نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس و اسامی نمایندگان جدید

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس و اسامی نمایندگان جدید

سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش فارسیها ، سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس و اسامی نمایندگان جدید
نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس و اسامی نمایندگان جدید

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

۱- کلیبر خداآفرین و هوراند:
حسین حاتمی
تعداد رأی صحیح: ۵۷۵۸۵
تعداد رأی منتخب: ۱۷۶۲۵

۲- مهاباد
جلال محمودزاده
تعداد رأی صحیح: ۵۰۰۵۴
تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۰۴

۳-مشکین‌شهر:
محمود عباس‌زاده
تعداد رأی صحیح: ۷۰۹۷۳
تعداد رأی منتخب: ۳۲۲۵۴

۴-نایین،‌ خور و بیابانک:
الهام آزاد
تعداد رأی صحیح: ۲۶۳۱۹
تعداد رأی منتخب: ۸۵۷۰

۵- کاشان،‌ آران و بیدگل:
سیدجواد ساداتی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۹۲۸
تعداد رأی منتخب: ۸۸۹۴۶

۶-خمینی‌شهر:
محمدتقی نقدعلی
تعداد رأی صحیح: ۶۹۵۱۸
تعداد رأی منتخب: ۳۶۰۵۵

۷-اردستان:
سیدصادق طباطبایی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: ۲۶۶۲۸
تعداد رأی منتخب: ۱۳۲۲۹

۸-دشتستان:
ابراهیم رضایی
تعداد رأی صحیح: ۸۵۲۶۷
تعداد رأی منتخب: ۳۶۵۸۱

۹-قائنات و زیرکوه:
سلمان اسحاقی
تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۲
تعداد رأی منتخب: ۲۱۹۳۴

۱۰-نهبندان و سربیشه:
مصطفی نخعی
تعداد رأی صحیح: ۵۱۰۵۸
تعداد رأی منتخب: ۱۷۳۴۱

۱۱- فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:
مجید نصیرایی
تعداد رأی صحیح: ۸۴۷۰۴
تعداد رأی منتخب: ۲۷۳۳۴

۱۲- شادگان:
مجید ناصری‌نژاد
تعداد رأی صحیح: ۴۳۰۲۸
تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۵۵

۱۳- گرمسار و آرادان:
اردشیر مطهری
تعداد رأی صحیح: ۲۹۴۶۳
تعداد رأی منتخب: ۱۳۱۳۰

۱۴- سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:
عباس گلرو
تعداد رأی صحیح: ۶۲۱۹۳
تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۱۱

۱۵- آمل:
رضا حاجی‌پور
تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۱۱۹
تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۵۱

۱۶- محلات و دلیجان:
علیرضا سلیمی
تعداد رأی صحیح: ۲۷۷۵۳
تعداد رأی منتخب: ۱۰۴۷۱

۱۷- تویسرکان:
محمدمهدی مفتح
تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۴۳
تعداد رأی منتخب: ۱۶۲۵۸

۱۸- رزن و درگزین:
حسن لطفی
تعداد رأی صحیح: ۵۶۸۹۴
تعداد رأی منتخب: ۱۹۸۶۵

۱۹- اسدآباد:
کیومرث سرمدی واله
تعداد رأی صحیح: ۴۷۵۲۰
تعداد رأی منتخب: ۲۶۱۱۱

۲۰- سیرجان و بردسیر:
شهباز حسن‌پور بیگلری
تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۴۴۴
تعداد رأی منتخب: ۴۸۸۶۴

۲۱- شهر بابک:
مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی
تعداد رأی صحیح: ۴۰۵۸۸
تعداد رأی منتخب: ۱۳۳۵۰

۲۲- زرند و کوهبنان:
عفت شریعتی کوهبنانی
تعداد رأی صحیح: ۶۶۵۰۲
تعداد رأی منتخب: ۴۴۴۵۳

