ماجرای قتل آتنا اصلانی

در ادامه این مطلب از مجله آنلاین فارسی ها با ماجرای قتل آتنا اصلانی دختر بچه ۷ ساله پارس آبادی در خدمتتون هستیم .

ماجرای قتل آتنا اصلانی

به گزارش فارسی ها ظهر ۲۸ ام خرداد ماه سال جاری بود که آتنا دختربچه پارس آبادی به طرز مرموزی گم شد .

رنگرز محل بنام اسماعیل در همان روز حادثه برای دلداری پیش پدر آتنا رفت و برای او ترشی برد .

اسماعیل همواره سعی می کرد تا ذهن پدر آتنا را درگیر بقیه کند حتی سعی کرد ماجرای گمشدن آتنا را به گردن مرد ۳۵ ساله اهل همان محل که خودکشی کرد بیندازد .

به این دلیل که آتنا در روز سرقت ۶ النگو ، انگشتر و گوشواره داشت احتمال دزدیده شدنش خیلی بالا بود به همین خاطر کارآگاهان پلیس وارد عمل شدند .

با بازبینی دوربین هایی که در نزدیکی محلی بود که پدر آتنا اصلانی دستفروشی می کرد مشخص شد که یکی از دوربین ها تصویر آتنا را در حالیکه از محل دستفروشی پدرش دور می شد را ضبط کرده است اما دوربین بعدی که متعلق به یک بانک در مسیر آتنا بود تصویری را ضبط نکرده بود .

پس آتنا قبل از رسیدن به دوربین دوم دزدیده شده بود . از طرف دیگر به دلیل حضور دست فروشان در کنار خیابان و همینطور جوی آب امکان اینکه آتنا اصلانی دختر ۷ ساله به طرف دیگر خیابان رفته باشد اصلا وجود نداشت .

مغازه اسماعیل رنگرز در همین مسیر قرار داشت و آتنا گاهی وقت ها برای آب خوردن به آنجا می رفت .

پس ماموران حدس زدند که روز حادثه آتنا به آنجا رفته است بنابراین اسماعیل رنگرز به عنوان اولین مظنون پرونده مورد بازجویی قرار گرفت و ادعا کرد که آتنا اصلانی اصلا به آنجا نرفته و اصلا او را در روز حادثه ندیده است .

پس از گذشت ۱۸ روز جسد آتنا در پارکینگ خانه در داخل یک بشکه آبی رنگ پیدا شد .

دادستان پارس آباد گفت : ما با یک قاتل حرفه‌ای روبرو هستیم که در گذشته هم چندین پرونده بر علیه وی تشکیل شده اما به دلیل نبودن دلایل کافی متهم آزاد شده است . قاتل انگیزه خود را از قتل آتنا اصلانی انگیزه مالی عنوان کرده است .

قاضی ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت : نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی نشان می دهد آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی پیش از قتل هدف آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است .

این پرونده به صورت فوق العاده و خارج از نوبت بررسی و رسیدگی می شود . خشم و غم مردمی از مرگ دلخراش آتنا حدود ۳۰ روز پیش بود که عکس این دختر در شبکه‌های مجازی توسط کاربران دست به دست شد تا شاید فرجی حاصل شود و آتنا اصلانی به آغوش گرم خانواده‌اش برگردد .

حتی برخی از بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون نیز برای پیدا کردن آتنا اصلانی در صفحات شخصی‌شان از مردم برای پیدا کردن دختربچه اردبیلی کمک خواسته بودند .