه کنید و برای محیط‌های باز نیز انواع OUTDOOR مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • ابعاد تلویزیون شهری نیز حائز اهمیت هستند. بهترین کارایی از این تلویزیون‌ها زمانی مشاهده می‌شود که بهترین مورد را بر حسب شرایط و موقعیت انتخاب کنید.
 • کیفیت تلویزیون شهری نیز باید در نظر گرفته شود. اگر می‌خواهید تصویری واضح و باکیفیت داشته باشید، ابتدا نسبت‌به کیفیت تلویزیون مطمئن شده و سپس آن را اجاره کنید.
 • برای دریافت بهترین خدمات، لازم است منبع و مرجعی معتبر را برای اجاره تلویزیون شهری انتخاب کنید.

نحوهٔ تهیهٔ تلویزیون شهری رنتال

برای آن‌که بخواهید یک یا دو مراسم در سال داشته باشید که نیاز به تلویزیون شهری دارد، خرید تلویزیون‌های گران‌قیمت به‌صرفه نیست و بهتر است از تلویزیون رنتال استفاده کنید. در این حالت با اجاره تلویزیون شهری، می‌توانید با پرداخت هزینهٔ کمتر، بیشترین بهره را ببرید. مجموعهٔ ای اس آی لایت یکی از مطرح‌ترین مجموعه‌های فعال در این حوزه است که بهترین تلویزیون‌های شهری را با بالاترین کیفیت به فروش می‌رساند. همچنین شرایط مطلوبی را برای اجاره تلویزیون‌ها فراهم کرده تا بتوانید از آن‌ها برای مراسم‌ها و تبلیغات خود استفاده کنید. انواع مختلفی از تلویوزیون‌‌ها در مجموعه ای اس آی لایت موجود هستند که می‌توانید بسته به بودجه و ویژگی‌های مدنظر خود، آن‌ها را انتخاب کنید.

اجاره تلویزیون شهری از مجموعه ای اس آی لایت

کلام آخر

شایان ذکر است در صورتی که نسبت‌به انتخاب نوعی تلویزیون شهری تردید دارید، پشتیبانی وب‌سایت مجموعهٔ ای اس آی لایت شما را در کرایه تلویزیون شهری در تهران یاری خواهد کرد. کافیست وارد وب‌سایت شده و نسبت‌به تماس با کارشناسان اقدام کنید. این مجموعه خیال شما را از بابت کیفیت تلویزیون‌ها آسوده می‌کند و مطمئن خواهید بود که تصاویری با بالاترین کیفیت به مخاطبان شما ارائه می‌شود.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی(رپورتاژ) داشته و مجله اینترنتی فارسیها  مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

Rate this post
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.