۲۳- رفسنجان و انار:
حسین جلالی
تعداد رأی صحیح: ۱۰۶۶۰۶
تعداد رأی منتخب: ۵۳۷۸۸

۲۴- بوکان:
انور حبیب‌زاده بوکانی
تعداد رأی صحیح: ۴۸۳۵۰
تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۶۵

۲۵- سلماس:
یعقوب رضازاده
تعداد رأی صحیح: ۷۴۰۶۳
تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۶۷

۲۶- پارس‌آباد و بیله سوار:
عباس جهانگیرزاده
تعداد رأی صحیح: ۱۰۸۴۰۶
تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۷۲

۲۷- گرمی:
ولی اسماعیلی
تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۹۰
تعداد رأی منتخب: ۲۴۱۶۹

۲۸- شهرضا و دهاقان:
سمیه محمودی
تعداد رأی صحیح: ۵۷۹۹۱
تعداد رأی منتخب: ۲۰۵۴۲

۲۹- بروجن:
امیرقلی جعفری بروجنی
تعداد رأی صحیح: ۴۹۴۵۱
تعداد رأی منتخب: ۱۱۸۶۳

۳۰- بیرجند، درمیان، خوسف:
حسین خسروی اسفزار
تعداد رأی صحیح: ۱۴۴۸۵۰
تعداد رأی منتخب: ۷۲۸۷۲

۳۱- درگز:
حسن رزمیان مقدم
تعداد رأی صحیح: ۳۲۸۷۰
تعداد رأی منتخب: ۹۱۸۴

۳۲- گناباد و بجستان:
محمد صفایی دلوئی
تعداد رأی صحیح: ۵۰۸۱۰
تعداد رأی منتخب: ۲۳۶۰۷

۳۳- شوش:
محمد کعب عمیر
تعداد رأی صحیح: ۹۲۳۴۳
تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۵۸

۳۴- ماهنشان و ایجرود:
سیدمرتضی خاتمی
تعداد رأی صحیح: ۴۱۱۹۱
تعداد رأی منتخب: ۱۷۷۶۳

۳۵- دامغان:
علی‌اکبر علیزاده برمی
تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۳۰
تعداد رأی منتخب: ۱۱۰۲۱

۳۶- اقلید:
مسلم صالحی
تعداد رأی صحیح: ۴۳۳۹۱
تعداد رأی منتخب: ۱۴۵۸۰

۳۷- قروه و دهگلان:
پرویز اوسطی
تعداد رأی صحیح: ۶۷۰۵۹
تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۹۶

۳۸- بندر انزلی:
احمد دنیامالی
تعداد رأی صحیح: ۳۴۱۲۱
تعداد رأی منتخب: ۱۶۷۳۵

۳۹- شازند:
محمود احمدی بیغش
تعداد رأی صحیح: ۵۰۹۸۴
تعداد رأی منتخب: ۲۴۴۵۲

۴۰- اردکان:
محمدرضا دشتی اردکانی
تعداد رأی صحیح: ۲۷۶۴۲
تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۴۸

۴۱- تفت و میبد:
سیدجلیل میرمحمد میبدی
تعداد رأی صحیح: ۵۲۵۷۵
تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۸۶

۴۲- ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:
علی حدادی

۴۳- دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی

۴۴- خرمشهر:   
سید لفطه احمد نژاد

۴۵- خدابنده:
سید البرز حسینی

۴۶- لنجان:
حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

۴۷- بیجار:
حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند
آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

۴۸- تنکابن، عباس آباد و رامسر:
سید شمس‌الدین حسینی
تعداد رأی صحیح: ۸۱۸۴۰
تعداد رأی منتخب: ۴۴۹۷۳

۴۹- تفرش، آشتیان و فراهان:
سینا کمال‌خانی
تعداد رأی صحیح: ۳۶۶۰۲
تعداد رأی منتخب: ۱۳۷۵۲

۵۰- آستارا:
غلامرضا مرحبا
تعداد رأی صحیح: ۴۱۰۱۸
تعداد رأی منتخب: ۱۴۸۳۴

۵۱- رودبار:
مهرداد گودرزوند چگنی
تعداد رأی صحیح: ۵۱۹۰۵
تعداد رأی منتخب: ۱۶۱۹۹

۵۲- رودسر و املش:
محمد صفری ملکیان
تعداد رأی صحیح: ۷۸۶۲۴
تعداد رأی منتخب: ۲۵۴۷۴

۵۳- شبستر: 
جعفر راستی
تعداد رأی صحیح: ۴۹۱۰۴
تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۹۶

۵۴- میانه: 
علی شامی: ۶۶۰۲۵
بهنام صفایی: ۶۶۰۲۵
تعداد رأی صحیح:  ۶۶۰۲۵

۵۵- ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:
محمد علی‌پور
تعداد رأی صحیح: ۹۸۶۸۹
تعداد رأی منتخب: ۲۰۱۳۰

۵۶- میاندوآب:
مهدی عیسی زاده
تعداد رأی صحیح: ۹۶۸۹۵
تعداد رأی منتخب: ۴۳۰۱۶

۵۷- لنجان( به دور دوم کشیده شد):
حسین رجایی ریزی: ۵۶۲۶۱
علی یوسف پور: ۸۶۴۶
رای صحیح: ۵۶۲۶۱۹۵۵۸

۵۸- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:
علی حدادی
تعداد رأی صحیح: ۹۷۳۰۷
تعداد رأی منتخب: ۴۳۲۳۳

۵۹- دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی
تعداد رأی صحیح: ۶۸۴۵۷
تعداد رأی منتخب: ۲۹۰۵۷

۶۰- خرمشهر:
سیدلفته احمدنژاد
تعداد رأی صحیح: ۴۳۵۲۲
تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸

۶۱- خدابنده:
سیدالبرز حسینی
تعداد رأی صحیح: ۸۱۸۶۶
تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸

۶۲- بابلسر و فریدون‌کنار:
علی‌اصغر باقرزاده
تعداد رأی صحیح: ۵۹۱۶۰
تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰

۶۳- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:
منصور شکراللهی
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:

۶۴- رودبار:
مهرداد گودرزوندچگینی
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:

۶۵- رودسر و املش:
محمد صفری‌ملک‌میان
تعداد رأی صحیح:
تعداد رأی منتخب:

۶۶- اهر و هریس:
احمد محرم زاده یخ‌فروزان
تعداد رأی صحیح: ۷۲۹۹۹
تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۲۶

۶۷- مبارکه:
پروین صالحی مبارکه
تعداد رأی صحیح: ۳۹۱۹۶
تعداد رأی منتخب: ۱۲۰۷۵

۶۸- دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):
بهزاد علیزاده: ۱۸۵۰۵
صادق کرمی: ۱۶۳۷۲
آرای صحیح: ۹۴۰۹۰

۶۹- شهرکرد، بن و سامان:
احمد راستینه هفشجانی
تعداد رأی صحیح:  ۸۹۶۰۰
تعداد رأی منتخب: ۳۵۸۷۹

۷۰- ایذه و باغملک:
عبدالله ایزدپناه
تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۶۹۳
تعداد رأی منتخب: ۳۳۲۸۰

۷۱- دشت آزادگان و هویزه:
قاسم ساعدی
تعداد رأی صحیح: ۷۶۲۴۷
تعداد رأی منتخب: ۱۹۵۸۹

۷۲- ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:
حسن شجاعی علی‌آبادی
تعداد رأی صحیح: ۸۴۸۲۶
تعداد رأی منتخب: ۱۹۴۵۴

۷۳- سراوان، سیب، سوران و مهرستان:
ملک فاضلی
تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۱۰۷
تعداد رأی منتخب: ۴۳۵۳۰

۷۴- لارستان، خنج و گراش:
حسین حسین‌زاده
تعداد رأی صحیح: ۸۷۹۳۰
تعداد رأی منتخب: ۲۸۳۹۹

۷۵- رامیان و رامین شهر:
غلامعلی کوهساری
تعداد رأی صحیح: ۸۳۰۷۶
تعداد رأی منتخب: ۳۸۶۱۵

۷۶- علی‌آباد:
رحمت‌الله نوروزی
تعداد رأی صحیح: ۶۱۵۹۱
تعداد رأی منتخب: ۳۵۹۰۷

۷۷- خمین:
علیرضا نظری
تعداد رأی صحیح: ۳۵۴۳۷
تعداد رأی منتخب: ۱۵۱۵۷

۷۸- سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):
رحیم کریمی: ۵۹۵۹
اصغر سلیمی: ۵۹۰۸
تعداد رأی صحیح: ۳۰۲۹۹

۷۹- گلپایگان و خوانسار:
سید مسعود خاتمی
تعداد رأی صحیح: ۳۹۴۰۶
تعداد رأی منتخب: ۲۱۴۷۱

۸۰- ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:
علی‌اکبر بسطامی
تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۲۰
تعداد رأی منتخب: ۴۲۲۹۶

۸۱- کنگان، دیر، جم و عسلویه:
موسی احمدی
تعداد رأی صحیح: ۹۰۳۴۴
تعداد رأی منتخب: ۳۸۹۹۸

۸۲- تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :
محسن زنگنه
تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۶۲۷
تعداد رأی منتخب: ۵۶۷۰۶

۸۳- خواف و رشتخوار:
اکبر احمدپور
تعداد رأی صحیح: ۱۰۱۶۹۳
تعداد رأی منتخب: ۶۳۹۹۴

۸۴- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:
جوادنیک‌بین
تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۶۹۶
تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۸۷

۸۵- اسفراین:
امان‌الله حسین پور
تعداد رأی صحیح: ۶۰۹۷۸
تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۱۲

۸۶- رامهرمز و رامشیر
ابراهیم متینیان
تعداد رأی صحیح: ۶۶۳۱۹
تعداد رأی منتخب: ۲۴۵۱۹

۸۷- شاهرود، میامی و بسطام:
علی اصغر خانی
تعداد رأی صحیح: ۹۳۲۶۴
تعداد رأی منتخب: ۳۴۰۸۳

۸۸- نی‌ریز و استهبان:
فرهاد طهماسبی
تعداد رأی صحیح: ۸۰۱۴۰
تعداد رأی منتخب: ۲۸۸۴۷

۸۹- جهرم:
محمدرضا رضایی کوچی
تعداد رأی صحیح: ۷۹۷۹۷
تعداد رأی منتخب: ۳۹۹۴۰

۹۰- بوئین‌زهرا و آوج:
روح‌الله عباس‌پور
تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۳۱
تعداد رأی منتخب: ۳۷۵۸۹

۹۱- کرمان و راور:
محمدرضا پورابراهیمی داورزنی
تعداد رأی صحیح: ۲۲۵۴۶۰
تعداد رأی منتخب: ۱۳۰۱۹۵

۹۲- بافت، رابر و ارزوئیه:
صمدالله محمدی
تعداد رأی صحیح: ۵۸۷۴۸
تعداد رأی منتخب: ۱۸۰۰۲

۹۳- سنقر:
سیدجواد حسینی‌کیا
تعداد رأی صحیح: ۴۳۷۷۷
تعداد رأی منتخب: ۱۰۹۳۵

۹۴- آستانه اشرفیه:
محمدعلی رمضانی‌ دستک
تعداد رأی صحیح: ۳۶۷۳۶
تعداد رأی منتخب: ۱۳۹۴۸

۹۵- بهشهر نکا گلوگاه:
غلامرضا شریعتی
تعداد رأی صحیح: ۱۲۳۹۷۵
تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۴۵

۹۶- قائم‌شهر سوادکوه جویبار:
کیوان مرادیان کوچک‌سرایی ۶۱۹۸۰
کمال علی پور خنکداری ۵۷۸۲۳
تعداد رأی صحیح: ۱۳۲۸۶۲

۹۷- نور و محمودآباد:
ولی‌الله فرزانه
تعداد رأی صحیح: ۹۳۷۷۹
تعداد رأی منتخب: ۳۵۳۴۷

۹۸- نوشهر، چالوس و کلاردشت:
محمدعلی محسنی بندپی
تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴
تعداد رأی منتخب: ۳۰۷۰۲

۹۹- بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:
احمد جباری
تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴
تعداد رأی منتخب: ۲۰۷۰۲

۱۰۰- ملایر:
احد آزادی‌خواه ۳۶۴۷۸
هادی بیگی‌نژاد ۲۲۰۶۲
تعداد رأی صحیح: ۷۷۴۰۰

۱۰۱- مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:
محمدرضا صباغیان بافقی
تعداد رأی صحیح: ۸۲۳۴۵
تعداد رأی منتخب: ۲۶۸۶۵

۱۰۲- مراغه و عجب‌شیر:
علی علیزاده
تعداد رأی صحیح: ۱۱۳۰۲۳
تعداد رأی منتخب: ۴۴۶۹۱

۱۰۳- ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:
عبدالناصر درخشان
تعداد رأی صحیح: ۲۲۲۹۹۰
تعداد رأی منتخب: ۹۵۸۹۶

۱۰۴- چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:
معین‌الدین سعدی
تعداد رأی صحیح: ۱۹۴۰۳
تعداد رأی منتخب: ۹۰۸۶۳

۱۰۵- طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:
حسن محمدیاری
تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۷۹۴
تعداد رأی منتخب: ۳۰۸۲۷

۱۰۶- لاهیجان و سیاهکل:
رسول فرخی
تعداد رأی صحیح: ۶۰۶۴۲
تعداد رأی منتخب: ۱۸۶۲۰

۱۰۷- نهاوند:
علیرضا شهبازی
تعداد رأی صحیح: ۷۳۴۰۴
تعداد رأی منتخب: ۱۸۵۷۸

۱۰۸- بستان‌آباد:
غلامرضا نوری قزلجه
تعداد رأی صحیح: ۴۶۶۵۶
تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۲۷

۱۰۹- بناب:
محمد باقری
تعداد رأی صحیح: ۵۳۱۵۵
تعداد رأی منتخب: ۲۳۵۴۴

۱۱۰- سراب:
یوسف داودی
تعداد رأی صحیح: ۶۱۴۰۲
تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۰۸

۱۱۱- مرند و جلفا:
معصومه پاشایی بهرام
تعداد رأی صحیح: ۱۲۰۰۳۷
تعداد رأی منتخب: ۴۰۲۹۴

۱۱۲- ملکان:
سیدعلی موسوی
تعداد رأی صحیح: ۶۰۱۹۹
تعداد رأی منتخب: ۲۰۱۴۰

۱۱۳- هشترود و چاراویماق:
سیدحمزه امینی
تعداد رأی صحیح: ۳۹۸۱۲
تعداد رأی منتخب: ۱۴۲۷۷

۱۱۴- پیرانشهر و سردشت:
کمال حسینپور
تعداد رأی صحیح: ۶۶۷۲۷
تعداد رأی منتخب: ۳۵۶۹۵

۱۱۵- نقده و اشنویه:
علی زنجانی حسنلویی
تعداد رأی صحیح: ۱۲۸۷۳۱
تعداد رأی منتخب: ۷۸۶۷۳

۱۱۶- شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:
حسینعلی حاجی دلیگانی
تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۳
تعداد رأی منتخب: ۶۳۷۷۰

۱۱۷- فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:
حسین محمد صالحی دارانی
تعداد رأی صحیح: ۵۹۲۵۸
تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۲۰

۱۱۸- فلاورجان:
سیدناصر موسوی لارگانی
تعداد رأی صحیح: ۶۴۲۶۸
تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۰۲

۱۱۹- نطنز و قمصر:
رحمت‌الله فیروزی پوربادی
تعداد رأی صحیح: ۲۹۸۹۲
تعداد رأی منتخب: ۱۱۲۵۱

۱۲۰- کرج، اشتهارد و فردیس:
مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رأی انتخاب شد
و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند
تعداد رأی صحیح: ۳۳۶۴۳۷

۱۲۱- دماوند و فیروزکوه:
سیداحمد رسولی‌نژاد
تعداد رأی صحیح: ۴۴۱۸۲
تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۵۶

۱۲۲- اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:
قدرت‌الله حمزه شلمزاری
تعداد رأی صحیح: ۱۰۴۶۶۱
تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۰۹

۱۲۳- لردگان و خان‌میرزا:
حسین بامیری
تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۳۳۸
تعداد رأی منتخب: ۳۱۴۱۴

۱۲۴- تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:
جلیل رحیمی جهان‌آبادی
تعداد رأی صحیح: ۱۸۰۲۶۶
تعداد رأی منتخب: ۹۸۲۴۸

۱۲۵- سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:
علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رأی
بهروز محبی نجم‌آبادی با ۶۷۵۸۲ رأی
آرای صحیح: ۱۷۱۳۰۰

۱۲۶- فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:
سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی
تعداد رأی صحیح:‌ ۱۰۸۴۶۰
تعداد رأی منتخب: ۵۶۴۵۴

۱۲۷- قوچان و فاروج:
علی آذری
تعداد رأی صحیح:‌ ۹۵۹۸۷
تعداد رأی منتخب: ۴۴۰۳۳

۱۲۸- شیروان
علی جدی
تعداد رأی صحیح: ۶۵۶۴۸
تعداد رأی منتخب: ۲۸۷۷۹

۱۲۹- آبادان
تعداد رای صحیح: ۶۴۶۱۰
سید محمد مولوی: ۳۵۰۰۵
سید مجتبی محفوظی: ۲۱۴۰۲
جلیل مختار: ۱۸۵۴۲

۱۳۰- اندیمشک
فریدون حسنوند
تعداد رأی صحیح: ۶۷۴۹۲
تعداد رأی منتخب: ۲۳۸۲۴

۱۳۱- بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان
حبیب آقاجری
تعداد رأی صحیح: ۹۸۸۶۶
تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰

۱۳۲- زاهدان
تعداد رأی صحیح: ۱۷۵۰۶۲
حسینعلی شهریاری: ۶۵۰۴۲
فداحسین مالکی: ۶۳۲۷۷

۱۳۳- خاش و میرجاوه
اسماعیل حسین زهی
تعداد رأی صحیح: ۸۵۱۸۵
تعداد رأی منتخب: ۴۳۱۴۸

۱۳۴- زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون
تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۱۵۸
محمد سرگزی: ۷۶۶۸۴
حبیب الله دهمرده: ۶۴۳۱۴

۱۳۵- آباده و بوانات و خرم بید
رحیم زارع
تعداد رأی صحیح: ۷۳۷۷۹
تعداد رأی منتخب: ۲۶۳۰۶

۱۳۶- سروستان و کوار و خرامه
عبدالعلی رحیمی مظفری
تعداد رأی صحیح: ۶۹۴۶۶
تعداد رأی منتخب: ۳۷۷۷۱

۱۳۷- فیروزآباد و فراشبند
محمدمهدی فروردین
تعداد رأی صحیح: ۹۲۸۸۶
تعداد رأی منتخب: ۲۹۶۶۱

۱۳۸- ممسنی و رستم
مجید انصاری
تعداد رأی صحیح: ۹۲۴۴۵
تعداد رأی منتخب: ۵۰۰۰۸

۱۳۹- تاکستان
رجب رحمانی
تعداد رأی صحیح: ۶۴۹۴۷
تعداد رأی منتخب: ۲۶۰۴۵

۱۴۰- سنندج و دیواندره و کامیاران
تعداد رأی صحیح: ۱۲۷۸۳۸
سید مهدی فرشادان: ۳۵۷۱۶
محسن فتحی: ۳۲۵۱۸

۱۴۱- بم و ریگان و فهرج و نرماشیر
موسی غضنفرآبادی
تعداد رأی صحیح: ۱۲۹۱۲۷
تعداد رأی منتخب: ۷۹۳۹۲

۱۴۲- جیرفت و عنبرآباد
ذبیح الله اعظمی ساردویی
تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۱۵۹
تعداد رأی منتخب: ۵۳۲۰۲

۱۴۳- اسلام آباد غرب و دالاهو
تعداد رأی صحیح: ۸۳۹۵۴
مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت

۱۴۴- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر
آرش زره تن لهونی
تعداد رأی صحیح: ۶۷۷۱۲
تعداد رأی منتخب: ۳۰۶۱۶

۱۴۵- گرگان و آق قلا
تعداد رأی صحیح: ۱۹۰۰۲۳
رمضانعلی سنگدوینی: ۵۳۱۰۰
غلامرضا منتظری: ۴۰۸۹۳

۱۴۶- کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان
تعداد رأی صحیح: ۱۱۴۱۴۹
عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.

۱۴۷- گنبد کاووس
امانقلیج شادمهر
تعداد رأی صحیح: ۱۴۶۹۷۰
تعداد رأی منتخب: ۳۱۸۲۶

۱۴۸- مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش
رضا آریان پور
تعداد رأی صحیح: ۱۳۷۵۵۱
تعداد رأی منتخب: ۴۲۹۴۷

۱۴۹- رشت
تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۵۶۲
جبار کوچکی نژاد: ۵۰۶۸۵
سید علی آقازاده دافساری: ۴۷۰۵۷
محمدرضا احمدی: ۳۳۹۹۲

۱۵۰- دلفان و سلسله
یحیی ابراهیمی
تعداد رأی صحیح: ۱۰۹۷۹۶
تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۴۶

۱۵۱- ساوه و زرندیه
محمد سبزی
تعداد رأی صحیح: ۸۱۷۸۱
تعداد رأی منتخب: ۲۷۵۴۴

۱۵۲- میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد
حسین رئیسی
تعداد رأی صحیح: ۲۲۸۰۲۶
تعداد رأی منتخب: ۱۰۳۴۷۰

۱۵۳- مسیحیان ارمنی جنوب
روبرت بگلریان
تعداد رأی صحیح: ۱۵۵۱
تعداد رأی منتخب: ۱۱۵۸

 

نتایج اولیه حوزه انتخابیه تهران به شرح زیر است: (به روزرسانی ساعت ۲۰:۰۰)

۱- محمدباقر قالیباف

۲- سید مصطفی آقامیرسلیم

۳- مرتضی آقا تهرانی

۴- الیاس نادران

۵- سید محسن دهنوی

۶- سید محمود نبویان

۷- سید احسان خاندوزی

۸- محسن پیرهادی

۹- اقبال شاکری

۱۰-ابوالفضل عمویی

۱۱- فاطمه رهبر

۱۲- مجتبی توانگر

۱۳- بیژن نوباوه وطن

۱۴- روح الله ایزدخواه

۱۵- احمد نادری

۱۶- عبدالحسین روح الامین نجف آبادی

۱۷- سید نظام الدین موسوی

۱۸- زهره الهیان

۱۹- مالک شریعتی نیاسر

۲۰- مهدی شریفیان

۲۱- سید رضا تقوی

۲۲- سمیه رفیعی

۲۳- سید علی یزدی خواه

۲۴- علی خضریان

۲۵- فاطمه قاسم پور

۲۶- رضا تقی پور انوری

۲۷- مجتبی رضا خواه

۲۸- غلامحسین رضوانی

۲۹- زهره سادات لاجوردی

۳۰- عزت الله اکبری تالار پشتی

۳۱- وحید یامین پور

۳۲- حمید رسایی

۳۳- علی جعفری

۳۴- علیرضا محجوب

۳۵- محمد صادق شهبازی راد

۳۶- سهیلا جلودار زاده

۳۷- مجید انصاری

۳۸- مصطفی کواکبیان

۳۹- سید محمد حسینی

۴۰- سید محمد آقامیری

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.